İstanbul’da 7. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu yedinci hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 5 – 11 Kasım 2016 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

 

05.11.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U18E A 19.GRUP
11:30 TRUVA GENÇLİK SMAÇ SPOR KULÜBÜ U18E A 14.GRUP
13:00 ANADOLU EFES İSTANBUL BASKET U16E AA AGR
14:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK CENNET U16E A 11.GRUP
16:00 DAVUTPAŞA BAHÇELİEVLER YILDIZLAR U18E A 12.GRUP
17:30 ROTARY 100.YIL AND.LİS. İSTANBUL BOĞALARI U16E A 12.GRUP
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
05.11.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A BGR
13:00 GALATASARAY YEŞİLYURT U18E AA AGR
S. KOM. : ALPER SEYREK
05.11.2016 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ ASİST U16E A 14.GRUP
11:30 BAŞAKŞEHİR AKADEMİ İSTANBULSPOR U16E A 7.GRUP
13:00 HAZNEDAR DORUK İTÜ GVO AYAZAĞA U16E A 11.GRUP
14:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ YILDIRIM GENÇLİK U16E A 16.GRUP
16:00 İSTANBUL GELİŞİM YEF U16E A 9.GRUP
17:30 YEŞİLYURT KASIMPAŞA U16E A 9.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
05.11.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK BAĞCILAR AKADEMİ U16E A 7.GRUP
11:30 KURTULUŞ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E A 1.GRUP
13:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BALSK U16E A 13.GRUP
14:30 BASK İSTANBUL ANKA U18E A 20.GRUP
16:00 FYL BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U18E A 16.GRUP
17:30 İSTBOL İSTANBUL KAYAŞEHİR U18E A 18.GRUP
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
05.11.2016 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL MEHMET ERDEM MARMARA AKD U16E A 25.GRUP
11:30 TAKIM YILDIZLARI ÇEKMEKÖY BASKET U16E A 29.GRUP
13:00 UNİBASKET ATAŞEHİR KARTALLARI U16E A 26.GRUP
14:30 KURTKÖY YILDIZLARI ARMADA U16E A 26.GRUP
16:00 FESA ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U16E AA BGR
17:30 KIZILTOPRAK BEYLERBEYİ U16E AA BGR
S. KOM. : ORHAN TAGA
06.11.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GAZİOSMANPAŞA SANCAK TRUVA GENÇLİK U16E A 3.GRUP
11:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ BOSNA BASKET U16E A 3.GRUP
13:00 İBB ŞEHİT MUSTAFA ERDOĞAN BASK U16E A 6.GRUP
14:30 BAHÇELİEVLER YILDIZLAR BEŞ YILDIZ U16E A 2.GRUP
16:00 BAYRAMPAŞA SANCAK SET VOLEYBOL U16E A 2.GRUP
17:30 BAKIRKÖY SU SPORLARI STARLARIN DOĞUŞU U16E A 1.GRUP
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
06.11.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SİLİVİR AKADEMİ RUMELİ KUPRİVA U16E A 6.GRUP
11:30 AKPOLAT BASKETS U16E A 4.GRUP
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BAHÇ. BASKET İHT. U16E A 4.GRUP
14:30 YAKIN DOĞU ÜNİ. BGD ASSPOR U16K A BGR
16:00 UPS FMV IŞIKSPOR U16E AA AGR
17:30 İTÜ FLORYA ELİT U16E AA AGR
S. KOM. : ORHAN TAGA
06.11.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DAMLA YILDIZLAR SEFAKÖY BALKAN U16E A 18.GRUP
11:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK FATİH VATAN U16E A 18.GRUP
13:00 TIME OUT MİMAROBA U16E A 17.GRUP
S. KOM. : BAKİ GÜNER
06.11.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FENERBAHÇE PERTEVNİYAL GENÇLİK U16E AA BGR
13:00 İTO SELİMİYE U16E AA BGR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
06.11.2016 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 OLİMPİK BASKET DOĞA KOLEJİ U16E A 30.GRUP
11:30 DEĞİŞİM FATİH KARAGÜMRÜK U16E A 28.GRUP
13:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E A 28.GRUP
14:30 KIZILTOPRAK FESA U18E AA BGR
16:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR SUADİYE BASKETBOL U16E A 30.GRUP
17:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ SUADİYE BASKETBOL U18E AA BGR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
07.11.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A 10.GRUP
18:30 PERTEVNİYAL BAHÇELİEVLER BASKETBOL U16E A 10.GRUP
20:00 İTÜ FMV IŞIKSPOR U18E AA AGR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
07.11.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO ATL BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16E A 5.GRUP
18:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U16E AA AGR
20:00 İBB UPS U18E AA AGR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
07.11.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD U16E A 16.GRUP
18:30 AVCILAR TANYILDIZI İSTANBUL GELİŞİM U18E A 13.GRUP
20:00 DOSTLUK SPOR GÖKBURGAZ GENÇLİK U16E A 19.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
07.11.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANKA GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E A 14.GRUP
18:30 ŞİŞLİ SAĞLIK MES.LİSESİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E A 8.GRUP
20:00 GELECEK NESİL GSK ATAKENT GENÇLİK U16E A 8.GRUP
S. KOM. : BAKİ GÜNER
07.11.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U16K A CGR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İSTANBUL DSİ U16E AA BGR
20:00 İSTANBUL DSİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18E AA BGR
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
07.11.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL AND. GENÇ. KURTKÖY YILDIZLARI U16K A CGR
18:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A CGR
20:00 KAAN İSTANBUL AND. GENÇLİK U18E A 25.GRUP
S. KOM. : RIZA ÖZCAN
08.11.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ENKA İSTBOL U16E A 15.GRUP
18:30 TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK U16K A BGR
20:00 İBB TEŞVİKİYE U16E AA AGR
S. KOM. : ALPER SEYREK
08.11.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. U 18E AA AGR
18:30 ANADOLU EFES BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR U18E AA AGR
20:00 BOSNA BASKET MODA BASKETBOL ATLETİK U18E A 15.GRUP
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
08.11.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ REKREASYON FYL U16E A 17.GRUP
18:30 FATİH VATAN DAMLA YILDIZLAR U16E A 18.GRUP
20:00 SEFAKÖY BALKAN TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E A 18.GRUP
S. KOM. : BAKİ GÜNER
08.11.2016 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNO HAYDARPAŞA LİSESİ U16E A 31.GRUP
18:30 TED İSTANBUL KOLEJİ GENÇ PAŞABAHÇE U16E A 31.GRUP
20:00 FENERBAHÇE İTO U18E AA BGR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
08.11.2016 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI ATAŞEHİR DOĞUŞ U16E A 27.GRUP
18:30 DİNAMO ORTAÇEŞME U16E A 27.GRUP
20:00 TİTAN AKADEMİ İSTANBUL MARMARA U16E A 29.GRUP
S. KOM. : ERKAN YURTAY
09.11.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK BAKIRKÖYSPOR U16E A 19.GRUP
18:30 BEŞİKTAŞ DOSTLUKSPOR U16K A AGR
20:00 BEYOĞLUSPOR DOSTLUKSPOR U16E A 19.GRUP
S. KOM. : RIZA ÖZCAN
09.11.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR FLORYA ELİT U16E AA AGR
18:30 GALATASARAY ANADOLU EFES U16E AA AGR
20:00 UPS GALATASARAY U18E AA AGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
09.11.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAZNEDAR DORUK CENNET U18E A 2.GRUP
18:30 BORUSAN OTOMOTİV ANKA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ U18E A 3.GRUP
20:00 BEŞ YILDIZ BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U18E A 11.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
09.11.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KIZILTOPRAK FESA U16E AA BGR
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK İTO U16E AA BGR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA BGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
09.11.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PENDİK BELEDİYESİ ANATOLYA TURKUAZ U16E A 32.GRUP
18:30 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U16E AA BGR
20:00 SELİMİYE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U16E AA BGR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
10.11.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR İBB U18E AA AGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAŞAKŞEHİR ASLANSPOR U18E A 17.GRUP
20:00 TEŞVİKİYE BEŞİKTAŞ U16E AA AGR
S. KOM. : ALPER SEYREK
10.11.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVCILAR TANYILDIZI MEGABASKET U16E A 13.GRUP
18:30 BİZİMKENT BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U16E A 15.GRUP
20:00 ANADOLU EFES İTÜ U18E AA AGR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
10.11.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FATİH VATAN İSTANBUL PANTERLERİ U18E A 6.GRUP
18:30 BASKETS ÇAĞDAŞLAR U18E A 5.GRUP
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BAKIRKÖYSPOR U18E A 7.GRUP
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
10.11.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ROTA AKADEMİ U16E A 32.GRUP
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FENERBAHÇE U18E AA BGR
20:00 BEYLERBEYİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U16E AA BGR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
10.11.2016 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ İSTANBUL KARŞIYAKA U18E A 21.GRUP
18:30 TEK YILDIZ İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U18E A 23.GRUP
20:00 FESA ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U18E AA BGR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
11.11.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET UPS U16E AA AGR
18:30 ŞİŞLİ DEV ADAMLAR U16E A 5.GRUP
20:00 BORUSAN OTOMOTİV AYKA U16E A 12.GRUP
S. KOM. : ALPER SEYREK
11.11.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ U18E AA AGR
18:30 İBB İTÜ U16E AA AGR
20:00 DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR U18E AA AGR
S. KOM. : RIZA ÖZCAN
11.11.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL FLORYA ELİT U18E A 8.GRUP
18:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U18E A 9.GRUP
20:00 AKADEMİ REKREASYON YEF U18E A 10.GRUP
S. KOM. : BAKİ GÜNER
11.11.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA BGR
18:30 ÜSÜDAR BASKETBOL ASYA KARTALLARI U18E A 24.GRUP
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK İSTANBUL DSİ U18E AA BGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
11.11.2016 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASFA KURTKÖY YILDIZLARI U18E A 21.GRUP
18:30 İTO KIZILTOPRAK U18E AA BGR
20:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR ATLETİK PERFORMANS GENÇLİK U18E A 22.GRUP
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...