İstanbul’da 5. Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu beşinci hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 28 Ekim – 3 Kasım 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

İŞTE 5. HAFTANIN PROGRAMI

28.10.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI U14E A CGR
11:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ATAKENT GENÇLİK U14E A+ BGR
12:30 İSTBOL BOĞAZİÇİ U14E AA AGR
14:00 BEŞYILDIZ ELİT ATLETİK U14E A+ AGR
15:30 BEŞYILDIZ TEŞVİKİYE U18E A+ BGR
17:00 BEŞİKTAŞ YILDIRIM BOSNA U14K A
18:30 FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ U14E AA AGR
SK: BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
28.10.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAHÇELİEVLER KUMPORT O. AÇI GENÇLİK U14K A
11:00 DARÜŞŞAFAKA AÇI GENÇLİK U14E AA AGR
12:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A
14:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KASIMPAŞA U13K A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
28.10.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO GAZİ MAHALLESİ U13K A AGR
11:30 EGE MAVİSİ BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A AGR
13:00 KİRAZLI VAKIFLAR KUTUP YILDIZI U13K A AGR
16:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL DOSTLUKSPOR KBBL
18:00 BASKETS UPS U14E A+ BGR
19:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK AVCILAR TANYILDIZI U14E A+ AGR
SK: BAKİ GÜNER
28.10.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 GENÇ PAŞABAHÇE FENERBAHÇE U14K A
18:00 BİRSEL VARDARLI PENDİK YEDİTEPE U14K A
19:30 OLİMPİK BASKET İSTANBUL DSİ U14K A
SK: ERDOĞAN ACIR
29.10.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 EMLAK KONUT BAĞCILAR GÖZTEPE U13K A AGR
13:00 BASK İTÜ GVO AYAZAĞA U14E A CGR
14:30 BEST İSTANBUL SMAÇ U14E A CGR
16:00 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13E A AGR
17:30 YILDIRIM BOSNA AVCILAR TANYILDIZI U13E A+ AGR
19:00 BAYRAMPAŞA SANCAK YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U18K A BGR
SK: BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
29.10.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 GELECEK NESİL BAKIRKÖY ASLAN U14E A AGR
11:00 İBB GALATASARAY U14E AA AGR
14:00 GALATASARAY DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BGL
16:00 GALATASARAY GELİŞİM ALLSTARS İSTANBUL KBBL
18:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U13E A AGR
19:30 ANKA BASKETBOL AKD FLORYA ELİT U13E A+ BGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
29.10.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AKADEMİ REKREASYON ŞEFKATGÜCÜ U13E A AGR
11:30 RUMELİ KUPRİVA İSTANBUL PANTERLERİ U14E A BGR
13:00 İTO ATL BİZİMKENT U14E A BGR
14:30 ŞİŞLİ PERTEVNİYAL LİSESİ U14E A AGR
16:00 İSTANBUL VARDAR TRUVA GENÇLİK U14E A AGR
17:30 İSTBOL BASKETS U13E A+ AGR
19:00 SİSTEM GENÇLİK TEPE BASKET U13E A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
29.10.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 KIZILTOPRAK FENERBAHÇE U16E AA BGR
13:00 FENERBAHÇE FESA U14E AA BGR
14:30 SUADİYE BASKETBOL AÇI GENÇLİK U13E AA BGR
16:00 AKADEMİ İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK U14E AA BGR
17:30 AKADEMİ İSTANBUL İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U18E A+ GGR
19:00 İSTANBUL YILD. BASKETBOL GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A CGR
SK: ERSUN AKVURAN
29.10.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 GENÇ PAŞABAHÇE MAVİ BİRLİK U13K A BGR
18:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL MAVİ BİRLİK U18E A+ GGR
19:30 DİNAMO ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A CGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
29.10.2017 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 TİTAN AKADEMİ ATAŞEHİR GENÇLİK U13E A+ CGR
12:30 HAYDARPAŞA LİSESİ PENDİK BELEDİYESİ U18E A+ FGR
14:00 PAMUKSPOR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U14E AA BGR
SK: ERDOĞAN ACIR
30.10.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PERTEVNİYAL BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A AGR
19:00 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK DOSTLUKSPOR U18K A AGR
20:30 BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA U13E AA AGR
SK: ALPER SEYREK
30.10.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BORUSAN OTOMOTİV FMV IŞIKSPOR U13E AA AGR
19:00 FMV IŞIKSPOR ANADOLU EFES U16E AA AGR
20:30 GALATASARAY TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
30.10.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL EGE MAVİSİ U16K A AGR
19:00 İTÜ DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U14E A+ BGR
20:30 İSTANBUL BOĞALARI İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U18E A DGR
SK: BAKİ GÜNER
30.10.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U13K A BGR
19:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U18K A CGR
20:30 FENERBAHÇE EMLAK KONUT U15K A
SK: ALİ BOZOĞLU
30.10.2017 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA BEYLERBEYİ U18E A+ HGR
19:00 FESA İTO U15E AA BGR
20:30 İTO HALİÇ İSTANBUL U18E A+ FGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
30.10.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL YILD. BASKETBOL DEĞİŞİM U14E AA BGR
19:00 DEV ATAŞEHİR İSTANBUL YILD. BASKETBOL U13K A BGR
20:30 İSTANBUL ATA BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E A+ EGR
SK: ERKAN YURTAY
31.10.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U15K A
19:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U13K A AGR
20:30 BEŞİKTAŞ BOSNA BASKET U18K A AGR
SK: YAKUP DUMAN
31.10.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TENİS EKSRİM DAĞCILIK AVCILAR ÇAĞDAŞLAR U16E A BGR
19:00 İSTANBUL BASKET DARÜŞŞAFAKA U16E AA AGR
20:30 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL PANTERLERİ U18E A+ DGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
31.10.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YEF İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E A BGR
19:00 BİZİMKENT DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U13E A+ BGR
20:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR BORUSAN OTOMOTİV U18E A+ DGR
SK: FİKRET AYGÜN
31.10.2017 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE DEĞİŞİM U15E AA BGR
19:00 TEŞVİKİYE İSTANBUL MARMARA U16E AA BGR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL DOSTLUKSPOR U15K A
SK: HURŞİT CEM AKAN
31.10.2017 SALI MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UNİBASKET FMV ERENKÖY IŞIK U15E AA BGR
19:00 DOĞA KOLEJİ SUADİYE BASKETBOL U16 A+ CGR
20:30 PARLAYAN YILDIZLAR KIZILTOPRAK U14E A+ CGR
SK: ERKAN YURTAY
31.10.2017 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ İTO U14E AA BGR
19:00 İSTANBUL DSİ İTO U16E AA BGR
20:30 İSTANBUL DSİ ORTAKÖY BASKETBOL U15K A
SK: METE KAVAKSOYU
31.10.2017 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI MALTEPE DOĞUŞ U16E A FGR
19:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ DEV ATAŞEHİR U16E A EGR
20:30 ROTA AKADEMİ ASYA KARTALLARI U18E A EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
01.11.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAYRAMPAŞA SANCAK GALATASARAY U18K A BGR
19:00 GALATASARAY İBB U16E AA AGR
20:30 ANADOLU EFES GALATASARAY U13E AA AGR
SK: ALPER SEYREK
01.11.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YEF MODA BASKETBOL ATLETİK U14E A BGR
19:00 BAKIRKÖY ASLAN İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U16E A AGR
20:30 TENİS EKSRİM DAĞCILIK İSTANBUL ANKA U18E A CGR
SK: ERSİN ÇELİK
01.11.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ALTINOVA PERTEVNİYAL LİSESİ U18E A+ AGR
19:00 SİLİVRİ BASKETBOL BEST U18E A+ AGR
20:30 BOSNA BASKET İSTBOL U18E A+ DGR
SK: BAKİ GÜNER
01.11.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR KAAN U18E A+ HGR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK KIZILTOPRAK U13E A+ CGR
20:30 AKADEMİ İSTANBUL MVP U13E A+ ADGR
SK: İBRAHİM DURGUN
01.11.2017 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PAMUKSPOR FENERBAHÇE U13E AA BGR
19:00 İSTANBUL DSİ PAMUKSPOR U15E AA BGR
20:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL AND. YILDIZLARI U18E A+ EGR
SK: YAVUZ AKPULAT
01.11.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ROTA AKADEMİ BEYKOZ U16E A GGR
19:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK TİTAN AKADEMİ U14E A+ CGR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U13E A+ DGR
SK: METE KAVAKSOYU
02.11.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YILDIRIM BOSNA İSTANBULSPOR U14E AA AGR
19:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ İTÜ U18E A+ BGR
20:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A AGR
SK: ALPER SEYREK
02.11.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KASIMPAŞA MEGABASKET U15E A BGR
19:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U15E AA AGR
20:30 DARÜŞŞAFAKA ANADOLU EFES U15E AA AGR
SK: BAKİ GÜNER
02.11.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YENİ LEVENT BASKETBOL U14E A AGR
19:00 PERTEVNİYAL DEV ADAMLAR U18E A+ CGR
20:30 ŞİŞLİ DEV ADAMLAR U15E A CGR
SK: FİKRET AYGÜN
02.11.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL YILD. BASKETBOL KIZILTOPRAK U16E AA BGR
19:00 BEYKOZ GENÇLİK FESA U13E A+ CGR
20:30 PAMUKSPOR GELİŞİM KAAN U15E A DGR
SK: ORHAN TAGA
02.11.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ASFA GENÇLİK MAVİ BİRLİK U16E A HGR
19:00 ANKA GENÇLİK POTANIN KARTALLARI U15E A DGR
20:30 FENERBAHÇE TEŞVİKİYE U16E AA BGR
SK: YAVUZ AKPULAT
02.11.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ASYA KARTALLARI Z10 SPORTS U15E A FGR
19:00 GENÇ PAŞABAHÇE TEKYILDIZ U15E A EGR
20:30 PENDİK GÜCÜ GELİŞİM SUADİYE BASKETBOL U15E A EGR
SK: ERKAN YURTAY
02.11.2017 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 ADA YILDIZLARI GİRİŞİM U14E A EGR
20:30 ATLETİK GENÇLİK PENDİK YEDİTEPE U14E A EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
03.11.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MİMAROBA ENKA U18E A BGR
19:00 EGE MAVİSİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A AGR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBULSPOR U18E A+ AGR
SK: YAKUP DUMAN
03.11.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FLORYA ELİT İSTANBUL BASKET U16E AA AGR
19:00 UPS DARÜŞŞAFAKA U16E AA AGR
20:30 GALATASARAY KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16K A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
03.11.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MODA AKADEMİ İSTANBUL U15E A DGR
19:00 TİTAN AKADEMİ DİNAMO U15E A DGR
20:30 İSTANBUL YILD. BASKETBOL KÜÇÜKYALI GELİŞİM U15E A FGR
SK: ALİ BOZOĞLU
03.11.2017 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEV ATAŞEHİR BEYLERBEYİ U13E A+ DGR
19:00 İSTANBUL MARMARA BEYLERBEYİ U16E AA BGR
20:30 MALTEPE YILDIZ TEKYILDIZ U16E A HGR
SK: ORHAN TAGA
03.11.2017 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PAMUKSPOR GELİŞİM POTANIN KARTALLARI U16E A GGR
19:00 BAYRAKTAR PENDİK MAVİ BİRLİK U15E A FGR
20:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL Z10 SPORTS U14E A EGR
SK: ERSUN AKVURAN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...