İstanbul’da 4. Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu dördüncü hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 21 – 27 Ekim 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

İŞTE 4. HAFTANIN PROGRAMI

21.10.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ELİT ATLETİK HAZNEDAR DORUK U18E A CGR
11:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK İTO ATL U18E A DGR
13:00 BEŞİKTAŞ FMV IŞIKSPOR U15E AA AGR
14:30 GELECEK NESİL İSTANBUL BOĞALARI U16E A BGR
16:00 BEST ASİST U16E A CGR
17:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE İSTANBULSPOR U16E A+ AGR
SK: BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
21.10.2017 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ AVRUPA KARŞIYAKA U18E A AGR
11:30 RUMELİ KUPRİVA BASKETS U16E A+ BGR
13:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ BAKIRÖY ASLAN U18E A BGR
14:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE TRUVA GENÇLİK U18E A BGR
16:00 ÇATALCA BASKETBOL ALTINOVA U15E A CGR
17:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U16E A+ BGR
SK: FİKRET AYGÜN
21.10.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İSTBOL BUYAKA U16E A+ BGR
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ BİZİMKENT U16E A+ AGR
14:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. FYL U16E A+ AGR
16:00 PERTEVNİYAL BORUSAN OTOMOTİV U16E A+ BGR
17:30 AVCILAR TANYILDIZI BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U15E A+ AGR
SK: BAKİ GÜNER
21.10.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 FENERBAHÇE KURTKÖY YILDIZLAR U16K A CGR
18:00 DİNAMO GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A CGR
19:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL YILD. BASKETBOL U18K A CGR
SK: ERKAN YURTAY
22.10.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAKIRKÖY SU SPORLARI YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A AGR
11:30 İTÜ GVO AYAZAĞA İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U16E A AGR
13:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. GELECEK NESİL U18E A DGR
14:30 ATAGÜL BASKETBOL YEŞİLYURT U15E A+ AGR
16:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BAHÇELİEVLER BASKETBOL U15E A+ AGR
17:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL KURTULUŞ U18E A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
22.10.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTÜ ANKA BASKETBOL AKADEMİ U15E A+ AGR
11:30 DOSTLUKSPOR BEŞİKTAŞ U16K A BGR
14:00 ANADOLU EFES TED ANKARA KOLEJLİLER BGL
16:00 FMV IŞIKSPOR BOSNA BASKET U18E A+ DGR
17:30 UPS MURAT PAŞAOĞLU U18E A+ CGR
19:00 DEV ADAMLAR AS SPOR U18E A+ CGR
SK: BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
22.10.2017 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TEPEBASKET BAHÇELİEVLER YILDIZLAR U18E A CGR
11:30 FYL PERTEVNİYAL LİSESİ U15E A BGR
13:00 ALTINELLER AVRUPA KARŞIYAKA U15E A AGR
14:30 CENNET İSTANBUL VARDAR U16E A AGR
16:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U16E A BGR
17:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U18E A DGR
SK: BAKİ GÜNER
22.10.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU U16E A DGR
11:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL BAKIRKÖY BASKET U18E A AGR
13:00 İSTANBUL SOSYAL HİZ. PERTEVNİYAL U18E A+ CGR
14:30 ALTINOVA PERTEVNİYAL U18K A BGR
16:00 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL KAYAŞEHİR U18E A+ DGR
17:30 BORUSAN OTOMOTİV İSTBOL U18E A+ DGR
SK: FİKRET AYGÜN
22.10.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL YILD. BASKETBOL U16K A CGR
18:00 İSTANBUL DSİ GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16K A CGR
19:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR İSTANBUL DSİ U18E A+ EGR
SK: GÖKHAN ANGIN
22.10.2017 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 HALİÇ İSTANBUL ARMADA U18E A+ FGR
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL MVP U16E A+ CGR
18:30 ASFA GENÇLİK ELİT BASKETBOL AKADEMİ U18E A HGR
20:00 İSTANBUL AND. YILDIZLARI DOĞA KOLEJİ U18E A+ EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
23.10.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES FLORYA ELİT U16E AA AGR
18:30 ANADOLU EFES GALATASARAY U15E AA AGR
20:00 AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE U15E A+ BGR
SK: YAKUP DUMAN
23.10.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR BEŞYILDIZ U18E A+ BGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ AVRUPA KARŞIYAKA U16E A+ AGR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BORUSAN OTOMOTİV U15E A+ BGR
SK: ERSİN ÇELİK
23.10.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULSPOR İBB U15E AA AGR
18:30 İSTANBULSPOR AVCILAR TANYILDIZI U18E A+ AGR
20:00 DOSTLUKSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
23.10.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ U15K A
18:30 FENERBAHÇE YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ U15K A
20:00 ALLSTARS İSTANBUL FENERBAHÇE U18K A CGR
SK: ABBAS ÜNAY
23.10.2017 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U16E AA BGR
18:30 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ ALYA BASKET U18E A+ GGR
20:00 MAVİ BİRLİK AKADEMİ İSTANBUL U18E A+ GGR
SK: ERSUN AKVURAN
23.10.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET DEĞİŞİM U15E AA BGR
18:30 İSTANBUL DSİ İTO U15E AA BGR
20:00 PENDİK BELEDİYESİ İTO U18E A+ FGR
SK: ORHAN TAGA
24.10.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK BEŞİKTAŞ U18K A AGR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ALLSTARS İSTANBUL U15K A
20:00 İTÜ FLORYA ELİT U18E A+ BGR
SK: NEJDET SERÇEK
24.10.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY EMLAK KONUT U18K A BGR
18:30 PERTEVNİYAL TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A AGR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ PERTEVNİYAL LİSESİ U18E A+ AGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
24.10.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ REKREASYON ERK BASKETBOL AKADEMİ U18E A+ BGR
18:30 BOSNA BASKET BAKIRKÖYSPOR U18K A AGR
20:00 BAKIRKÖY BASKET ATLETİK BAHÇEŞEHİR U15E A BGR
SK: BAKİ GÜNER
24.10.2017 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 Z10 SPORTS GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U16E A+ DGR
18:30 TEŞVİKİYE KIZILTOPRAK U16E AA BGR
20:00 SUADİYE BASKETBOL KAAN U18E A+ HGR
SK: ALİ BOZOĞLU
24.10.2017 SALI MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL YILD. BASKETBOL PAMUKSPOR U18E A EGR
18:30 HAYDARPAŞA LİSESİ FESA U16E A+ DGR
20:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI PARLAYAN YILDIZLAR U16E A+ CGR
SK: ORHAN TAGA
24.10.2017 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ARMADA BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E A+ CGR
18:30 FENERBAHÇE İTO U16E AA BGR
20:00 PENDİK BELEDİYESİ BEYKOZ GENÇLİK U16E A+ DGR
SK: ERSUN AKVURAN
25.10.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ DOSTLUKSPOR U15K A
18:30 İSTANBUL BASKET BEŞİKTAŞ U16E AA AGR
20:00 TEŞVİKİYE BAKIRKÖYSPOR U18E A+ BGR
SK: YAKUP DUMAN
25.10.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YENİ LEVENT BASKETBOL YEŞİLYURT U16E A CGR
18:30 BAKIRKÖY BASKET UPS U16E AA AGR
20:00 GALATASARAY FMN IŞIKSPOR U16E AA AGR
SK: LEVENT KURŞAT KIRCA
25.10.2017 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL PANTERLERİ U16E A DGR
18:30 MODA BASKETBOL ATLETİK İSTANBUL VARDAR U18E A AGR
20:00 YÜCESPOR KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BE A BGR
SK: BAKİ GÜNER
25.10.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOSNA BASKET BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ U16E A CGR
18:30 FYL TRUVA GENÇLİK U16E A+ AGR
20:00 VEFA BİZİMKENT U15E A+ BGR
SK: FİKRET AYGÜN
25.10.2017 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE DİNAMO U18K A CGR
18:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL DSİ U18K A CGR
20:00 BOSTANCISPOR TAKIM YILDIZLARI BE A CGR
SK: ERSUN AKVURAN
25.10.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYKOZ POTANIN ASLANLARI U18E A HGR
18:30 PENDİK GÜCÜ GENÇLİK GİRİŞİM U18E A FGR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR BAYRAKTAR PENDİK BE A CGR
SK: YAVUZ AKPULAT
26.10.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 CENNET BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U15E A BGR
18:30 GENÇ KOLEJ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U15E A AGR
20:00 YEF BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U16E A DGR
SK: NEJDET SERÇEK
26.10.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVRUPA KARŞIYAKA ROTARY 100. YIL AND. LİS U16E A+ AGR
18:30 GELECEK NESİL İTO ATL U15E A CGR
20:00 ORTAKÖY BASKETBOL FENERBAHÇE U15K A
SK: LEVENT KURŞAT KIRCA
26.10.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BOĞALARI İSTANBUL ESENYURT SALON S. U15E A+ BGR
18:30 FMV IŞIKSPOR İSTBOL U15E AA AGR
20:00 ŞİŞLİ BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
26.10.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U15K A
18:30 AKADEMİ İSTANBUL KAAN U16E A+ DGR
20:00 KAAN FESA U18E A+ HGR
SK: ABBAS ÜNAY
26.10.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI BAYRAKTAR PENDİK U18E A FGR
18:30 PAMUKSPOR UNİBASKET U15E AA BGR
20:00 ATAŞEHİR KOLEJİ ALLSTARS İSTANBUL U18K A CGR
SK: YAVUZ AKPULAT
26.10.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA GENÇLİK TEKYILDIZ U18E A GGR
18:30 İTO FENERBAHÇE U15E AA BGR
20:00 DEĞİŞİM İSTANBUL DSİ U15E AA BGR
SK: ERKAN YURTAY
27.10.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UPS ELİT ATLETİK U15E A AGR
18:30 DOSTLUKSPOR BASK U15E A CGR
20:00 İBB DARÜŞŞAFAKA U16E AA AGR
SK: ALPER SEYREK
27.10.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL VARDAR BEST U15E A AGR
18:30 BEST TEŞVİKİYE AKADEMİ U18E A+ AGR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16K A AGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
27.10.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞYILDIZ BAHÇELİEVLER YILDIZLAR U16E A DGR
18:30 PERTEVNİYAL LİSESİ SİLİVRİ BASKETBOL U18E A+ AGR
20:00 MODA BASKETBOL ATLETİK BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E A CGR
SK: BAKİ GÜNER
27.10.2017 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SANCAKTEPE BELEDİYE UNİBASKET U16E A EGR
18:30 BEYLERBEYİ SUADİYE BASKETBOL U18E A+ HGR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR POTANIN KARTALLARI U18E A HGR
SK: İBRAHİM DURGUN
27.10.2017 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MESUDİYE GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18E A GGR
18:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBULGÜCÜ U18E A FGR
20:00 İTO İSTANBUL YILD. BASKETBOL U16E AA BGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...