İstanbul’da 32. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 32. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 29 Nisan – 5 Mayıs 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

29.04.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:45 ANADOLU EFES PAMUKSPOR U13E AA PO 2.MAÇ
11:15 ANADOLU EFES PAMUKSPOR U14E AA FNL GR
12:45 BORUSAN OTOMOTİV GALATASARAY U13E AA PO 2.MAÇ
14:15 TEŞVİKİYE FMV ERENKÖY IŞIK U13E A ÇF
15:45 YILDIRIM BOSNA NET VOLEYBOL U13E A ÇF
17:15 BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK U12K A
18:30 BEŞİKTAŞ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U13E AA PO 2.MAÇ
20:00 BEŞİKTAŞ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U14E AA FNL GR
SK: 1-4 ERSİN ÇELİK / 5-8 BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
29.04.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KUTUP YILDIZI İSTANBUL DSİ U12K A
11:15 BASKETS ATAKENT GENÇLİK U13E A ÇF
12:45 İBB FESA U14E AA KL GR
14:15 AÇI GENÇLİK İSTANBUL AND. GENÇLİK U13E A ÇF
15:45 FYL UNİBASKET U14E AA KL GR
17:15 BİZİMKENT İTO U14E AA KL GR
18:45 BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO GALATASARAY U12K A
SK: 1-4 BAKİ GÜNER / 5-7 YAKUP DUMAN
29.04.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İTO U13E AA PO 2.MAÇ
13:00 İTO DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U11E A FNL CGR
16:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ KBL
18:00 FENERBAHÇE FESA U13E AA PO 2.MAÇ
19:30 FESA SELİMİYE U12E A FNL CGR
SK: 1-2 ORHAN TAGA / 3-4 ABBAS ÜNAY
29.04.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 HAYDARPAŞA LİSESİ BEYKOZ U11E A FNL DGR
11:15 HAYDARPAŞA LİSESİ DEV ATAŞEHİR U12E A FNL CGR
12:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI FMV ERENKÖY IŞIK U11E A FNL DGR
13:45 BAYRAKTAR PENDİK ATAŞEHİR YILDIZLARI ÜMİT ERKEK
15:15 FENERBAHÇE ARMADA U12E A FNL CGR
16:30 ARMADA ATAŞEHİR KARTALLARI U14E A FNL DGR
18:00 ATAŞEHİR KARTALLARI PENDİK BELEDİYESİ U12E A KL DGR
SK: ERKAN YURTAY
29.04.2017 CUMARTESİ TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ASYA KARTALLARI AKADEMİ İSTANBUL U11E A FNL CGR
11:15 SUADİYE BASKETBOL POTANIN KARTALLARI U11E A FNL DGR
12:30 TAKIM YILDIZLARI TİTAN AKADEMİ U11E A KL BGR
13:45 FENERBAHÇE GENÇ PAŞABAHÇE U12K
15:00 GENÇ PAŞABAHÇE FATİH KARAGÜMRÜK U16E A KL EGR
16:30 BATI İSTANBUL ATA U12E A KL CGR
17:45 İSTANBUL DSİ PAMUKSPOR U12E A FNL CGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
30.04.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 FMV IŞIKSPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U14E AA FNL GR
11:30 U13E A YF
13:00 GALATASARAY OLİMPİK BASKET U14E AA FNL GR
14:30 BORUSAN OTOMOTİV FENERBAHÇE U14E AA FNL GR
16:00 BORUSAN OTOMOTİV / GALATASARAY İSTANBUL DSİ U13E AA PLAYOFF 1.TUR
17:30 TEŞVİKİYE İSTANBUL DSİ U14E AA KL GR
19:00 U13E A YF
SK: NEJDET SERÇEK
30.04.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 U13E A 5-8 YF
13:00 U13E A 5-8 YF
14:30 TİTAN AKADEMİ AKADEMİ İSTANBUL U12E A FNL CGR
15:45 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ / İTO AKADEMİ İSTANBUL U13E AA PLAYOFF 1.TUR
17:15 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ / BEŞİKTAŞ İBB U13E AA PLAYOFF 1.TUR
18:45 İSTANBULSPOR BEYLERBEYİ U14E AA KL GR
SK: İBRAHİM DURGUN
30.04.2017 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 FENERBAHÇE KOLEJİ HAYDARPAŞA LİSESİ U13E A KL CGR
11:15 ALLSTARS İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U11E A KL BGR
12:30 TED İSTANBUL KOLEJİ GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16E A KL GGR
14:00 ACARLAR İSTANBUL PANTERLERİ ÜMİT ERKEK
15:30 ANADOLU EFES / PAMUKSPOR FENERBAHÇE / FESA U13E AA PLAYOFF 1.TUR
17:00 FESA İSTANBUL ATA U11E A FNL DGR
18:15 ASYA KARTALLARI İSTANBUL ATA U16E A KL FGR
SK: L. KÜRŞAT KIRCA
30.04.2017 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ELİT AKADEMİ SUADİYE BASKETBOL U16E A KL FGR
11:30 SUDİYE BASKETBOL ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U12E A FNL DGR
12:45 SUADİYE GENÇLİK SUADİYE BASKETBOL U14E A FNL DGR
14:15 KURTKÖY YILDIZLAR DEĞİŞİM U14E A FNL CGR
15:45 ATAŞEHİR KARTALLARI KURTKÖY YILDIZLAR U11E A KL BGR
17:00 SANCAKTEPE BELEDİYE ATAŞEHİR KARTALLARI U16E A KL EGR
18:30 ELİT BASK. AKADEMİ BÜYÜKDERE İHTİSAS BE KL BGR
SK: İ. HAKKI ASLAN
30.04.2017 PAZAR TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 POTANIN ASLANLARI SELİMİYE U11E A FNL CGR
11:15 UNİBASKET İDEALTEPE U16E A KL EGR
12:45 HACI NUMAN ORTAOKULU POTANIN KARTALLARI U14E A FNL CGR
14:15 MAVİ BİRLİK POTANIN KARTALLARI U16E A KL GGR
15:45 BALKAN YEŞİLBAĞLAR FMV ERENKÖY IŞIK U12E A FNL DGR
17:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR MAVİ BİRLİK ÜMİT ERKEK
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI DUDULLU ORG. SAN. U12E A FNL DGR
SK: ORHAN TAGA
02.05.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U13E A 3-4’LÜK
18:30 U13E A FİNAL
20:00 U13E AA PLAYOFF 2.TUR
SK: ALPER SEYREK
02.05.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U13E A 7-8’LİK
18:30 U13E A 5-6’LIK
20:00 U13E AA PLAYOFF 2.TUR
SK: ERSİN ÇELİK
02.05.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY İSTANBUL ANKA U11K A
18:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL YEŞİLYURT U14E A FNL AGR
20:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BASK U14E A FNL AGR
SK: BAKİ GÜNER
02.05.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U14E AA FNL GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ BEŞİKTAŞ U14E AA FNL GR
20:00 OLİMPİK BASKET ANADOLU EFES U14E AA FNL GR
SK: ERKAN YURTAY
02.05.2017 SALI TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL İST. ESENYURT SALON S. U14K A
18:30 FENERBAHÇE FMV IŞIKSPOR U14E AA FNL GR
20:00 PAMUKSPOR BORUSAN OTOMOTİV U14E AA FNL GR
SK: ORHAN TAGA
03.05.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYOĞLUSPOR BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E A FNL BGR
18:30 ANKA BASKETBOL AKD TEŞVİKİYE AKADEMİ U14E A FNL BGR
20:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U14K A
SK: YAKUP DUMAN
03.05.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 VEFA BAKIRKÖYSPOR U14E A FNL BGR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ U14K A
20:00 KASIMPAŞA GENÇ PAŞABAHÇE U14K A
SK: NEJDET SERÇEK
03.05.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT GENÇLİK İSTBOL U14E A FNL AGR
18:30 YEF DOSTLUKSPOR U14E A FNL BGR
20:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR GELECEK NESİL U14E A FNL AGR
SK: İ. HAKKI ASLAN
03.05.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLERBEYİ TEŞVİKİYE U14E AA KL GR
18:30 FESA İSTANBULSPOR U14E AA KL GR
20:00 İSTANBUL DSİ BİZİMKENT U14E AA KL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
04.05.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U14E AA FNL GR
18:30 ANADOLU EFES ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U14E AA FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U14E AA FNL GR
SK: ALPER SEYREK
04.05.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BORUSAN OTOMOTİV OLİMPİK BASKET U14E AA FNL GR
18:30 FMV IŞIKSPOR PAMUKSPOR U14E AA FNL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR PERTEVNİYAL GENÇLİK U16E AA KL GR
SK: ERSİN ÇELİK
04.05.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVCILAR TANYILDIZI BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12E A FNL AGR
18:30 ALTINELLER BEŞİKTAŞ U11K A
20:00 BAKIRKÖY BELEDİYESİ ŞİŞLİ BE FNL AGR
SK: BAKİ GÜNER
04.05.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET İBB U14E AA KL GR
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL FMV ERENKÖY IŞIK U14E A FNL CGR
20:00 PASK DEV ATAŞEHİR U14E A FNL DGR
SK: ABBAS ÜNAY
04.05.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ ATAŞEHİR KARTALLARI U13E A KL DGR
18:30 İTO FYL U14E AA KL GR
20:00 NET VOLEYBOL AKADEMİ İSTANBUL U14E A FNL DGR
SK: ERKAN YURTAY
04.05.2017 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DİNAMO PARLAYAN YILDIZLAR U11E A FNL CGR
18:30 MEHMET ERDEM MARMARA AKD GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U16E A KL GGR
20:00 TEKYILDIZ BATI U16E A KL EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
05.05.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB ANADOLU EFES U12E A FNL BGR
18:30 GALATASARAY FMV IŞIKSPOR U12E A FNL BGR
20:00 UPS SELİMİYE U16E AA KL GR
SK: NEJDET SERÇEK
05.05.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK ROTARY 100.YIL AND. LİS. U11E A FNL AGR
18:30 ANKA BASKETBOL AKD KUTUP YILDIZI U11E A FNL AGR
20:00 İTÜ KIZILTOPRAK U16E AA KL GR
SK: L. KÜRŞAT KIRCA
05.05.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U11E A FNL BGR
18:30 STARLARIN DOĞUŞU AVCILAR TANYILDIZI U11E A FNL AGR
20:00 İST. ESENYURT SALON S. KASIMPAŞA U14K A
SK: BAKİ GÜNER
05.05.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ U14K A
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
20:00 TAKIM YILDIZLARI İSTANBUL KARŞIYAKA U18E A KL CGR
SK: ALİ BOZOĞLU
05.05.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE ALLSTARS İSTANBUL U14K A
18:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ TEKYILDIZ U18E A KL CGR
20:00 ANATOLYA TURKUAZ POTANIN KARTALLARI U18E A KL CGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...