İstanbul’da 30. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 30. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 15-21 Nisan 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

Not: Bu programda değişiklikler olabilir. Bunun sorumlusu altyapibasket.com değildir.

15.04.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 TRUVA GENÇLİK İBB U12E A FNL BGR
10:45 FMV IŞIKSPOR BASKETS U12E A FNL BGR
13:00 ANADOLU EFES GELİŞİM SİNOP YILDIZLARI EBBL
15:00 İTÜ ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA KL GR
16:30 KUTUP YILDIZI ALTINELLER U11K A
17:45 GÜNGÖREN İSTANBUL PANTERLERİ U11E A KL AGR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV TEŞVİKİYE AKADEMİ U12E A FNL AGR
SK: BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
15.04.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO BAKIRÖYSPOR U13K A KL GR
11:30 KUTUP YILDIZI GÖKBURGAZ GENÇLİK U11E A FNL AGR
12:45 PERTEVNİYAL LİSESİ ANADOLU EFES U12E A FNL BGR
14:00 YILDIRIM BOSNA KURTKÖY YILDIZLAR U13K A KL GR
15:30 İSTANBUL ANKA KURTKÖY YILDIZLAR U11K A
16:45 GALATASARAY ATAKENT GENÇLİK U12E A FNL BGR
18:00 GALATASARAY BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11E A FNL BGR
SK: ERSİN ÇELİK
15.04.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 STARLARIN DOĞUŞU BAYRAMPAŞA ATLETİK U13E A KL BGR
11:30 AKPOLAT FYL U13E A KL BGR
13:00 AYKA AKPOLAT U16E A KL CGR
14:30 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. İST. ESENYURT SALON S. U16E A KL BGR
16:00 YEŞİLYURT SET VOLEYBOL U16E A KL AGR
17:30 IRMAK BİLFEN BE FNL BGR
SK: BAKİ GÜNER
15.04.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBULGÜCÜ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TKBL
16:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KBL
18:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ SUADİYE BASKETBOL U12E A FNL DGR
19:15 İSTANBUL DSİ AÇI GENÇLİK U13K A KL GR
SK: AHMET YÜKSELDİ
15.04.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 DEV ATAŞEHİR FESA U12E A FNL CGR
17:45 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U12E A FNL CGR
19:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR YEŞİLYURT U13E A FNL AGR T
SK: ERSUN AKVURAN
17.04.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:15 ATAKENT GENÇLİK ANKA BASKETBOL AKD. U11E A FNL AGR
11:30 TEŞVİKİYE GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16K A KL GR
13:00 KİRAZLI VAKIFLAR FENERBAHÇE U12K A
14:15 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İTO U13E AA FNL GR
15:45 BEŞİKTAŞ AVCILAR TANYILDIZI U12E A FNL AGR
17:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U13E AA FNL GR
18:30 İSTBOL TEŞVİKİYE U13E A FNL DGR
20:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E A KL DGR
SK: NEJDET SERÇEK
17.04.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:45 İSTBOL BEŞİKTAŞ U11E A FNL BGR
12:00 AÇI GENÇLİK BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO U12K A
13:15 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. AÇI GENÇLİK U12E A FNL AGR
14:30 GALATASARAY KURTKÖY YILDIZLAR U12K A
15:45 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BORUSAN OTOMOTİV U12E A FNL AGR
17:00 BORUSAN OTOMOTİV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U13E AA FNL GR
18:30 GALATASARAY FESA U13E AA FNL GR
20:00 BEŞYILDIZ DUDULLU ORG. SAN. U13E A FNL DGR
SK: 1-5 LÜVENT KÜRŞAT KIRCA / 6-8 YAKUP DUMAN
17.04.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:15 BAHÇELİEVLER BASKETBOL FMV IŞIKSPOR U11E A FNL BGR
14:30 YILDIRIM BOSNA GELECEK NESİL U12E A KL AGR
15:45 STARLARIN DOĞUŞU GÜNGÖREN U12E A KL AGR
17:00 DOSTLUKSPOR AYAZAĞA U16K A KL GR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ATLETİK BAHÇEŞEHİR U13E A KL AGR
20:00 ÇAKMAKLI BASKETBOL FLORYA ELİT U13E A KL AGR
SK: 1-3 İSMAİL HAKKI ASLAN / 4-6 ERSİN ÇELİK
17.04.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ARMADA SELİMİYE U12E A FNL CGR
11:15 PAMUKSPOR HAYDARPAŞA LİSESİ U12E A FNL CGR
12:30 PAMUKSPOR ANADOLU EFES U13E AA FNL GR
14:00 DEV ATAŞEHİR BASKETS U13E A FNL AGR
15:30 MVP YEŞİLYURT U13E A FNL AGR
17:00 KIZILTOPRAK YEŞİLYURT U18E AA KL GR
18:30 SUADİYE BASKETBOL UPS U18E AA KL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR U18E AA KL GR
SK: 1-5 ALİ BOZOĞLU / 6-8 İBRAHİM DURGUN
17.04.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U12E A FNL DGR
18:45 FMV ERENKÖY IŞIK BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U13E A FNL CGR
20:15 NET VOLEYBOL İTÜ GVO AYAZAĞA U13E A FNL CGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
18.04.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK GELECEK NESİL U11E A KL AGR
18:30 YILDIRIM BOSNA ATAKENT GENÇLİK U13E A FNL BGR
20:00 ANKA BASKETBOL AKD. UNİBASKET U13E A FNL BGR
SK: ALPER SEYREK
18.04.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASK AÇI GENÇLİK U13E A FNL CGR
18:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE POTANIN KARTALLARI U13E A FNL DGR
20:00 AVCILAR TANYILDIZI SANCAKTEPE İSTANBUL U13E A FNL BGR
SK: NEJDET SERÇEK
18.04.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE ASİST U12E A KL BGR
18:30 BOSNA BASKET FENERBAHÇE U13K A FNL GR
20:00 BOSNA BASKET ÇATALCA BASKETBOL U16K A KL GR
SK: İSMAİL HAKKI ASLAN
18.04.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DUDULLU ORG. SAN. FMV ERENKÖY IŞIK U12E A FNL DGR
18:45 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ U12K A
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI GALATASARAY U18E AA KL GR
SK: ABBAS ÜNAY
18.04.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL AND. GENÇLİK GELECEĞİN YILDIZLARI U13E A FNL DGR
18:30 BEYLERBEYİ FLORYA ELİT U16E AA KL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
SK: ERKAN YURTAY
18.04.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. POTANIN ASLANLARI U13E A FNL BGR
19:00 FESA İTÜ U18E AA KL GR
20:30 DİNAMO OLYMPİAKENT BE FNL AGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
19.04.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO ANADOLU EFES U13E AA FNL GR
18:30 FESA BEŞİKTAŞ U13E AA FNL GR
20:00 FENERBAHÇE BORUSAN OTOMOTİV U13E AA FNL GR
SK: ORHAN TAGA
19.04.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U13E AA FNL GR
18:30 UPS KAAN U13E A FNL AGR
20:00 BASKETS GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U13E A FNL AGR
SK: YAKUP DUMAN
19.04.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ YEŞİLYURT U13E A FNL AGR
18:30 İTÜ GVO AYAZAĞA FMV ERENKÖY IŞIK U13E A FNL CGR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜSKÜDAR BASKETBOL U13E A FNL CGR
SK: BAKİ GÜNER
19.04.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 NET VOLEYBOL ASYA KARTALLARI U13E A FNL CGR
18:30 PAMUKSPOR GALATASARAY U13E AA FNL GR
20:00 DEV ATAŞEHİR MVP U13E A FNL AGR
SK: ERSUN AKVURAN
20.04.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E A FNL AGR
18:30 BEŞİKTAŞ BOSNA BASKET U13K A FNL GR
20:00 İBB BEŞİKTAŞ U16E AA PO 1.MAÇ
SK: ALPER SEYREK
20.04.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U11E A KL AGR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U13K A FNL GR
20:00 ŞİŞLİ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U13E A KL AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
20.04.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇYURT ASİST U13E A KL AGR
18:30 AYAZAĞA BOSNA BASKET U16K A KL GR
20:00 ATAKENT GENÇLİK AVCILAR TANYILDIZI U13E A FNL BGR
SK: BAKİ GÜNER
20.04.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEĞİN YILDIZLARI İSTBOL U13E A FNL DGR
18:30 POTANIN KARTALLARI BEŞYILDIZ U13E A FNL DGR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU EFES U16E AA PO 1.MAÇ
SK: ORHAN TAGA
20.04.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13E A FNL BGR
18:30 POTANIN ASLANLARI YILDIRIM BOSNA U13E A FNL BGR
20:00 SANCAKTEPE İSTANBUL ANKA BASKETBOL AKD. U13E A FNL BGR
SK: ERKAN YURTAY
20.04.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PENDİK YEDİTEPE FENERBAHÇE U13K A FNL GR
18:30 DUDULLU ORG. SAN. İSTANBUL AND. GENÇLİK U13E A FNL DGR
20:00 SELİMİYE İTÜ U16E AA KL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
21.04.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U13E A FNL DGR
18:30 TEŞVİKİYE FENERBAHÇE U16E AA PO 1.MAÇ
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FENERBAHÇE U13E AA FNL GR
SK: BAKİ GÜNER
21.04.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U13E AA FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ PAMUKSPOR U13E AA FNL GR
20:00 GALATASARAY İTO U13E AA FNL GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
21.04.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U13E A FNL CGR
18:30 BORUSAN OTOMOTİV FESA U13E AA FNL GR
20:00 YEŞİLYURT UPS U13E A FNL AGR
SK: İSMAİL HAKKI ASLAN
21.04.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KAAN BASKETS U13E A FNL AGR
18:30 İTO GALATASARAY U16E AA PO 1.MAÇ
20:00 İSTANBUL DSİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U16E AA PO 1.MAÇ
SK: İBRAHİM DURGUN
21.04.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL İTÜ GVO AYAZAĞA U13E A FNL CGR
18:30 ASYA KARTALLARI BASK U13E A FNL CGR
20:00 MVP PERTEVNİYAL LİSESİ U13E A FNL AGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
21.04.2017 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK NET VOLEYBOL U13E A FNL CGR
18:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR DEV ATAŞEHİR U13E A FNL AGR
20:00 BOSTANCI BOĞAZİÇİ YILDIZLARI BE FNL BGR
SK: AHMET YÜKSELDİ

Kaynak: tbf.org.tr/istanbul

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...