İstanbul’da 3. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu üçüncü hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 14 – 20 Ekim 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

İŞTE 3. HAFTANIN PROGRAMI

14.10.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL RUMELİ KUPRİVA U16E A+ BGR
13:00 ANKA BASKETBOL AKD ATAGÜL BASKETBOL U15E A+ AGR
14:30 SİLİVRİ BASKETBOL ALTINOVA U18E A+ AGR
16:00 ASSPOR İSTANBUL SOSYAL HİZ. U18E A+ CGR
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U16K A BGR
S.KOM. 1-2 MAÇ LEVENT KURSAT KIRCA
S.KOM. 3-5 MAÇ ERSİN ÇELİK
14.10.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ AÇI GENÇLİK U16E A+ AGR
14:30 TRUVA GENÇLİK DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U16E A+ AGR
16:00 FLORYA ELİT AKADEMİ REKREASYON U18E A+ BGR
S.KOM : BAKİ GÜNER
14.10.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 DİNAMO İSTANBUL DSİ U18K A CGR
18:00 ATAŞEHİR KOLEJİ GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A CGR
19:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL YILD. BASKETBOL U18K A CGR
S.KOM : GÖKHAN ANGIN
15.10.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL İTÜ U15E A+ AGR
14:30 YEŞİLYURT AVCILAR TANYILDIZI U15E A+ AGR
16:00 BEŞYILDIZ DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U15E A+ AGR
S.KOM :FİKRET AYGÜN
15.10.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BİZİMKENT İSTANBULSPOR U16E A+ AGR
14:30 BORUSAN OTOMOTİV BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U16E A+ BGR
16:00 BUYAKA PERTEVNİYAL U16E A+ BGR
S.KOM : NEJDET SERÇEK
15.10.2017 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 ARMADA PENDİK BELEDİYESİ U18E A+ FGR
18:00 DOĞA KOLEJİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E A+ EGR
19:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL ATA U18E A+ EGR
S.KOM. ERSUN AKVURAN
16.10.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A
18:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BEŞİKTAŞ U18K A AGR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK GALATASARAY U18K A BGR
S. KOM: ERSİN ÇELİK
16.10.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR BAKIRKÖYSPOR U18K A AGR
18:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK BOSNA BASKET U18K A AGR
20:00 PERTEVNİYAL EMLAK KONUT U18K A BGR
S. KOM: H.CEM AKAN
16.10.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR FMV IŞIKSPOR U18E A+ DGR
18:30 ALTINOVA YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U18K A BGR
20:00 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE A AGR
S.KOM : BAKİ GÜNER
16.10.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E A+ GGR
18:30 İSTANBUL YILD. BASKETBOL FENERBAHÇE U16K A CGR
20:00 İTO HAYDARPAŞA LİSESİ U18E A+ FGR
S.KOM : İBRAHİM DURGUN
16.10.2017 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR ARMADA U16E A+ CGR
20:00 MVP BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A+ CGR
S.KOM : YAVUZ AKPULAT
16.10.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR DOĞA KOLEJİ U16E A+ CGR
19:30 KURTKÖY YILDIZLAR İSTANBUL DSİ U16K A CGR
S.KOM : AHMET YÜKSELDİ
17.10.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A BGR
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL KAYAŞEHİR U16K A BGR
20:00 DARÜŞŞAFAKA BAKIRKÖY BASKET U16E AA AGR
S.KOM: ERSİN ÇELİK
17.10.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY EGE MAVİSİ U16K A AGR
18:30 FLORYA ELİT GALATASARAY U16E AA AGR
20:00 PERTEVNİYAL UPS U18E A+ CGR
S.KOM : YAKUP DUMAN
17.10.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U18E A+ HGR
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL DSİ U16E AA BGR
20:00 FENERBAHÇE ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A CGR
S.KOM: ABBAS UNAY
17.10.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E A+ CGR
18:30 BEYLERBEYİ TİTAN AKADEMİ U16E AA BGR
20:00 KAAN PENDİK BELEDİYESİ U16E A+ DGR
S.KOM ALİ BOZOĞLU
17.10.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ ALLSTARS İSTANBUL U18K A CGR
18:30 İSTANBUL YILD. BASKETBOL DİNAMO U18K A CGR
20:00 TEKYILDIZ KURTKÖY YILDIZLAR BE A CGR
S.KOM : ERSUN AKVURAN
18.10.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES U15E AA AGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A AGR
20:00 FYL TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E A+ AGR
S.KOM:ALPER SEYREK
18.10.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTBOL İSTANBUL PANTERLERİ U18E A+ DGR
18:30 İBB DARÜŞŞAFAKA U15E AA AGR
20:00 MURAT PAŞAOĞLU DEV ADAMLAR U18E A+ CGR
S.KOM : BAKİ GÜNER
18.10.2017 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOSNA BASKET BORUSAN OTOMOTİV U18E A+ DGR
18:30 AVCILAR TANYILDIZI BEST U18E A+ AGR
20:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR KURTULUŞ BE A BGR
S.KOM : LEVENT KURŞAT KIRCA
18.10.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYKOZ GENÇLİK HAYDARPAŞA LİSESİ U16E A+ DGR
18:30 İTO UNİBASKET U15E AA BGR
20:00 BAYRAKTAR PENDİK BOSTANCISPOR BE A CGR
S.KOM:ABBAS UNAY
18.10.2017 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ GENÇ PAŞABAHÇE U16K A CGR
18:30 DEV ATAŞEHİR BEYLERBEYİ U15E A+ CGR
20:00 TAKIM YILDIZLARI DİNAMO BE A CGR
S.KOM: ERSUN AKVURAN
19.10.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K A AGR
18:30 DOSTLUKSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A
20:00 BEŞİKTAŞ DOSTLUKSPOR U18K A AGR
S.KOM: YAKUP DUMAN
19.10.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A BGR
18:30 EMLAK KONUT GALATASARAY U15K A
20:00 GALATASARAY ALTINOVA U18K A BGR
S.KOM: LEVENT KURSAT KIRCA
19.10.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BAKIRKÖYSPOR BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A AGR
19:30 FMV IŞIKSPOR İBB U16E AA AGR
S.KOM: BAKİ GÜNER
19.10.2017 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ PERTEVNİYAL U18K A BGR
18:30 İSTBOL İSTANBULSPOR U15E AA AGR
20:00 ŞEFKATGÜCÜ ŞİŞLİ BE A BGR
19.10.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA Z10 SPORTS U16E A+ DGR
18:30 İTO TEŞVİKİYE U16E AA BGR
20:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U15K A
S.KOM: İBRAHİM DURGUN
19.10.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR ÜSKÜDAR BASKETBOL U15E A+ CGR
18:30 BEYKOZ GENÇLİK ALBEDO BASKETBOL U15E A+ CGR
20:00 ALYA BASKET MAVİ BİRLİK U18E A+ GGR
S.KOM : ERKAN YURTAY
19.10.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 DUDULLU ORG. SAN. ARMADA U15E A+ CGR
19:30 PENDİK BELEDİYESİ KIZILTOPRAK U15E A+ CGR
S.KOM: METE KAVAKSOYU
20.10.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE İSTANBUL BOĞALARI U15E A+ BGR
18:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ TEŞVİKİYE U18E A+ BGR
20:00 BİZİMKENT TEŞVİKİYE AKADEMİ U15E A+ BGR
S.KOM: ALPER SEYREK
20.10.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16K A AGR
18:30 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES U16E AA AGR
20:00 UPS İSTANBUL BASKET U16E AA AGR
S.KOM: FİKRET AYGÜN
20.10.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR AÇI GENÇLİK U16K A BGR
20:00 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK YÜCESPOR BE A AGR
S.KOM: BAKİ GÜNER
20.10.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR AKADEMİ İSTANBUL U16E A+ DGR
19:30 FMV ERENKÖY IŞIK FESA U15E AA BGR
S.KOM : YAVUZ AKPULAT
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...