İstanbul’da 29. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 29. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 8-14 Nisan 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

08.04.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TRUVA GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U12E A FNL BGR
11:15 ROTARY 100. YIL. AND. LİS. BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12E A FNL AGR
12:30 İTÜ ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA KL GR
14:00 BOSNA BASKET GALATASARAY U13K A FNL GR
15:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İSTANBUL AND. GENÇLİK U13E A FNL DGR
17:00 İSTBOL DUDULLU ORG. SAN. U13E A FNL DGR
18:30 FMV IŞIKSPOR İSTBOL U11E A FNL BGR
SK: İBRAHİM DURGUN
08.04.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 STARLARIN DOĞUŞU AKPOLAT U13E A KL BGR
11:00 UPS DEV ATAŞEHİR U13E A FNL AGR
12:30 YEŞİLYURT KAAN U13E A FNL AGR
15:00 PERTEVNİYAL GELİŞİM KOLEJİ TBL
17:00 UPS KARMEN HALI EBBL
SK: İSMAİL HAKKI ASLAN
08.04.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AYKA BAYRAMPAŞA ATLETİK U13E A KL BGR
11:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL FYL U13E A KL BGR
13:00 AVCILAR TANYILDIZI AÇI GENÇLİK U12E A FNL AGR
14:15 İBB BASKETS U12E A FNL BGR
15:30 GELECEK NESİL GÜNGÖREN U11E A KL AGR
16:45 İSTANBUL PANTERLERİ MOLA (TİME OUT) U16E A KL AGR
18:15 BALSK KURTULUŞ U16E A KL DGR
SK: ERSİN ÇELİK
08.04.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FESA İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
13:00 FESA SUADİYE BASKETBOL U11E A FNL DGR
14:15 SUADİYE BASKETBOL BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR U18E AA KL GR
15:45 BEYLERBEYİ FMV IŞIKSPOR U16E AA KL GR
17:15 GELECEĞİN YILDIZLARI BEŞYILDIZ U13E A FNL DGR
18:45 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR DUDULLU ORG. SAN. U12E A FNL CGR
SK: ABBAS ÜNAY
08.04.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 İSTANBUL DSİ ARMADA U12E A FNL CGR
17:45 HAYDARPAŞA LİSESİ FMV ERENKÖY IŞIK U11E A FNL DGR
19:15 PERTEVNİYAL GENÇLİK İTÜ U18E AA KL GR
SK: AHMET YÜKSELDİ
09.04.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK ATAKENT GENÇLİK U11E A FNL AGR
11:15 ROTARY 100.YIL AND. LİS. KUTUP YILDIZI U11E A FNL AGR
12:30 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. İBB U11E A FNL BGR
13:45 BASK FMV ERENKÖY IŞIK U13E A FNL CGR
15:15 BEŞİKTAŞ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U11E A FNL BGR
16:30 GALATASARAY BAHÇELİEVLER BASKETBOL U11E A FNL BGR
17:45 GALATASARAY BORUSAN OTOMOTİV U13E AA FNL GR
SK: NEJDET SERÇEK
09.04.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO U13K A KL GR
11:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ AVCILAR TANYILDIZI U16E A KL DGR
13:00 AVCILAR TANYILDIZI İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13E A FNL BGR
14:30 AVCILAR TANYILDIZI ANKA BASKETBOL AKD. U11E A FNL AGR
16:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK PERTEVNİYAL LİSESİ U11E A KL AGR
17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U13E A FNL AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
09.04.2017 PAZAR BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AYKA AKPOLAT U16E A KL CGR
11:30 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. İST. ESENYURT SALON S. U16E A KL BGR
16:00 ŞİŞLİ ATLETİK BAHÇEŞEHİR U13E A KL AGR
17:30 ŞİŞLİ RUMELİ KUPRİVA U16E A KL CGR
19:00 İBB ŞEHİT MUSTAFA ERDOĞAN VEFA U16E A KL DGR
SK: 1-2 BEKLAM BESİM ÖZGENÇ / 3-5 İSMAİL HAKKIN ASLAN
09.04.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 DEV ATAŞEHİR ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A KL BGR
12:45 SELİMİYE DEV ATAŞEHİR U12E A FNL CGR
14:00 HAYDARPAŞA LİSESİ FENERBAHÇE U12E A FNL CGR
15:15 FESA PAMUKSPOR U12E A FNL CGR
16:30 UNO ARMADA U13E A KL DGR
18:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK UPS U16E AA KL GR
SK: İBRAHİM DURGUN
09.04.2017 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 AKADEMİ İSTANBUL İBB U13E AA KL GR
18:00 İSTANBUL DSİ FMV IŞIKSPOR U13E AA KL GR
19:30 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL DSİ U13K A KL GR
SK: HURŞİT CEM AKAN
09.04.2017 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 DİNAMO İTO U11E A FNL CGR
10:45 ATAŞEHİR YILDIZLARI POTANIN KARTALLARI U11E A FNL DGR
12:00 KURTKÖY YILDIZLAR TAKIM YILDIZLARI U11E A KL BGR
16:00 AKADEMİ İSTANBUL PARLAYAN YILDIZLAR U11E A FNL CGR
17:15 ALLSTARS İSTANBUL BEYKOZ U12E A KL DGR
18:30 BATI TİTAN AKADEMİ U13E A KL CGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
10.04.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES GALATASARAY U12E A FNL BGR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ ANADOLU EFES U13E AA FNL GR
20:00 YILDIRIM BOSNA UNİBASKET U13E A FNL BGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
10.04.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ASİST U13E A KL AGR
18:30 ATAKENT GENÇLİK SANCAKTEPE İSTANBUL U13E A FNL BGR
20:00 AÇI GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL U13E A FNL CGR
SK: ERSİN ÇELİK
10.04.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MODA BASKETBOL ATLETİK BAĞCILAR ANKA U18E A KL BGR
18:30 GENÇYURT FLORYA ELİT U13E A KL AGR
20:00 ÇAKMAKLI BASKETBOL ROTARY 100.YIL AND. LİS U13E A KL AGR
SK: BAKİ GÜNER
10.04.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN ASLANLARI ANKA BASKETBOL AKD. U13E A FNL BGR
18:30 FESA İTO U13E AA FNL GR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR ORG. EŞREF BİTLİS ORTAOKULU U13K A KL GR
SK: ERKAN YURTAY
10.04.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U12E A FNL CGR
18:30 PENDİK YEDİTEPE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U13K A FNL GR
20:00 ASYA KARTALLARI İTÜ GVO AYAZAĞA U13E A FNL CGR
SK: ABBAS ÜNAY
11.04.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE POTANIN KARTALLARI U13E A FNL DGR
18:30 BAYRAMPAŞA ATLETİK YILDIRIM BOSNA U13K A KL GR
20:00 BÜYÜKDERE İHTİSAS AVCILAR TANYILDIZI BE KL BGR
SK: ALPER SEYREK
11.04.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET BEYLERBEYİ U16E AA KL GR
18:30 UPS FESA U18E AA KL GR
20:00 GALATASARAY PERTEVNİYAL GENÇLİK U18E AA KL GR
SK: NEJDET SERÇEK
11.04.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT GENÇLİK FMV IŞIKSPOR U12E A FNL GR
18:30 SMAÇ SPOR KULÜBÜ ASSPOR U18E A KL BGR
20:00 TURKUAZ SULTANGAZİ BE KL AGR
SK: BAKİ GÜNER
11.04.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL AND. GENÇLİK BEŞYILDIZ U13E A FNL DGR
18:30 DUDULLU ORG. SAN. BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U13E A FNL DGR
20:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U13K A FNL GR
SK: ERSUN AKVURAN
11.04.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR KARTALLARI TAKIM YILDIZLARI U13E A KL DGR
18:30 KURTKÖY YILDIZLAR BOĞAZİÇİ U13E A KL DGR
20:00 KIZILTOPRAK FLORYA ELİT U16E AA KL GR
SK: ERKAN YURTAY
12.04.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U13E A KL BGR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GALATASARAY U13E AA FNL GR
20:00 GALATASARAY PENDİK YEDİTEPE U13K A FNL GR
SK: YAKUP DUMAN
12.04.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U11E A KL AGR
18:30 BORUSAN OTOMOTİV BEŞİKTAŞ U13E AA FNL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR PERTEVNİYAL GENÇLİK U16E AA KL GR
SK:NEJDET SERÇEK
12.04.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYKA KUTUP YILDIZI U12E A KL BGR
18:30 FYL STARLARIN DOĞUŞU U13E A KL BGR
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE KL BGR
SK: BAKİ GÜNER
12.04.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ FESA U13E AA FNL GR
18:30 İTO PAMUKSPOR U13E AA FNL GR
20:00 BİLFEN İSTBOL BE FNL BGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
13.04.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASİST ŞİŞLİ U13E A KL AGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ U12E A FNL GR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR KIZILTOPRAK U18E AA KL GR
SK: ALPER SEYREK
13.04.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT SUADİYE BASKETBOL U18E AA KL GR
18:30 İBB İSTANBUL DSİ U13E AA KL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR BEYLERBEYİ U13E AA KL GR
SK: BAKİ GÜNER
13.04.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR GENÇYURT U13E A KL AGR
18:30 FLORYA ELİT ROTARY 100.YIL AND. LİS U13E A KL AGR
20:00 FLORYA ELİT FESA U16E A KL GR
SK: İSMAİL HAKKI ASLAN
13.04.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEĞİN YILDIZLARI TEŞVİKİYE U13E AA FNL GR
18:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR UPS U13E A FNL AGR
20:00 UNİBASKET AVCILAR TANYILDIZI U13E A FNL BGR
SK: ALİ BOZOĞLU
13.04.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN KARTALLARI İSTBOL U13E A FNL DGR
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ANKA BASKETBOL AKD. U13E A FNL BGR
20:00 SANCAKTEPE İSTANBUL YILDIRIM BOSNA U13E A FNL BGR
SK: ERKAN YURTAY
13.04.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ PAŞABAHÇE KURTKÖY YILDIZLAR U12E A KL DGR
18:30 ASYA KARTALLARI AÇI GENÇLİK U13E A FNL CGR
20:00 POTANIN ASLANLARI ATAKENT GENÇLİK U13E A FNL BGR
SK: ABBAS ÜNAY
14.04.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ENKA BEYOĞLUSPOR U16E A KL CGR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U13K A FNL GR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ÇAKMAKLI BASKETBOL U13E A KL AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
14.04.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SET VOLEYBOL AYKA U13E A KL BGR
18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL NET VOLEYBOL U13E A FNL CGR
20:00 İSTBOL DEV ADAMLAR U18E A KL BGR
SK: YAKUP DUMAN
14.04.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SEFAKÖY BALKAN İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U16E A KL AGR
18:30 GAZİOSMANPAŞA SANCAK ATAKENT GENÇLİK U16E A KL AGR
20:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ İTÜ GVO AYAZAĞA U16E A KL CGR
SK: BAKİ GÜNER
14.04.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP BASKETS U13E A FNL AGR
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL BASK U13E A FNL CGR
20:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U13E AA FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
14.04.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U13E AA FNL GR
18:30 FESA ANADOLU EFES U13E AA FNL GR
20:00 İTO BORUSAN OTOMOTİV U13E AA FNL GR
SK: ERKAN YURTAY
14.04.2017 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE KOLEJİ BATI U13E A KL CGR
18:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ U13E AA FNL GR
20:00 KAAN PERTEVNİYAL LİSESİ U13E A FNL AGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...