İstanbul’da 23. Haftanın Programı Belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 23. haftanın programı açıklandı.

5 Mart – 11 Mart 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

05.03.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 AKPOLAT ALTINYILDIZ KE AL BGR AVR
11:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK BAĞCILAR EĞİTİM KE AL BGR AVR
12:30 ÇATALCA BASKETBOL ATABEY SPOR KULÜBÜ KE AL BGR AVR
14:00 İTÜ İTO KE SL KL GR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
16:00 TED SAMSUN BŞB. ANAKENT TB2L
       
       
05.03.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ MOLE (TİME OUT) KE AL CGR AVR
11:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE TENİS ESKRİM DAĞCILIK KE AL CGR AVR
12:30 BAHÇ. BASK. İHT. FYL KE YL 2.TUR 2.GR
14:00 İSTANBUL BOĞALARI FLORYA ELİT YE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
05.03.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YEŞİLYURT RUMELİ KUPRİVA KE AL DGR AVR
11:30 BAŞAKŞEHİRSPOR İSTANBUL UFUK KOLEJİ KE AL CGR AVR
13:00 AVCILAR TANYILDIZI YILDIRIM BOSNA KE AL DGR AVR
14:30 ATAKÖY 60.YIL ARNAVUTKÖY BELEDİYE KE AL EGR AVR
16:00 ORG. EŞREF BİTLİS ORTAOKULU BAKIRKÖYSPOR KE AL CGR AVR
17:30 ALTINOVA BEŞ YILDIZ KE AL BGR AVR
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
05.03.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 OLİMPİK BASKET FMV IŞIKSPOR KE SL KL GR
18:00 UNİBASKET PAMUKSPOR YE YL 2.TUR 2.GR
19:30 KIZILTOPRAK GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. YE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
14:00 İSTANBULGÜCÜ URLA BELEDİYESİ TKBL
16:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI İZMİT BELEDİYE KBBL
       
       
       
06.03.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI BAKIRKÖY SU SPORLARI KE AL DGR AVR
11:30 GALATASARAY SELİMİYE YE SL FNL GR
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY GK SL FNL GR
14:30 BATİS İSTANBUL DSİ YK SL FNL GR
16:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE KE AL EGR AVR
17:30 YEF ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KE YL 2.TUR 3.GR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
06.03.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ DOSTLUKSPOR KE AL EGR AVR
11:30 İBB BEŞİKTAŞ YE SL FNL GR
16:00 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES KE SL FNL GR
17:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK BASKETS KE SL KL GR
19:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK BEYLERBEYİ YE SL KL GR
  S.K. YAŞAR ER    
       
14:00 UPS SİVEREKLİLER EBBL
       
       
06.03.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 HAZNEDAR DORUK FLORYA ELİT KE AL BGR AVR
11:30 BEYOĞLUSPOR GELECEK NESİL GSK KE AL EGR AVR
13:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ AVCILAR ÇAĞDAŞLAR KE AL FGR AVR
14:30 OLİMPİA 2023 İST. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KE AL FGR AVR
16:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR ASİST KE AL FGR AVR
17:30 STARLARIN DOĞUŞU GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL KE AL FGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
06.03.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 TED İSTANBUL KOLEJİ PENDİK YEDİTEPE YE AL AGR ASYA
13:00 ASFA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLB DOĞA KOLEJİ YE AL DGR ASYA
14:30 ASYA KARTALLARI 2014 MALTEPE KE AL EGR ASYA
16:00 İSTANBULGÜCÜ BAKIRKÖYSPOR GK SL FNL GR
17:30 FENERBAHÇE ANADOLU EFES YE SL FNL GR
19:00 PAMUKSPOR BORUSAN OTO. ZNK İÖO KE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. ABBAS ÜNAY    
       
       
07.03.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ENKA KASIMPAŞA KE AL DGR AVR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ İST. YILDIZLARI BASK. KE YL 2.TUR 2.GR
20:00 DOSTLUKSPOR FENERBAHÇE YK SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
07.03.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DAVUTPAŞA İSTANBUL BASKET YE YL 2.TUR 2.GR
18:30 BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. İSTANBUL BASKET KE YL 2.TUR 3.GR
20:00 GALATASARAY TEŞVİKİYE KE SL FNL GR
  S.K. ALPER SEYREK    
       
07.03.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOSNA BASKET İSTANBUL DSİ GK SL FNL GR
18:30 İBA ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ KE AL EGR AVR
20:00 MİP İSTANBUL ANKA YE AL AGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
07.03.2016 PAZARTESİ SİYAVUŞPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEF İBB ŞEHİT POLİS M. ERDOĞAN YE AL AGR AVR
18:30 SARIYER BELEDİYESİ ALTINOVA YE AL AGR AVR
20:00 PERTEVNİYAL BAĞCILAR EĞİTİM YE AL AGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
07.03.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEĞİŞİM TED İSTANBUL KOLEJİ KE AL BGR ASYA
18:30 KAAN SANCAKTEPE BELEDİYE YE AL AGR ASYA
20:00 SUADİYE BASKETBOL STARLARIN DOĞUŞU YE YL 2.TUR 4.GR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
07.03.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENER ATAŞEHİR BEYKOZ KARTALLARI KE AL EGR ASYA
18:30 İSTANBUL ANADOLU GSK BASKETBOL GELİŞİM KE AL EGR ASYA
20:00 ABS PENDİK BELEDİYE YE AL AGR ASYA
  S.K. ERSUN AKVURAN    
       
       
08.03.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK KASIMPAŞA YE AL AGR AVR
18:30 BATİS FENERBAHÇE KK SL FNL GR
20:00 DEV ADAMLAR SİLİVRİ AKADEMİ YE AL BGR AVR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
08.03.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK BOSNA BASKET KK SL FNL GR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KK SL FNL GR
20:00 GALATASARAY PERTEVNİYAL GENÇLİK GE SL FNL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
08.03.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL UFUK KOLEJİ ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ YE AL BGR AVR
18:30 MOLA (TİME OUT) BALSK YE AL CGR AVR
20:00 BAYRAMPAŞA TUNA İÖO DOSTLUKSPOR YE AL BGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
08.03.2016 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SELİMİYE UPS GE YL 2.TUR 3.GR
18:30 FENERBAHÇE KOLEJİ BEŞİKTAŞ KK SL FNL GR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İTÜ YE SL FNL GR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
       
09.03.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ GE SL FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ AKADEMİ UNİBASKET KE YL 2.TUR 1.GR
20:00 İTÜ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GE SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
09.03.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI BÜYÜKÇEKMECE SORTİE YE AL BGR AVR
18:30 UPS FENERBAHÇE YE SL FNL GR
20:00 ANADOLU EFES ATAŞEHİR YILDIZLARI GE SL KL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
09.03.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SMAÇ SPOR KULÜBÜ TRUVA GENÇLİK YE AL CGR AVR
18:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BEŞ YILDIZ YE AL BGR AVR
20:00 CENNET GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL YE AL CGR AVR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
09.03.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ 2014 MALTEPE YE AL AGR ASYA
18:30 İSTANBUL DSİ BAKIRKÖYSPOR GK SL FNL GR
20:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ GK SL FNL GR
  S.K. ORHAN TAGA    
       
       
10.03.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ SUADİYE BASKETBOL YE YL 2.TUR 4.GR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BOSNA BASKET GK SL FNL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK İHLAS KOLEJİ GE SL FNL GR
  S.K. YAŞAR ER    
       
10.03.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES FENERBAHÇE KE SL FNL GR
18:30 İBB FENERBAHÇE GE SL FNL GR
20:00 YEŞİLYURT GALATASARAY GE SL FNL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
10.03.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ VARDAR YE AL CGR AVR
18:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ YE AL DGR AVR
20:00 GÜNGÖREN GENÇLİK ANKA BASKETBOL AKD YE AL DGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
10.03.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ARMADA İSTANBULGÜCÜ KE AL EGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE GALATASARAY YK SL FNL GR
20:00 SELİMİYE BEŞİKTAŞ KE SL FNL GR
  S.K. MUSFATA F. AKINCI    
       
10.03.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOL GELİŞİM KURTKÖY YILDIZLAR YE AL AGR ASYA
18:30 MAVİ YILDIZ DİNAMO YE AL AGR ASYA
20:00 TED İSTANBUL KOLEJİ 1453 ÜSKÜDAR YE AL CGR ASYA
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
       
11.03.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 STARLARIN DOĞUŞU UNO YE YL 2.TUR 4.GR
18:30 BOSNA BASKET FENERBAHÇE KOLEJİ KK SL FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY KK SL FNL GR
  S.K. ALPER SEYREK    
       
11.03.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ AYKA YE AL EGR AVR
18:30 AÇI GENÇLİK BATİS KK SL FNL GR
20:00 İTÜ FMV IŞIKSPOR YE SL FNL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
11.03.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KEMER GOLF & COUNTRY CLUB MUSTAFA KEMAL PAŞA YE AL DGR AVR
18:30 İSTBOL FATİH VATAN YE AL DGR AVR
20:00 BAHÇELİEVELER KUMPORT İÖO ATABEY SPOR KULÜBÜ YE AL EGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
11.03.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR İSTANBULSPOR YE AL EGR AVR
18:30 ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BELEDİYE YE AL EGR AVR
20:00 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK YE AL DGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
11.03.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KK SL FNL GR
18:30 İSTANBULGÜCÜ DOSTLUKSPOR YK SL FNL GR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İBB KE SL FNL GR
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
11.03.2016 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TED İSTANBUL KOLEJİ ALTINYURT KE AL BGR ASYA
18:30 TİTAN AKADEMİ ORTAÇEŞME YE AL BGR ASYA
20:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKD İSTANBUL ATA YE AL BGR ASYA
  S.K. RIZA ÖZCAN    
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...