İstanbul’da 23. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 23. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 25 Şubat –  3 Mar 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

25.02.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBULSPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E A FNL GGR
11:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD U16E A FNL HGR
12:30 FATİH VATAN PERTEVNİYAL U16E A FNL HGR
14:00 İSTANBUL ANKA SİLİVRİ AKADEMİ U16E A FNL DGR
15:30 BOSNA BASKET GÖKBURGAZ GENÇLİK U16E A FNL CGR
17:00 KASIMPAŞA EROK TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E A FNL BGR
18:30 BAKIRKÖYSPOR SUADİYE GENÇLİK U16E A FNL AGR
20:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E A FNL AGR
SK: NEJDET SERÇEK
25.02.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 FLORYA ELİT MAVİ BİRLİK U18E A FNL FGR
11:30 İSTANBUL BOĞALARI BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U16E A FNL BGR
13:00 FYL BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18E A FNL HGR
17:30 UPS ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EBBL
SK: ERSİN ÇELİK
25.02.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBULGÜCÜ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TKBL
16:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ GİRNE ÜNİVERSİTESİ KBL
18:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A FNL BGR
19:15 SANCAKTEPE BELEDİYE PAMUKSPOR U18E A FNL EGR
SK: ABBAS ÜNAY
25.02.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 ALLSTARS İSTANBUL ARMADA U16E A FNL BGR
18:00 AKADEMİ İSTANBUL ALLSTARS İSTANBUL U11E A 10.GRUP
19:15 AKADEMİ İSTANBUL UNİBASKET U18E A FNL HGR
SK: ERSUN AKVURAN
26.02.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR AKADEMİ REKREASYON U18E A FNL HGR
11:00 MODA BASKETBOL ATLETİK BİZİMKENT U16E A FNL GGR
12:30 GELECEK NESİL AKADEMİ İSTANBUL U16E A FNL HGR
14:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK TRUVA GENÇLİK U16E A FNL AGR
15:30 FATİH VATAN ARMADA U18E A FNL DGR
17:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK GALATASARAY U16K A FNL GR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK FENERBAHÇE U16K A FNL GR
20:00 BOSNA BASKET BAYRAMPAŞA SANCAK U18E A FNL GGR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
26.02.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İTO ATL U16E A FNL CGR
11:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL FYL U16E A FNL AGR
12:30 GENÇ YURT ÇAKMAKLI BASKETBOL U13E A 4.GRUP
14:00 BASK PAMUKSPOR U16E A FNL FGR
15:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD U18E A FNL GGR
17:00 BASKETS ELİT AKADEMİ U18E A FNL CGR
18:30 PERTEVNİYAL BEYLERBEYİ U18E A FNL AGR
20:00 DAVUTPAŞA YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E A FNL DGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
26.02.2017 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 PAŞABAHÇE MEGABASKET U18E A FNL CGR
18:00 DOĞA KOLEJİ KOCAMUSTAFAPAŞA U18E A FNL BGR
19:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U18E A FNL AGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
26.02.2017 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL SUADİYE YILDIZLARI U18E A FNL FGR
13:30 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ KAAN U18E A FNL GGR
15:00 SUADİYE GENÇLİK BAKIRKÖY ASLANSPOR U18E A FNL GGR
16:30 ATLETİK PERFORMANS GENÇLİK BEYKOZ U18E A FNL DGR
18:00 MVP BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A FNL CGR
19:30 TİTAN AKADEMİ HAZNEDAR DORUK U16E A FNL CGR
SK: İBRAHİM DURGUN
27.02.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK AVCILAR TANYILDIZI U13E A 3.GRUP
18:30 BEŞİKTAŞ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
20:00 BOSNA BASKET GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A FNL GR
SK: ALPER SEYREK
27.02.2017 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 CENNET SARIYER BELEDİYESİ U18E A FNL BGR
18:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL BAKIRKÖYSPOR U18E A FNL EGR
20:00 ÇAĞDAŞLAR TİTAN AKADEMİ U18E A FNL EGR
SK: BAKİ GÜNER
27.02.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAZNEDAR DORUK FYL U18E A FNL HGR
18:30 İSTBOL SET VOLEYBOL U13E A 3.GRUP
20:00 BORUSAN OTOMOTİV BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U18E A FNL CGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
27.02.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL HAYDARPAŞA LİSESİ U16E A FNL GGR
18:30 FENERBAHÇE GALATASARAY U18K A FNL GR
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ASİST U16E A FNL FGR
SK: ERKAN YURTTAY
27.02.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KURTKÖY YILDIZLAR PENDİK BELEDİYE U16E A FNL HGR
18:30 İSTANBUL AND. YILDIZLARI ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E A FNL DGR
20:00 POTANIN ASLANLARI İSTANBUL MARMARA U16E A FNL EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
28.02.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18E AA FNL GR
18:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK AKADEMİ İSTANBUL U18E A FNL HGR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ PERTEVNİYAL LİSESİ U18E A FNL AGR
SK: ERSİN ÇELİK
28.02.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TRUVA GENÇLİK FATİH VATAN U18E A FNL DGR
18:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR FLORYA ELİT U18E A FNL FGR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD BOSNA BASKET U18E A FNL GGR
SK:BAKİ GÜNER
28.02.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOĞA KOLEJİ BORUSAN OTOMOTİV U16E A FNL DGR
18:30 TEŞVİKİYE PENDİK BELEDİYESİ U18E A FNL BGR
20:00 UNO MEGABASKET U16E A FNL EGR
SK: ALİ BOZOĞLU
28.02.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL ÜSKÜDAR BASKETBOL U13E A 5.GRUP
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR İSTANBUL GELİŞİM U18E A FNL EGR
20:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A FNL GR
SK: ERSUN AKVURAN
28.02.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK POTANIN KARTALLARI U13E A 6.GRUP
18:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR ADA YILDIZLARI U13E A 6.GRUP
20:00 TİTAN AKADEMİ SANCAKTEPE İSTANBUL U13E A 7.GRUP
SK: ERKAN YURTTAY
01.03.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MEGABASKET BASKETS U18E A FNL CGR
18:30 İSTANBUL ANKA DOĞA KOLEJİ U18E A FNL BGR
20:00 İSTANBUL PANTERLERİ GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U18E A FNL FGR
SK: NEJDET SERÇEK
01.03.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖY ASLANSPOR BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U18E A FNL GGR
18:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK GELECEK NESİL U18E A FNL DGR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE PERTEVNİYAL U18E A FNL AGR
SK: BAKİ GÜNER
01.03.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MAVİ BİRLİK ÇAKMAKLI BASKETBOL U18E A FNL FGR
18:30 PENDİK BELEDİYESİ YEF U18E A FNL BGR
20:00 BEYLERBEYİ BAHÇELİEVLER BASKETBOL U18E A FNL AGR
SK: İBRAHİM DURGUN
01.03.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAYDARPAŞA LİSESİ KAAN U13E A 7.GRUP
18:30 KAAN SUADİYE GENÇLİK U18E A FNL GGR
20:00 ARMADA DAVUTPAŞA U18E A FNL DGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
02.03.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KOCAMUSTAFAPAŞA TEŞVİKİYE U18E A FNL BGR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. TEŞVİKİYE AKADEMİ U18E A FNL AGR
20:00 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTANBUL AND. GENÇLİK U18E A FNL AGR
SK: YAKUP DUMAN
02.03.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEĞİN YILDIZLARI UNO U13E A 5.GRUP
18:30 UNİBASKET ALLSTARS İSTANBUL U13E A 5.GRUP
20:00 UNİBASKET ALLSTARS İSTANBUL U18E A FNL HGR
SK: ALİ BOZOĞLU
02.03.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR FMV ERENKÖY IŞIK U11E A 13.GRUP
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FMV ERENKÖY IŞIK U13E A 6.GRUP
20:00 ELİT AKADEMİ BEŞYILDIZ U18E A FNL CGR
SK: ERKAN YURTTAY
02.03.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR TAKIM YILDIZLARI U13E A 5.GRUP
18:30 ASYA KARTALLARI BOĞAZİÇİ U13E A 8.GRUP
20:00 ASFA PAŞABAHÇE U18E A FNL CGR
SK: ERSUN AKVURAN
03.03.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U18E A FNL GGR
18:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U18E AA FNL GR
20:00 DEV ADAMLAR SUADİYE YILDIZLARI U16E A FNL EGR
SK: ALPER SEYREK
03.03.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL AND. GENÇLİK U16K A FNL GR
18:30 MALTEPE YILDIZ İSTANBUL AND. GENÇLİK U13E A 8.GRUP
20:00 İSTANBUL AND. GENÇLİK OLİMPİK BASKET U16E A FNL FGR
SK: ALİ BOZOĞLU
03.03.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 NET VOLEYBOL DUDULLU ORG. SAN. U13E A 7.GRUP
18:30 FENERBAHÇE KOLEJİ MVP U13E A 8.GRUP
20:00 DİNAMO YEF U16E A FNL AGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
03.03.2017 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN KARTALLARI ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A 12.GRUP
18:30 POTANIN KARTALLARI ATAŞEHİR KARTALLARI U13E A 6.GRUP
20:00 SANCAKTEPE İSTANBUL KURTKÖY YILDIZLAR U13E A 7.GRUP
SK: H.CEM AKAN

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...