İstanbul’da 22. Haftanın Programı Belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 22. haftanın programı açıklandı.

27 Şubat – 04 Mart 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

27.02.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIMSPOR GSK BEŞİKTAŞ AKADEMİ GE AL AGR AVR
11:30 ATIŞALANI AND. LİSESİ GSK BEYLİKDÜZÜ İMKB GE AL DGR AVR
13:00 MEGABASKET ATLETİK BAHÇEŞEHİR YE AL EGR AVR
17:00 BEŞİKTAŞ BAKIRKÖYSPOR GK SL FNL GR
18:30 GÜNGÖREN GENÇLİK OLYMPİAKENT GE AL AGR AVR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
15:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK ESKİŞEHİR BASKET TBL
       
       
       
28.02.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ ALTINOVA GE AL AGR AVR
11:30 FATİH VATAN BAHÇEŞEHİR S. DEMİREL İÖO GE AL AGR AVR
13:00 İSTANBUL ANKA AVCILAR ÇAĞDAŞLAR GE AL AGR AVR
14:30 BOSNA BASKET FENERBAHÇE GK SL FNL GR
16:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL TRUVA GENÇLİK GE YL 2.TUR 2.GR
17:30 İTÜ İBB GE SL FNL GR
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
28.02.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 FLORYA ELİT BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO GE AL DGR AVR
11:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI GE AL DGR AVR
13:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ GE AL DGR AVR
14:30 YEF BORUSAN OTOMOTİV ZNK İÖO GE AL EGR AVR
16:00 CENNET BAYRAMPAŞA TUNA İÖO GE AL EGR AVR
17:30 KARAGÜMRÜK ATABEY SPOR KULÜBÜ GE AL EGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
28.02.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 UNİBASKET AKADEMİ İSTANBUL KE YL 2.TUR 1.GR
13:00 İST. YILDIZLARI BASK. FESA KE YL 2.TUR 2.GR
  S.K. ABBAS ÜNAY    
       
16:00 BGD MERSİN BŞB. KBSL
18:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI ESKİŞEHİR GELİŞİM KBBL
       
       
       
29.02.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULSPOR BEŞİKTAŞ AKADEMİ YE AL EGR AVR
18:30 BORUSAN OTO. ZNK İÖO BEŞİKTAŞ AKADEMİ KE YL 2.TUR 1.GR
20:00 AYKA VEFA KE AL BGR AVR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
29.02.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY BATİS KK SL FNL GR
18:30 ÇAĞDAŞLAR ATAŞEHİR YILDIZLARI YE YL 2.TUR 3.GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
29.02.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER GELECEK NESİL GSK GE AL EGR AVR
18:30 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ MEGABASKET GE AL BGR AVR
20:00 DOSTLUKSPOR SARIYER BELEDİYESİ GE AL BGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
29.02.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR İSTBOL GE AL BGR AVR
18:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ PERTEVNİYAL LİSESİ GE AL CGR AVR
20:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ GE AL BGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
29.02.2016 PAZARTESİ SİYAVUŞPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR İTÜ KE SL KL GR
18:30 BASKETS OLİMPİK BASKET KE SL KL GR
20:00 FLORYA ELİT KIZILTOPRAK YE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. YAŞAR ER    
       
29.02.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO PERTEVNİYAL GENÇLİK KE SL KL GR
18:30 İSTANBUL BASKET UNİBASKET YE YL 2.TUR 2.GR
20:00 GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. FYL YE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. MUSTAFA F. AKINCI    
       
29.02.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ SELİMİYE KE SL FNL GR
18:30 UNO FESA YE YL 2.TUR 4.GR
20:00 PAMUKSPOR BAYRAMPAŞA SANCAK YE YL 2.TUR 2.GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
       
01.03.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞİŞLİ GÜNGÖREN GENÇLİK KE AL AGR AVR
18:30 YEŞİLYURT FENERBAHÇE GE SL FNL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK BEŞİKTAŞ GE SL FNL GR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
01.03.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE KOLEJİ KK SL FNL GR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ YK SL FNL GR
20:00 FYL TEŞVİKİYE AKADEMİ KE YL 2.TUR 2.GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
01.03.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BATİS YK SL FNL GR
18:30 BOSNA BASKET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KK SL FNL GR
20:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK KE AL AGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
01.03.2016 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET BİZİMKENT KE YL 2.TUR 3.GR
18:30 BEYLERBEYİ ELİT AKADEMİ BASKETBOL GE YL 2.TUR 3.GR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GALATASARAY GE SL FNL GR
  S.K. ORHAN TAGA    
       
01.03.2016 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULGÜCÜ BEŞİKTAŞ YK SL FNL GR
18:30 SUADİYE GENÇLİK TEK YILDIZ YE AL DGR ASYA
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BAHÇEŞEHİR AKPINAR YE YL 2.TUR 3.GR
  S.K. ERSUN AKVURAN    
       
       
02.03.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB MVP KE SL FNL GR
18:30 İSTANBUL BOĞALARI İSTBOL KE AL AGR AVR
20:00 BASK İTO GE YL 2.TUR 2.GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
02.03.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE KK SL FNL GR
18:30 BAKIRKÖYSPOR FENERBAHÇE GK SL FNL GR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BAYRAMPAŞA SANCAK GE SL KL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
02.03.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK GE AL DGR AVR
18:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI İBA GE AL DGR AVR
20:00 BORUSAN OTO ZNK İÖO GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL GE AL EGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
02.03.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. KE YL 2.TUR 3.GR
18:30 İSTANBULSPOR SUADİYE BASKETBOL GE SL KL GR
20:00 KIZILTOPRAK ÜSKÜDAR BASKETBOL GE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
02.03.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULGÜCÜ BOSNA BASKET GK SL FNL GR
18:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GK SL FNL GR
20:00 PAMUKSPOR İSTANBUL DSİ GE SL 2.TUR 4.GR
  S.K. MUSTAFA F. AKINCI    
       
       
03.03.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 STARLARIN DOĞUŞU TEŞVİKİYE AKADEMİ YE YL 2.TUR 4.GR
18:30 TEŞVİKİYE DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ KE SL FNL GR
20:00 YEŞİLYURT İTO YE SL KL GR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
03.03.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ GK SL FNL GR
18:30 DOSTLUKSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YK SL FNL GR
20:00 BATİS İSTANBULGÜCÜ YK SL FNL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
03.03.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BÜYÜKÇEKMECE SORTİE GE YL 2.TUR 4.GR
18:30 SİLİVRİ AKADEMİ YEF GE AL EGR AVR
20:00 FYL GENÇ YEŞİLYURT GE AL CGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
03.03.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ YK SL FNL GR
18:30 FENERBAHÇE GALATASARAY KE SL FNL GR
20:00 FENERBAHÇE FMV IŞIKSPOR GE SL FNL GR
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
03.03.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNO GELECEĞİN YILDIZLARI GE AL AGR ASYA
18:30 MAVİ BİRLİK KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. GE YL 2.TUR 1.GR
20:00 İSTANBUL DSİ BORUSAN OTO ZNK İÖO YE SL KL GR
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
04.03.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOSNA BASKET FENERBAHÇE KK SL FNL GR
18:30 TEŞVİKİYE SK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YE YL 2.TUR 3.GR
20:00 BEŞİKTAŞ YEŞİLYURT GE SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
04.03.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BATİS KK SL FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK KK SL FNL GR
20:00 İHLAS KOLEJİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GE SL FNL GR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
04.03.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ DOSTLUKSPOR GE AL BGR AVR
18:30 SARIYER BELEDİYESİ ANKA BASKETBOL AKD. GE AL BGR AVR
20:00 VEFA AKADEMİ REKREASYON GE AL CGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
04.03.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR AKPINAR ÇAĞDAŞLAR YE YL 2.TUR 3.GR
18:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR HAZNEDAR DORUK GE AL CGR AVR
20:00 ATAKÖY 60.YIL BEŞ YILDIZ GE AL CGR AVR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
04.03.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE KOLEJİ GALATASARAY KK SL FNL GR
18:30 ORTAÇEŞME İSTANBUL ATA GE AL CGR ASYA
20:00 AKADEMİ İSTANBUL TEK YILDIZ GE AL CGR ASYA
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
04.03.2016 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP İSTANBUL DSİ KE SL FNL GR
18:30 POTANIN ASLANLARI MAVİ BİRLİK KE AL EGR ASYA
20:00 TED İSTANBUL KOLEJİ GELECEĞİN YILDIZLARI KE AL BGR ASYA
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...