Genel

İstanbul’da 22. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 22. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 18 – 24 Şubat 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

18.02.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTBOL U11E A 7.GRUP
10:45 İSTANBUL PANTERLERİ AÇI GENÇLİK U11E A 2.GRUP
12:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL DSİ U12K A
13:15 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U12K A
14:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ROTARY 100. YIL AND. LİS. U11E A 4.GRUP
15:45 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ASFA U18E A FNL CGR
17:15 HAZNEDAR DORUK BOSNA BASKET U16E A FNL CGR
18:45 BAYRAMPAŞA ATLETİK BAKIRKÖYSPOR U13K A KL GR
SK: NEJDET SERÇEK
18.02.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ ANKA BASKETBOL AKD U11E A 5.GRUP
10:45 GALATASARAY GENÇ PAŞABAHÇE BASK. U12K A
12:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO KİRAZLI VAKIFLAR U12K A
13:15 STARLARIN DOĞUŞU GÜNGÖREN U11E A 8.GRUP
14:30 BASKETS BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12E A 6.GRUP
15:45 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E A FNL BGR
17:00 İBB GELECEK NESİL U11E A 6.GRUP
18:30 GELECEK NESİL ATLETİK PERFORMANS GENÇLİK U18E A FNL DGR
SK: 1-3 ALPER SEYREK – 4-8 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
18.02.2017 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KURTULUŞ AKPOLAT U18E A KL AGR
11:30 ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ BASK U18E A KL AGR
13:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL BAHÇELİEVLER YILDIZLAR U18E A KL AGR
14:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ AVCILAR TANYILDIZI U18E A KL AGR
16:00 ATAKENT GENÇLİK BAKIRKÖY SU SPORLARI U16E A KL AGR
17:30 MODA BASKETBOL ATLETİK GAZİOSMANPAŞA SANCAK U18E A KL BGR
19:00 BAĞCILAR ANKA DEV ADAMLAR U18E A KL BGR
SK: BAKİ GÜNER
18.02.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FENERBAHÇE U12E A 12.GRUP
12:45 HALİÇ İSTANBUL SELİMİYE U12E A 10.GRUP
14:00 İSTANBUL ATA POTANIN KARTALLARI U18E A KL CGR
15:30 FENERBAHÇE PENDİK YEDİTEPE U13K A FNL GR
18:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. TB2L
SK: ABBAS ÜNAY
18.02.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 ATAŞEHİR KARTALLARI İTO U11E A 12.GRUP
17:45 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ALLSTARS İSTANBUL U12E A 10.GRUP
19:00 BOĞAZİÇİ MVP U13E A 8.GRUP
SK: ERSUN AKVURAN
18.02.2017 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 SUADİYE BASKETBOL TİTAN AKADEMİ U11E A 16.GRUP
10:45 BEYKOZ ASYA KARTALLARI U11E A 14.GRUP
12:00 KURTKÖY YILDIZLAR KUTUP YILDIZI U12K A
13:15 FVM ERENKÖY IŞIK KURTKÖY YILDIZLAR U11E A 13.GRUP
14:30 PAMUKSPOR ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U12E A 9.GRUP
15:45 PAMUKSPOR GENÇ KOLEJ BASKETBOL U18E A FNL EGR
17:15 DEV ATAŞEHİR FESA U11E A 15.GRUP
18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL HAYDARPAŞA LİSESİ U13E A 7.GRUP
SK: AHMET YÜKSELDİ
19.02.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 KUTUP YILDIZI KURTKÖY YILDIZLAR U11K A
10:45 İSTANBUL PANTERLERİ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E A 7.GRUP
12:00 YILDIRIM BOSNA İSTBOL U12E A 6.GRUP
13:15 ANADOLU EFES ROTARY 100.YIL AND. LİS. U12E A 5.GRUP
14:30 BEŞİKTAŞ ALTINELLER U11K A
15:45 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BEŞİKTAŞ U11E A 1.GRUP
17:00 BEŞİKTAŞ İBB U12E A 4.GRUP
18:15 BOSNA BASKET BEŞİKTAŞ U13K A FNL GR
SK: 1-4 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ – 5-8 YAKUP DUMAN
19.02.2017 PAZAR BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İST. ESENYURT SALON S. BAHÇELİEVLER BASKETBOL U16E A KL BGR
11:30 DAMLA YILDIZLAR BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U16E A KL BGR
13:00 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK CENNET U16E A KL BGR
14:30 ŞİŞLİ SMAÇ SPOR KULÜBÜ U18E A KL BGR
16:00 YEŞİLYURT İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U16E A KL AGR
17:30 SET VOLEYBOL MOLA (TİME OUT) U16E A KL AGR
19:00 KASIMPAŞA SEFAKÖY BALKAN U16E A KL AGR
SK: BAKİ GÜNER
19.02.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ASİST GÜNGÖREN U12E A 8.GRUP
10:45 AÇI GENÇLİK ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ U12E A 2.GRUP
12:00 PERTEVNİYAL LİSESİ GELECEK NESİL U12E A 3.GRUP
13:15 ATAKENT GENÇLİK STARLARIN DOĞUŞU U12E A 1.GRUP
14:30 İSTANBUL ANKA GALATASARAY U11K A
15:45 AYKA GALATASARAY U12E A 7.GRUP
17:00 GALATASARAY ANADOLU EFES U16E AA FNL GR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U13K A FNL GR
SK: 1-3 LEVENT KÜRŞAT KIRCA – 4-8 ALPER SEYREK
19.02.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 DEV ATAŞEHİR DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U12E A 13.GRUP
12:45 İSTANBUL BASKET FLORYA ELİT U16E AA KL GR
14:00 HAYDARPAŞA LİSESİ BATI U12E A 11.GRUP
15:30 ADA YILDIZLARI FESA U12E A 14.GRUP
17:00 KIZILTOPRAK FESA U16E AA KL GR
18:15 GENÇ PAŞABAHÇE GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U12E A 11.GRUP
SK: ABBAS ÜNAY
19.02.2017 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 KURTKÖY YILDIZLAR AÇI GENÇLİK U13K A KL GR
18:00 KURTKÖY YILDIZLAR İTO U12E A 9.GRUP
19:15 İTO ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U16E AA FNL GR
SK: ERSUN AKVURAN
19.02.2017 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEYKOZ FMV ERENKÖY IŞIK U12E A 14.GRUP
11:15 BEYKOZ TRUVA GENÇLİK U18E A FNL DGR
12:45 TİTAN AKADEMİ SANCAKTEPE BELEDİYE U18E A FNL GGR
14:15 SELİMİYE BEYLERBEYİ U16E AA KL GR
15:45 İSTANBUL MARMARA İSTBOL U16E A FNL EGR
17:15 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL KAYAŞEHİR U18E A FNL HGR
18:45 AKADEMİ İSTANBUL UNİBASKET U18E A FNL HGR
SK: İBRAHİM DURGUN
20.02.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIM BOSNA BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO U13K A KL GR
18:30 FMV IŞIKSPOR İTÜ U16E AA KL GR
20:00 İSTANBUL GELİŞİM MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A FNL GGR
SK: NEJDET SERÇEK
20.02.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TRUVA GENÇLİK AVCILAR TANYILDIZI U12E A 8.GRUP
18:30 MEGABASKET DEV ADAMLAR U16E A FNL EGR
20:00 ÇAĞDAŞLAR TURKUAZ BE AGR
SK: ERSİN ÇELİK
20.02.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UPS AÇI GENÇLİK U13E A 3.GRUP
18:30 AÇI GENÇLİK UNO U16E A FNL EGR
20:00 ASİST BASK U16E A FNL FGR
SK: BAKİ GÜNER
20.02.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FENERBAHÇE U16E AA FNL GR
18:30 TEŞVİKİYE BEŞİKTAŞ U16E AA FNL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK FESA U18E AA KL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
20.02.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ATA PENDİK BELEDİYESİ U12E A 13.GRUP
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BOSNA BASKET U18K A FNL GR
20:00 SUADİYE YILDIZLARI POTANIN ASLANLARI U16E A FNL EGR
SK: ERKAN YURTAY
21.02.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SEFAKÖY BALKAN TEŞVİKİYE AKADEMİ U12E A 3.GRUP
18:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE TEŞVİKİYE AKADEMİ U18E A FNL AGR
20:00 KOCAMUSTAFAPAŞA SARIYER BELEDİYESİ U18E A FNL BGR
SK: ALPER SEYREK
21.02.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BORUSAN OTOMOTİV BAHÇELİEVLER BASKETBOL U12E A 1.GRUP
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL AND. GENÇLİK U16K A FNL GR
20:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK TOPKAPI GENÇLİK BE AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
21.02.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ SUADİYE BASKETBOL U12E A 15.GRUP
18:30 KIZILTOPRAK SUADİYE BASKETBOL U18E AA KL GR
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
SK: İBRAHİM DURGUN
21.02.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI ARMADA U12E A 16.GRUP
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E A FNL GGR
20:00 PAMUKSPOR İSTANBUL AND. GENÇLİK U16E A FNL FGR
SK: ERKAN YURTAY
21.02.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL TİTAN AKADEMİ U12E A 15.GRUP
18:30 DUDULLU ORG. SAN. KAAN U13E A 7.GRUP
20:00 BEYLERBEYİ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E A FNL AGR
SK: ALİ BOZOĞLU
22.02.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR TEŞVİKİYE U12E A 2.GRUP
18:30 BAYRAMPAŞA ATLETİK BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
20:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E A FNL FGR
SK: ERSİN ÇELİK
22.02.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ GALATASARAY U18E AA KL GR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U18K A FNL GR
20:00 BİZİMKENT İSTANBULSPOR U16E A FNL GGR
SK: NEJDET SERÇEK
22.02.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ İBB U18E AA FNL GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ BEŞİKTAŞ U18E AA FNL GR
20:00 HAYDARPAŞA LİSESİ MİMAROBA U16E A FNL GGR
SK: ERKAN YURTAY
22.02.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR KARTALLARI BAYRAKTAR PENDİK U12E A 16.GRUP
18:30 OLİMPİK BASKET YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A FNL FGR
20:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E A FNL FGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
23.02.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK FENERBAHÇE U18K A FNL GR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD. BAYRAMPAŞA SANCAK U18E A FNL GGR
20:00 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK SUADİYE GENÇLİK U18E A FNL GGR
SK: NEJDET SERÇEK
23.02.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL İSTANBUL AND. GENÇLİK U18E A FNL AGR
18:30 BASKETS PAŞABAHÇE U18E A FNL CGR
20:00 BAKIRKÖY ASLANSPOR İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ U18E A FNL GGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
23.02.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE YILDIZLARI BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U18E A FNL FGR
18:30 TEŞVİKİYE DOĞA KOLEJİ U18E A FNL BGR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ANADOLU EFES U18E AA FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
23.02.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR KARTALLARI FMV ERENKÖY IŞIK U13E A 6.GRUP
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U13E A 6.GRUP
20:00 POTANIN ASLANLARI BATI U13E A 8.GRUP
SK: ERSUN AKVURAN
23.02.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI GELECEĞİN YILDIZLARI U13E A 5.GRUP
18:30 KURTKÖY YILDIZLAR ARMADA U13E A 7.GRUP
20:00 ARMADA YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E A FNL DGR
SK: ABBAS ÜNAY
24.02.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
18:30 BAKIRKÖYSPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E A FNL EGR
20:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
SK: ALPER SEYREK
24.02.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASİST YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A FNL FGR
18:30 ÇAKMAKLI BASKETBOL İSTANBUL PANTERLERİ U18E A FNL FGR
20:00 İTÜ BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR U18E AA KL GR
SK: ERSİN ÇELİK
24.02.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEF CENNET U18E A FNL BGR
18:30 BEŞ YILDIZ BORUSAN OTOMOTİV U18E A FNL CGR
20:00 İSTANBUL GELİŞİM ÇAĞDAŞLAR U18E A FNL EGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
24.02.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL AND. GENÇLİK FENERBAHÇE KOLEJİ U13E A 8.GRUP
18:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK BAYRAMPAŞA ATLETİK U16K A FNL GR
20:00 DEĞİŞİM TED İSTANBUL KOLEJİ U16E A KL GGR
SK: İBRAHİM DURGUN
24.02.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ TAKIM YILDIZLARI U18E A KL CGR
18:30 ANKA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MODA BASKETBOL ATLETİK U18E A KL BGR
20:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ GENÇ BOĞALAR U18E A KL CGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
24.02.2017 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN KARTALLARI ASYA KARTALLARI U18E A KL CGR
18:30 UNO KURTKÖY YILDIZLAR U18E A KL CGR
20:00 MESUDİYE İSTANBUL KARŞIYAKA U18E A KL CGR

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...