İstanbul’da 22. Hafta Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 24 Şubat Cumartesi günü başlayacak 22. hafta karşılaşmalarıyla devam edecek. 

İşte 24 Şubat – 2 Mart tarihlerinde oynanacak maçların programı;

24.02.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETS U16E A+ FNL 2.GR
11:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE KARTAL GENÇLİK U11E A+
13:00 PERTEVNİYAL İSTANBULSPOR U16E A+ FNL 1.GR
14:30 PERTEVNİYAL BOSNA BASKET BE AA
16:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE TEŞVİKİYE BE AA
17:30 BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK U12K A
19:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U16K A FNL GR
SK: ERSİN ÇELİK
24.02.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 YEŞİLYURT PARLAYAN YILDIZLAR U15E A+ FNL 1.GR
15:30 BORUSAN OTOMOTİV İTÜ U15E A+ FNL 2.GR
18:00 UPS MAMAK BLD. YENİ MAMAK SPOR TB2L
SK: BEKLAN BESİN ÖZGENÇ
24.02.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KUTUP YILDIZI İSTANBUL KAYAŞEHİR U11K A
11:30 İSTANBUL ANKA AÇI GENÇLİK U12E A+ FNL GR AVR
16:00 SEKBANLAR ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E A AGR
17:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA U12E A AGR
19:00 İSTANBUL BASKET PERTEVNİYAL LİSESİ U12E A AGR
SK: 1-2 NEJDET SERÇEK / 3-5 BAKİ GÜNER
24.02.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 MİMAR SİNAN KOLEJİ İBB U11E A+
11:30 İSTBOL BİZİMKENT U16E A+ FNL 1.GR
13:00 DOSTLUKSPOR YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U18K A KL GR
14:30 GALATASARAY AYKA U12K A
16:00 AYKA SİSTEM GENÇLİK U12E A BGR
17:30 ATAKENT GENÇLİK YILDIRIM BOSNA U12E A BGR
19:00 İSTANBUL PANTERLERİ BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
24.02.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 İSTANBULGÜCÜ EDİRNE BLD. EDİRNESPOR TKBL
16:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ ALTINOVA U18K A KL GR
17:30 KIZILTOPRAK MVP U12E A DGR
19:00 FMV ERENKÖY IŞIK BEŞİKTAŞ U12E AA
SK: ORHAN TAGA
24.02.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 SANCAKTEPE İSTANBUL ATAŞEHİR YILDIZLARI U12E A CGR
18:00 İSTANBUL ATA ÇENGELKÖY BASKETBOL U12E A CGR
19:30 KURTKÖY YILDIZLAR GİRİŞİM U12E A CGR
SK: ERDOĞAN ACIR
24.02.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 HAYDARPAŞA LİSESİ ASYA KARTALLARI U12E A+ DGR
11:30 FESA AKADEMİ İSTANBUL U12E A+ DGR
13:00 FESA AKADEMİ İSTANBUL U11E A+
14:30 FESA PENDİK BELEDİYESİ U16E A+ FNL 1.GR
16:00 BOĞAZİÇİ PAMUKSPOR U12E A CGR
17:30 MODA DİNAMO U12E A CGR
19:00 ALLSTARS İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U12E A+ DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
25.02.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GELECEK NESİL DOSTLUKSPOR U13E A CGR
11:30 DOSTLUKSPOR KURTKÖY YILDIZLAR U16K A KL GR
13:00 EGE MAVİSİ GENÇ PAŞABAHÇE U16K A KL GR
14:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK FLORYA ELİT U12E A+ KL GR AVR
16:00 İSTANBUL BOĞALARI DEV ATAŞEHİR U15E A+ FNL 2.GR
17:30 GALATASARAY FENERBAHÇE U12E AA
19:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK U13E A BGR
SK: ERSİN ÇELİK
25.02.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTBOL İBB U12E A+ FNL GR AVR
11:00 İSTBOL FMV IŞIKSPOR U15E AA KL GR
12:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U13E A CGR
14:00 ALTINELLER TRUVA GENÇLİK U13E A BGR
15:30 ANKA BASKETBOL AKD PENDİK BELEDİYESİ U15E A+ FNL 1.GR
18:00 GALATASARAY GELİŞİM DÜZCE BELEDİYE KBBL
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
25.02.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KUTUP YILDIZI ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U13E A CGR
11:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE BAYLİKDÜZÜ YAKUPLU U16E A DGR
13:00 BASK İTÜ GVO AYAZAĞA U16E A AGR
14:30 İSTANBUL PANTERLERİ ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U14E A BGR
16:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR EMLAK KONUT U13E A BGR
17:30 ROTARY 100. YIL AND. LİS. BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U13E A AGR
19:00 BEŞYILDIZ BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U13E A AGR
SK: NEJDET SERÇEK
25.02.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 PERTEVNİYAL LİSESİ ATLETİK BAHÇEŞEHİR U11E A FNL GR AVR
11:30 PERTEVNİYAL LİSESİ ŞİŞLİ U13E A BGR
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AVRUPA KARŞIYAKA U13E A CGR
14:30 AVCILAR TANYILDIZI ATAKENT GENÇLİK U11E A FNL GR AVR
16:00 ŞEFKATGÜCÜ SİSTEM GENÇLİK U13E A AGR
17:30 ŞEFKATGÜCÜ AYKA U11E A KL GR AVR
19:00 İSTANBUL VARDAR BAKIRKÖY SU SPORLARI U16E A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
25.02.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL MVP U16E A+ FNL 1.GR
13:00 DUDULLU ORG. SAN. DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U15E A+ FNL 2.GR
14:30 UNİBASKET İSTANBULSPOR U15E AA KL GR
16:00 EKARE BOĞAZİÇİ U13E A DGR
17:30 SUADİYE BASKETBOL BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A+ FNL 2.GR
19:00 KAAN BORUSAN OTOMOTİV U16E A+ FNL 2.GR
SK: ABBAS ÜNAY
25.02.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 BEYLERBEYİ TİTAN AKADEMİ U12E A+ DGR
18:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BEYLERBEYİ U16E AA KL GR
19:30 TAKIM YILDIZLARI SUADİYE U12E A DGR
SK: ERDOĞAN ACIR
26.02.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İTÜ İSTANBUL BOĞALARI U16E A BGR
19:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E A BGR
20:30 BOSNA BASKET TEŞVİKİYE BE AA PO 1.MAÇ
SK: ALPER SEYREK
26.02.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
19:00 İBB BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U16E AA FNL GR
20:30 PERTEVNİYAL ADA YILDIZLARI BE AA PO 1.MAÇ
SK: ERSUN AKVURAN
26.02.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAKIRKÖY ASLAN TRUVA GENÇLİK U14E A AGR
19:00 BAYRAMPAŞA SANCAK TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A FNL GR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ OLİMPİK BASKET U14K A KL GR
SK: BAKİ GÜNER
26.02.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
19:00 MODA POTANIN KARTALLARI U13E A DGR
20:30 TİTAN AKADEMİ DARÜŞŞAFAKA U16E AA FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
26.02.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL Z10 SPORTS U14E A EGR
19:00 İSTANBUL MARMARA FMV IŞIKSPOR U16E AA KL GR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL KAAN U15E A EGR
SK: ERKAN YURTAY
26.02.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ES SPOR U13E A EGR
19:00 BİRSEL VARDARLI SANCAKTEPE İSTANBUL U13E A EGR
20:30 GÜMÜŞSUYU TAKIM YILDIZLARI U13E A EGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
27.02.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ŞİŞLİ YENİ LEVENT BSKETBOL U14E A AGR
19:00 DARÜŞŞAFAKA İSTANBUL DSİ U15E AA FNL GR
20:30 İSTANBUL VARDAR BAKIRKÖY BASKET U18E A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
27.02.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U18K A FNL GR
19:00 AÇI GENÇLİK GALATASARAY U14K A FNL GR
20:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL DSİ U16K A FNL GR
SK: FİKRET AYGÜN
       
27.02.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FENERBAHÇE KOLEJİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U13E A DGR
19:00 ATAŞEHİR KOLEJİ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
20:30 PAMUKSPOR FESA U15E AA KL GR
SK: YAVUZ AKPULAT
27.02.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ATA PENDİK BELEDİYESİ U13E A DGR
19:00 KURTKÖY YILDIZLAR POTANIN ASLANLARI U13E A DGR
20:30 MAVİ BİRLİK ASYA KARTALLARI U13E A FGR
SK: GÖKHAN ANGIN
28.02.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
19:00 ANADOLU EFES FENERBAHÇE U16E AA FNL GR
20:30 AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE U15E A+ FNL 1.GR
SK: YAKUP DUMAN
28.02.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ALTINOVA DOSTLUKSPOR U18K A KL GR
19:00 ALTINOVA İTÜ GVO AYAZAĞA U14E A CGR
20:30 İSTANBUL VARDAR ALTINELLER U15E A AGR
SK: BAKİ GÜNER
28.02.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FYL BORUSAN OTOMOTİV U16E A+ FNL 2.GR
19:00 EMLAK KONUT PENDİK YEDİTEPE U14K A FNL GR
20:30 İTO ATL MODA BASKETBOL ATLETİK U14E A BGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
28.02.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13K A BGR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. KIZILTOPRAK U16E AA KL GR
20:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
28.02.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MVP PERTEVNİYAL U16E A+ FNL 1.GR
19:00 FENERBAHÇE YILDIRIM BOSNA U14K A FNL GR
20:30 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U18K A FNL GR
SK: YAVUZ AKPULAT
01.03.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BİZİMKENT FESA U16E A+ FNL 1.GR
19:00 TEŞVİKİYE UPS U16E AA KL GR
20:30 TEŞVİKİYE BOSNA BASKET BE AA PO 2.MAÇ
SK: ALPER SEYREK
01.03.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORTAKÖY BASKETBOL U15K A
19:00 GALATASARAY ATAŞEHİR KOLEJİ U18K A FNL GR
20:30 İSTANBULSPOR İSTBOL U16E A+ FNL 1.GR
SK: ERSUN AKVURAN
01.03.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ELİT ATLETİK AVRUPA KARŞIYAKA U15E A AGR
19:00 KASIMPAŞA CENNET U15E A BGR
20:30 DOSTLUKSPOR İTO ATL U15E A CGR
SK: BAKİ GÜNER
01.03.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YEF İSTANBUL PANTERLERİ U14A BGR
19:00 GELECEK NESİL DEV ADAMLAR U15E A CGR
20:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U16E A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
01.03.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MAVİ BİRLİK FENERBAHÇE U13K A BGR
19:00 FENERBAHÇE AÇI GENÇLİK U16K A FNL GR
20:30 ADA YILDIZLARI PERTEVNİYAL BE AA PO 2.MAÇ
SK: ABBAS ÜNAY
01.03.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ U14K A FNL GR
20:00 İSTANBUL DSİ BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
SK: ERKAN YURTAY
01.03.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR KARTALLARI GELECEĞİN YILDIZLARI U13E A FGR
19:00 TEKYILDIZ İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U13E A FGR
20:30 2014 MALTEPE GENÇLİK ATAŞEHİR YILDIZLARI U13E A FGR
SK: YAVUZ AKPULAT
02.03.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ U15K A
19:00 BEŞİKTAŞ EMLAK KONUT U18K A FNL GR
20:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL TİCARET ODASI U16E AA FNL GR
SK: YAKUP DUMAN
02.03.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ENKA BAHÇELİEVLER BELEDİYE U18E A BGR
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
20:30 BAKIRKÖY BASKET İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
02.03.2018 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK TRUVA GENÇLİK U18E A BGR
19:00 TEPEBASKET HAZNEDAR DORUK U18E A CGR
20:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U18E A DGR
SK: ERSİN ÇELİK
02.03.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BİZİMKENT ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U14E A BGR
19:00 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR GELECEK NESİL U16E A BGR
20:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK ERK BASKETBOL AKADEMİ U16E A BGR
SK: ERSUN AKVURAN
02.03.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KIZILTOPRAK ROTA AKADEMİ U18E A EGR
19:00 BEYLERBEYİ FLORYA ELİT U16E AA KL GR
20:30 PENDİK BELEDİYESİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E A+ FNL 1.GR
SK: ORHAN TAGA
02.03.2018 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BATI ADA YILDIZLARI U13E A FGR
19:00 KAAN AKADEMİ İSTANBUL U16E A+ FNL 2.GR
20:30 Z10 SPORTS UNO U18E A EGR
SK: GÖKHAN ANGIN
02.03.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE DEV ATAŞEHİR U16E A EGR
19:00 DEV ATAŞEHİR İSTANBUL DSİ U13K A BGR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL DSİ U15K A
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...