İstanbul’da 21. Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul altyapı liglerinde 21. haftanın programı açıklandı.

20 Şubat – 26 Şubat 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

21.HAFTA (20-26 ŞUBAT 2016) BÖLGE PROGRAMI

*Programda değişiklik olması halinde haber güncellenecektir.

20.02.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEŞİKTAŞ BATİS KK SL FNL GR
11:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YK SL FNL GR
13:00 BAKIRKÖYSPOR BOSNA BASKET GK SL FNL GR
14:30 TRUVA GENÇLİK BOSNA BASKET GE YL 2.TUR 2.GR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
17:00 TED FMV IŞIKSPOR TB2L
       
       
20.02.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. YEF KE YL 2.TUR 3.GR
11:30 BİZİMKENT ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KE YL 2.TUR 3.GR
13:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE BAYRAMPAŞA TUNA İÖO YE AL BGR AVR
14:30 DOSTLUKSPOR ATAŞEHİR YILDIZLARI ÜMİT ERKEK
18:00 İHLAS KOLEJİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT ERKEK
19:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ACARLAR ÜMİT ERKEK
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
20.02.2016 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SİLİVRİ AKADEMİ BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI YE AL BGR AVR
11:30 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ GÜNGÖREN GENÇLİK YE AL DGR AVR
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇ YEŞİLYURT YE AL GGR AVR
14:30 OLİMPİAKENT ALTINOVA GE AL AGR AVR
16:00 BEYLİKDÜZÜ İMKB FLORYA ELİT GE AL DGR AVR
17:30 DEV ADAMLAR ERK BASKETBOL AKADEMİ GE AL DGR AVR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
20.02.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTBOL BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ GE AL BGR AVR
11:30 ANKA BASKETBOL AKD ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ GE AL BGR AVR
13:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. GE AL DGR AVR
14:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR ATAKÖY 60.YIL GE AL CGR AVR
16:00 BEŞ YILDIZ VEFA GE AL CGR AVR
17:30 AKADEMİ REKREASYON FYL GE AL CGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
20.02.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FESA FYL KE YL 2.TUR 2.GR
16:00 İSTANBUL DSİ İSTANBULGÜCÜ YK SL FNL GR
17:30 İSTANBUL DSİ GALATASARAY KE SL FNL GR
19:00 FENERBAHÇE AÇI GENÇLİK KK SL FNL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
14:00 İSTANBULGÜCÜ MERSİN ÜNİVERSİTESİ TKBL
       
       
20.02.2016 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DİNAMO İSTANBUL ATA KE AL AGR ASYA
11:30 ORTAÇEŞME PENDİK YEDİTEPE KE AL AGR ASYA
13:00 ALTINYURT SUADİYE GENÇLİK KE AL BGR ASYA
14:30 OLİMPİK BASKET İTO KE SL KL GR
16:00 MAVİ BİRLİK BAŞAKŞEHİRSPOR ÜMİT ERKEK
17:30 BOSTANCI ELİT AKADEMİ İSTANBUL BE DGR
  S.K. ERSUN AKVURAN    
       
       
21.02.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ GE AL AGR AVR
11:30 ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ ATIŞALANI AND. LİSESİ GSK GE AL DGR AVR
13:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ BAKIRKÖYSPOR GE AL BGR AVR
14:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK GE YL 2.TUR 1.GR
16:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ GE YL 2.TUR 4.GR
17:30 İBB FMV IŞIKSPOR YE SL FNL GR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
21.02.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GALATASARAY BOSNA BASKET KK SL FNL GR
11:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE KOLEJİ KK SL FNL GR
16:00 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YE SL FNL GR
17:30 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL BASKET YE YL 2.TUR 2.GR
19:00 FYL FLORYA ELİT YE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
14:00 UPS İZMİR ÜNİVERSİTESİ EBBL
       
       
21.02.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ YEŞİLYURT RÜZGAR SPOR KULÜBÜ GE AL CGR AVR
11:30 HAZNEDAR DORUK PERTEVNİYAL LİSESİ GE AL CGR AVR
13:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ BAKIRKÖYSPOR GE AL BGR AVR
14:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER SİLİVRİ AKADEMİ GE AL EGR AVR
16:00 GELECEK NESİL GSK BAYRAMPAŞA TUNA İÖO GE AL EGR AVR
17:30 İBA BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK GE AL DGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
21.02.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 AKADEMİ İSTANBUL BORUSAN OTO ZNK İÖO KE YL 2.TUR 1.GR
13:00 UNİBASKET DAVUTPAŞA YE YL 2.TUR 2.GR
14:30 FESA SUADİYE BASKETBOL YE YL 2.TUR 4.GR
16:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL ÇAĞDAŞLAR GE YL 2.TUR 3.GR
17:30 ARMADA POTANIN ASLANLARI GE AL AGR ASYA
  S.K. ORHAN TAGA    
       
       
21.02.2016 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 DEĞİŞİM MODAFEN KE AL BGR ASYA
14:30 GELECEĞİN YILDIZLARI UNO KE AL BGR ASYA
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
22.02.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR İTÜ GE SL FNL GR
18:30 TEŞVİKİYE SELİMİYE KE SL FNL GR
20:00 UPS SELİMİYE YE SL FNL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
22.02.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ YE SL FNL GR
18:30 İBB ANADOLU EFES KE SL FNL GR
20:00 GALATASARAY İBB GE SL FNL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
22.02.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞ YILDIZ İSTANBUL UFUK KOLEJİ YE AL BGR AVR
18:30 DOSTLUKSPOR BAHÇEŞEHİR ANTSPOR YE AL BGR AVR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAHÇ. BASK. İHT. KE YL 2.TUR 2.GR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
22.02.2016 PAZARTESİ SİYAVUŞPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ŞİŞLİ YE AL GGR AVR
18:30 İBA GENÇ KOLEJ BASKETBOL YE AL GGR AVR
20:00 ROBERT KOLEJ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK YE AL GGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
22.02.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEĞİN YILDIZLARI 1453 ÜSKÜDAR YE AL CGR ASYA
18:30 KURTKÖY YILDIZLAR ELİT AKADEMİ İSTANBUL KE AL DGR ASYA
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR SUADİYE GENÇLİK BE DGR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
22.02.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR TEKNİK AKADEMİ HACI NUMAN ORTAOKULU KE AL DGR ASYA
18:30 UBA ROTA AKADEMİ KE AL BGR ASYA
20:00 LİBADE MODA BE DGR
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
       
23.02.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BATİS FENERBAHÇE YK SL FNL GR
18:30 GALATASARAY BEŞİKTAŞ KE SL FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GE SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
23.02.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR BEŞİKTAŞ YK SL FNL GR
18:30 GALATASARAY BAKIRKÖYSPOR GK SL FNL GR
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBULGÜCÜ GK SL FNL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
23.02.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FATİH VATAN KEMER GOLF & COUNTRY CLUB YE AL DGR AVR
18:30 BEŞİKTAŞ AKADEMİ PAMUKSPOR KE YL 2.TUR 1.GR
20:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ MEGABASKET YE AL EGR AVR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
23.02.2016 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI SUADİYE BASKETBOL GE SL KL GR
18:30 İSTANBULSPOR BAYRAMPAŞA SANCAK GE SL KL GR
20:00 FENERBAHÇE PERTEVNİYAL GENÇLİK GE SL FNL GR
  S.K. MUSTAFA F. AKINCI    
       
23.02.2016 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE KOLEJİ FENERBAHÇE KK SL FNL GR
18:30 ÇEVRE SPOR KULÜBÜ İDEALTEPE KE AL DGR ASYA
20:00 DİNAMO PAŞABAHÇE BE DGR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
       
24.02.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR AKPINAR TEŞVİKİYE YE YL 2.TUR 3.GR
18:30 AÇI GENÇLİK GALATASARAY KK SL FNL GR
20:00 İTÜ FENERBAHÇE YE SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
24.02.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BATİS BOSNA BASKET KK SL FNL GR
18:30 BOSNA BASKET BEŞİKTAŞ GK SL FNL GR
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ KK SL FNL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
24.02.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MUSTAFA KEMAL PAŞA RÜZGAR SPOR KULÜBÜ YE AL DGR AVR
18:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ YE AL DGR AVR
20:00 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ DEV ADAMLAR YE AL BGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
24.02.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SELİMİYE İBB KE SL FNL GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FENERBAHÇE KE SL FNL GR
20:00 MVP TEŞVİKİYE KE SL FNL GR
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
24.02.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ FMV IŞIK ERENKÖY KE AL DGR ASYA
18:30 İSTANBUL DSİ ANADOLU EFES KE SL FNL GR
20:00 BEYLERBEYİ YEŞİLYURT YE SL KL GR
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
25.02.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UPS BEYLERBEYİ GE YL 2.TUR 3.GR
18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ANADOLU EFES GE SL KL GR
20:00 İBB İHLAS KOLEJİ GE SL FNL GR
  S.K. YAŞAR ER    
       
25.02.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BATİS DOSTLUKSPOR YK SL FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YK SL FNL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR GALATASARAY YE SL FNL GR
  S.K. ALPER SEYREK    
       
25.02.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GENÇ KOLEJ BASKETBOL YE AL GGR AVR
18:30 ŞİŞLİ BAŞAKŞEHİRSPOR YE AL GGR AVR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İBA YE AL GGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
25.02.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL MAVİ BİRLİK GE YL 2.TUR 1.GR
18:30 İTO BAHÇELİEVLER BASKETBOL GE YL 2.TUR 2.GR
20:00 İSTANBUL DSİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GE YL 2.TUR 4.GR
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
25.02.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YE YL 2.TUR 3.GR
18:30 KIZILTOPRAK İSTANBUL BOĞALARI YE YL 2.TUR 1.GR
20:00 İSTANBUL DSİ GALATASARAY GK SL FNL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
       
26.02.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK FMV IŞIKSPOR KE SL KL GR
18:30 BORUSAN OTO ZNK İÖO PERTEVNİYAL GENÇLİK YE SL KL GR
20:00 BEŞİKTAŞ UPS YE SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
26.02.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA BASKETBOL AKD İSTBOL YE AL DGR AVR
18:30 AYKA ATAKENT GELİŞİM YE AL EGR AVR
20:00 ARNAVUTKÖY BELEDİYE BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO YE AL EGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
26.02.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR GENÇ İSTANBULGÜCÜ GE AL DGR ASYA
18:30 İTO İSTANBUL DSİ YE SL KL GR
20:00 SELİMİYE İBB YE SL FNL GR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
26.02.2016 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ YK SL FNL GR
18:30 İSTANBULGÜCÜ GALATASARAY YK SL FNL GR
20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARTAL MARMARA YE AL CGR ASYA
  S.K. MUSTAFA F. AKINCI    
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...