Genel

İstanbul’da 21. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 21. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 11 –  17 Şubat 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

11.02.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTBOL KUTUP YILDIZI U11E A 7.GRUP
11:15 KUTUP YILDIZI BEŞİKTAŞ U12K A
12:30 BEŞİKTAŞ GÖKBURGAZ GENÇLİK U11E A 1.GRUP
13:45 ANKA BASKETBOL AKD FMV IŞIKSPOR U11E A 5.GRUP
15:00 GELECEK NESİL AVCILAR TANYILDIZI U11E A 6.GRUP
16:15 SİLİVRİ AKADEMİ ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E A FNL DGR
18:30 ANADOLU EFES GELİŞİM İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM EBBL
SK: NEJDET SERÇEK
11.02.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 GÜNGÖREN GALATASARAY U11E A 8.GRUP
10:45 KİRAZLI VAKIFLAR GALATASARAY U12K A
13:00 UPS KAYAPINAR BELEDİYE EBBL
15:00 PERTEVNİYAL MAMAK BLD. ANKARA DSİ TBL
SK: ERSİN ÇELİK
11.02.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ROTARY 100. YIL AND. LİS. BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11E A 4.GRUP
10:45 FLORYA ELİT BAHÇELİEVLER BASKETBOL U11E A 3.GRUP
12:00 AÇI GENÇLİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U11E A 2.GRUP
13:15 BORUSAN OTOMOTİV BASKETS U16E A FNL DGR
14:45 ASİST YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E A FNL FGR
16:15 MODA BASKETBOL ATLETİK İSTANBULSPOR U16E A FNL GGR
17:45 DAVUTPAŞA TRUVA GENÇLİK U18E A FNL DGR
19:15 BAKIRKÖYSPOR PAMUKSPOR U18E A FNL EGR
SK: BAKİ GÜNER
11.02.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FENERBAHÇE BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO U12K A
12:45 GENÇ PAŞABAHÇE BASK. AÇI GENÇLİK U12K A
16:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ MBK DOĞUŞ HASTANESİ KBL
17:00 İSTANBUL DSİ KURTKÖY YILDIZLAR U12K A
18:15 İSTANBUL ATA SELİMİYE U11E A 9.GRUP
SK: ABBAS ÜNAY
12.02.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İBB KUTUP YILDIZI U12E A 4.GRUP
10:45 ALTINELLER KUTUP YILDIZI U11K A
12:00 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ FMV IŞIKSPOR U12E A 2.GRUP
13:15 GELECEKE NESİL GSK SEFAKÖY BALKAN U12E A 3.GRUP
14:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ PERTEVNİYAL LİSESİ U12E A 3.GRUP
15:45 PERTEVNİYAL BAYRAMPAŞA SANCAK U16E A FNL HGR
17:15 PERTEVNİYAL LİSESİ KASIMPAŞA EROK U16E A FNL BGR
18:45 İTO ATL BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A FNL CGR
SK: İBRAHİR DURGUN
12.02.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK U12E A 1.GRUP
10:45 STARLARIN DOĞUŞU BORUSAN OTOMOTİV U12E A 1.GRUP
12:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U11K A
13:15 GALATASARAY İSTANBUL PANTERLERİ U12E A 7.GRUP
14:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS DEV ADAMLAR U12E A 5.GRUP
15:45 ANADOLU EFES FLORYA ELİT U12E A 5.GRUP
17:00 MİMAROBA BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E A FNL GGR
18:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK MVP U16E A FNL CGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
12.02.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. YILDIRIM BOSNA U12E A 6.GRUP
11:15 İSTBOL BASKETS U12E A 6.GRUP
12:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER AYKA U12E A 7.GRUP
15:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL KOCATÜRK KOLEJİ KBBL
17:00 AVCILAR TANYILDIZI ASİST U12E A 8.GRUP
18:15 GÜNGÖREN TRUVA GENÇLİK U12E A 8.GRUP
SK: BAKİ GÜNER
12.02.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 TİTAN AKADEMİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U11E A 16.GRUP
12:45 SELİMİYE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U12E A 10.GRUP
14:00 FENERBAHÇE DUDULLU ORG. SAN. U12E A 12.GRUP
15:15 BATI GENÇ PAŞABAHÇE U12E A 11.GRUP
16:30 PENDİK BELEDİYESİ DEV ATAŞEHİR U12E A 13.GRUP
17:45 İSTANBUL DSİ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
12.02.2017 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KURTKÖY YILDIZLAR İSTANBUL ANKA U11K A
11:15 KURTKÖY YILDIZLAR PARLAYAN YILDIZLAR U11E A 13.GRUP
12:30 ALLSTARS İSTANBUL HAYDARAŞA LİSESİ U11E A 10.GRUP
13:45 FESA POTANIN ASLANLARI U11E A 15.GRUP
15:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI DİNAMO U11E A 11.GRUP
16:15 İTO POTANIN KARTALLARI U11E A 12.GRUP
17:30 ASYA KARTALLARI TAKIM YILDIZLRI U11E A 14.GRUP
SK: AHMET YÜKSELDİ
13.02.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U18E AA FNL GR
18:30 İBB İTO U18E AA FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
SK: ERSİN ÇELİK
13.02.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MEGABASKET İSTBOL U16E A FNL EGR
18:30 ANADOLU EFES İSTANBUL DSİ U18E AA FNL GR
20:00 BOSNABASKET GALATASARAY U18K A FNL GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
13.02.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇAKMAKLI BASKETBOL BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U18E A FNL FGR
18:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK ATLETİK PERFORMANS GENÇLİK U18E A FNL DGR
20:00 FLORYA ELİT SUADİYE YILDIZLARI U18E A FNL FGR
SK: BAKİ GÜNER
13.02.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR HAYDARPAŞA LİSESİ U12E A 11.GRUP
18:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK BAKIRKÖYSPOR U16K A FNL GR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÇAĞDAŞLAR U18E A FNL EGR
SK: İBRAHİM DURGUN
13.02.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KURTKÖY YILDIZLAR U12E A 9.GRUP
18:30 SANCAKTEPE BELEDİYE İSTANBUL GELİŞİM U18E A FNL EGR
20:00 MAVİ BİRLİK İSTANBUL PANTERLERİ U18E A FNL FGR
SK: ERKAN YURTAY
14.02.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK U12E A 2.GRUP
18:30 İBB TEŞVİKİYE U16E AA FNL GR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ PERTEVNİYAL U18E A FNL AGR
SK: ALPER SEYREK
14.02.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SİLİVRİ AKADEMİ DOĞA KOLEJİ U16E A FNL DGR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ALLSTARS İSTANBUL U16E A FNL BGR
SK: NEJDET SERÇEK
14.02.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO PAMUKSPOR U12E A 9.GRUP
18:30 FENERBAHÇE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U16E AA FNL GR
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ÇAKMAKLI BASKETBOL U18E A FNL FGR
SK: ERKAN YURTAY
14.02.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA BEYKOZ U12E A 14.GRUP
18:30 KAAN İSTANBUL AND. YILDIZLARI U16E A FNL DGR
20:00 PENDİK BELEDİYESİ FATİH VATAN U16E A FNL HGR
SK: ERSUN AKVURAN
14.02.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK ADA YILDIZLARI U12E A 14.GRUP
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI İSTANBUL ANKA U16E A FNL DGR
20:00 AKADEMİ İSTANBUL KURTKÖY YILDIZLAR U16E A FNL HGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
15.02.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO ATL TİTAN AKADEMİ U16E A FNL CGR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK BAYRAMPAŞA ATLETİK U16K A FNL GR
20:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL MARMARA U16E A FNL EGR
SK: ALPER SEYREK
15.02.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK PAMUKSPOR U16E A FNL FGR
18:30 ANADOLU EFES PAMUKSPOR U13E AA FNL GR
20:00 ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ U16E AA FNL GR
SK: ERSİN ÇELİK
15.02.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL HALİÇ İSTANBUL U12E A 10.GRUP
18:30 ARMADA İSTANBUL BOĞALARI U16E A FNL BGR
20:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E A FNL CGR
SK: ORHAN TAGA
16.02.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SARIYER BELEDİYESİ TEŞVİKİYE U18E A FNL BGR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD SUADİYE GENÇLİK U18E A FNL GGR
20:00 BORUSAN OTOMOTİV FENERBAHÇE U13E AA FNL GR
SK: NEJDET SERÇEK
16.02.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TRUVA GENÇLİK GELECEK NESİL U18E A FNL DGR
18:30 İSTBOL SUADİYE YILDIZLARI U16E A FNL EGR
20:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR OLYMPİAKENT BE AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
16.02.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL U12E A 15.GRUP
18:30 İSTANBUL DSİ İTO U16E AA FNL GR
20:00 ASFA BEŞ YILDIZ U18E A FNL CGR
SK: ERSUN AKVURAN
16.02.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ARMADA ATAŞEHİR KARTALLARI U12E A 16.GRUP
18:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK ASİST U16E A FNL FGR
20:00 PENDİK BELEDİYESİ CENNET U18E A FNL BGR
SK: ORHAN TAGA
17.02.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN ASLANLARI MEGABASKET U16E A FNL EGR
18:30 BEŞİKTAŞ FESA U13E AA FNL GR
20:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U18E A FNL FGR
SK: ORHAN TAGA
17.02.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNO DEV ADAMLAR U16E A FNL EGR
18:30 ANADOLU EFES İTO U13E AA FNL GR
20:00 GALATASARAY PAMUKSPOR U13E AA FNL GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
17.02.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İSTANBUL ATA U12E A 13.GRUP
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U13E AA FNL GR
20:00 KAAN BOSNA BASKET U18E A FNL GGR
SK: ABBAS ÜNAY
17.02.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ İSTANBUL DSİ U12E A 15.GRUP
18:30 OLİMPİK BASKET İBB U13E AA KL GR
20:00 ELİT AKADEMİ BORUSAN OTOMOTİV U18E A FNL CGR
SK: ERKAY YURTAY
17.02.2017 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAKTAR PENDİK ATAŞEHİR YILDIZLARI U12E A 16.GRUP
18:30 AKADEMİ İSTANBUL FMV IŞIKSPOR U13E A KL GR
20:00 ATLETİK PERFORMANS GENÇLİK DAVUTPAŞA U18E A FNL DGR
SK: ALİ BOZOĞLU

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...