İstanbul’da 20. haftanın programı belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 20. haftanın programı açıklandı.

13 Şubat – 19 Şubat 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

13.02.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALTINOVA BEŞİKTAŞ AKADEMİ GE AL AGR AVR
11:30 BOSNA BASKET AÇI GENÇLİK KK PLAYOFF
13:00 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. CENNET YE AL CGR AVR
14:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL GE YL 2.TUR 1.GR
16:00 BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ KE SL FNL GR
17:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BAHÇELİEVLER BELEDİYE ÜMİT ERKEK
19:00 BAŞAKŞEHİRSPOR İHLAS KOLEJİ ÜMİT ERKEK
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
13.02.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İSTANBUL UFUK KOLEJİ YE AL BGR AVR
11:30 GALATASARAY DOSTLUKSPOR YK FNL GR
13:00 DOSTLUKSPOR MAVİ BİRLİK ÜMİT ERKEK
14:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL BASK GE YL 2.TUR 2.GR
16:00 FLORYA ELİT GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. YE YL 2.TUR 1.GR
17:30 İSTANBUL BOĞALARI FYL YE YL 2.TUR 1.GR
19:00 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR FATİH VATAN GE AL AGR AVR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
13.02.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 İST. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ KE AL FGR AVR
11:00 TRUVA GENÇLİK ATLETİK BAHÇEŞEHİR KE AL FGR AVR
12:30 ASİST BAYRAMPAŞA TUNA İÖO KE AL FGR AVR
14:00 İSTANBUL PANTERLERİ OLİMPİA 2023 KE AL FGR AVR
17:30 FLORYA KOLEJİ OLYMPİAKENT BE CGR
19:00 ŞİŞLİ YILDIRIMSPOR GSK BE CGR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
16:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL BOSNA BASKET KBBL
       
       
13.02.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İST. YILDIZLARI BASK. İSTANBUL DSİ KK PLAYOFF
13:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ÇAĞDAŞLAR YE YL 2.TUR 3.GR
14:30 SUADİYE BASKETBOL UNO YE YL 2.TUR 4.GR
16:00 SANCAKTEPE BELEDİYE İSTANBUL MARMARA KE AL CGR ASYA
17:30 BATI KARTAL BAŞARI KE AL CGR ASYA
19:00 FENERBAHÇE MVP KE SL FNL GR
  S.K. ORHAN TAGA    
       
13.02.2016 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TİTAN AKADEMİ KAAN KE AL CGR ASYA
11:30 MAVİ YILDIZ FMV IŞIK ERENKÖY KE AL DGR ASYA
16:00 ÇEVRE SPOR KULÜBÜ HACI NUMAN ORTAOKULU KE AL DGR ASYA
17:30 İTO YEŞİLYURT YE SL KL GR
19:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI ACARLAR ÜMİT ERKEK
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
14.02.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BATİS İSTANBULGÜCÜ YK PLAYOFF
11:30 BAYRAMPAŞA SANCAK BAKIRKÖYSPOR YK PLAYOFF
13:00 DAVUTPAŞA BAYRAMPAŞA SANCAK YE YL 2.TUR 2.GR
14:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL PAMUKSPOR GE YL 2.TUR 4.GR
16:00 BAHÇEŞEHİR S. DEMİREL İÖO YILDIRIMSPOR GSK GE AL AGR AVR
17:30 İSTBOL ATLETİK BAHÇEŞEHİR BE CGR
19:00 BAŞAKŞEHİRSPOR BAKIRKÖY BELEDİYESİ BE CGR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
14.02.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL MOLA (TİME OUT) YE AL CGR AVR
14:00 KEMER GOLF & COUNTRY CLUB RÜZGAR SPOR KULÜBÜ YE AL DGR AVR
15:30 İTÜ BASKETS KE SL KL GR
17:00 DOSTLUKSPOR DEV ADAMLAR YE AL BGR AVR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ YK FNL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
14.02.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ ÇAĞDAŞLAR KE AL EGR AVR
11:30 BALSK ATAKÖY 60. YIL KE AL EGR AVR
13:00 GELECEK NESİL GSK ARNAVUTKÖY BELEDİYE KE AL EGR AVR
14:30 BORUSAN OTO ZNK İÖO ATAKENT SPOR KOLEJLİLER GE AL EGR AVR
16:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ CENNET GE AL EGR AVR
17:30 GÜNGÖREN GENÇLİK İSTANBUL ANKA GE AL AGR AVR
19:00 İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ MEGABASKET GE AL BGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
14.02.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 UNO MODAFEN KE AL BGR ASYA
13:00 GELECEĞİN YILDIZLARI SUADİYE GENÇLİK KE AL BGR ASYA
14:30 ROTA AKADEMİ NET VOLEYBOL KE AL BGR ASYA
16:00 2014 MALTEPE POTANIN ASLANLARI KE AL EGR ASYA
17:30 İSTANBULGÜCÜ FENER ATAŞEHİR KE AL EGR ASYA
19:00 KARTAL MARMARA KIZILTOPRAK KE AL AGR ASYA
  S.K. ABBAS ÜNAY    
       
14.02.2016 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BATI ALLSTARS B. Y. İSTANBUL YE AL EGR ASYA
11:30 MAVİ BİRLİK BEYKOZ KARTALLARI YE AL EGR ASYA
13:00 BASKETBOL GELİŞİM ARMADA KE AL EGR ASYA
14:30 ASFA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLB BASKETBOL GELİŞİM GE AL CGR ASYA
16:00 İSTANBUL ANADOLU GSK ATLETİK TEKNİK PERFORMANS GENÇ. GE AL CGR ASYA
17:30 TEK YILDIZ ORTAÇEŞME GE AL CGR ASYA
19:00 ELİT AKADEMİ İSTANBUL KURTKÖY YILDIZLARI BE DGR
  S.K. ERSUN AKVURAN    
       
       
15.02.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ENKA BAKIRKÖY SU SPORLARI KE AL DGR AVR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ FESA YE YL 2.TUR 4.GR
20:00 GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL KARAGÜMRÜK GE AL EGR AVR
  S.K. ALPER SEYREK    
       
15.02.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GK FNL GR
18:30 İBB BEŞİKTAŞ GE SL FNL GR
20:00 İTÜ YEŞİLYURT GE SL FNL GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
15.02.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ ARNAVUTKÖY BELEDİYE YE AL EGR AVR
18:30 BOSNA BASKET ASİST YE AL FGR AVR
20:00 YILDIRIMSPOR GSK GELECEK NESİL GSK YE AL FGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
15.02.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KASIMPAŞA AVCILAR TANYILDIZI KE AL DGR AVR
18:30 İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ İSTANBULSPOR KE AL CGR AVR
20:00 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR STARLARIN DOĞUŞU KE AL FGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
15.02.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE GK FNL GR
18:30 PLAYOFF 1.’Sİ GALATASARAY GK FNL GR
20:00 MAVİ BİRLİK KIZILTOPRAK GE YL 2.TUR 1.GR
  S.K. MUSTAFA F. AKINCI    
       
15.02.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KARTAL MARMARA GELECEĞİN YILDIZLARI YE AL CGR ASYA
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE ARMADA YE AL EGR ASYA
20:00 KÜÇÜKYALI YELKEN LİBADE BE DGR
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
       
16.02.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOSNA BASKET İTO GE YL 2.TUR 2.GR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK ATAŞEHİR YILDIZLARI GE SL KL GR
20:00 ANADOLU EFES İSTANBULSPOR GE SL KL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
16.02.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL KE AL DGR AVR
18:30 MOLA (TİME OUT) BAKIRKÖYSPOR KE AL CGR AVR
20:00 FMV IŞIKSPOR UPS YE SL FNL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
16.02.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ BEYOĞLUSPOR KE AL EGR AVR
18:30 İBA BAHÇELİEVLER BELEDİYE KE AL EGR AVR
20:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ MUSTAFA KEMAL PAŞA YE AL DGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
16.02.2016 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET PAMUKSPOR YE YL 2.TUR 2.GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İBB YE SL FNL GR
20:00 FENERBAHÇE GALATASARAY YE SL FNL GR
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
16.02.2016 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTA AKADEMİ BAĞLARBAŞI YE AL EGR ASYA
18:30 MARMARA AKADEMİ İSTANBULGÜCÜ YE AL EGR ASYA
20:00 SUADİYE GENÇLİK DİNAMO BE DGR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
       
17.02.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIM BOSNA RÜZGAR SPOR KULÜBÜ KE AL DGR AVR
18:30 İTÜ SELİMİYE YE SL FNL GR
20:00 İHLAS KOLEJİ FMV IŞIKSPOR GE SL FNL GR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
17.02.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAŞAKŞEHİRSPOR ROBERT KOLEJ YE AL GGR AVR
18:30 DEV ADAMLAR BEŞ YILDIZ YE AL BGR AVR
20:00 ÇAĞDAŞLAR UPS GE YL 2.TUR 3.GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
17.02.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL UFUK KOLEJİ DOSTLUKSPOR YE AL BGR AVR
18:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BÜYÜKÇEKMECE SORTİE YE AL BGR AVR
20:00 ATAKENT GELİŞİM İSTANBULSPOR YE AL EGR AVR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
17.02.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ BEYLERBEYİ YE SL KL GR
18:30 SUADİYE BASKETBOL TENİS ESKRİM DAĞCILIK GE SL KL GR
20:00 MODA BOSTANCI BE DGR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
17.02.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIK ERENKÖY SPOR TEKNİK AKADEMİ KE AL DGR ASYA
18:30 UNO UBA KE AL BGR ASYA
20:00 SUADİYE GENÇLİK DEĞİŞİM KE AL BGR ASYA
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
       
18.02.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO AYKA YE AL EGR AVR
18:30 YEŞİLYURT BORUSAN OTO ZNK İÖO YE SL KL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK İTO YE SL KL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
18.02.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ FATİH VATAN YE AL DGR AVR
18:30 İSTBOL KEMER GOLF & COUNTRY CLUB YE AL DGR AVR
20:00 ŞİŞLİ İBA YE AL GGR AVR
  S.K. ALPER SEYREK    
       
18.02.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT GELİŞİM BAŞAKŞEHİRSPOR KE AL CGR AVR
18:30 İSTANBUL UFUK KOLEJİ BÜYÜKÇEKMECE SORTİE KE AL CGR AVR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK DEV ADAMLAR KE AL CGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
18.02.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HACI NUMAN ORTAOKULU MAVİ YILDIZ KE AL DGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GK FNL GR
20:00 BEYLERBEYİ SELİMİYE GE YL 2.TUR 3.GR
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
18.02.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MODAFEN GELECEĞİN YILDIZLARI KE AL BGR ASYA
18:30 PLAYOFF 1.’Sİ İSTANBUL DSİ GK FNL GR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ GE YL 2.TUR 4.GR
  S.K. ALİ BOZOĞLU    
       
       
19.02.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ PLAYOFF 1.’Sİ YK FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ İTÜ YE SL FNL GR
20:00 TEŞVİKİYE ATAŞEHİR YILDIZLARI YE YL 2.TUR 2.GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
19.02.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 RUMELİ KUPRİVA ENKA KE AL DGR AVR
18:30 BAKIRKÖY SU SPORLARI YEŞİLYURT KE AL DGR AVR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI KE AL DGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
19.02.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ KE AL CGR AVR
18:30 İSTANBULSPOR ORG. EŞREF BİTLİS ORTAOKULU KE AL CGR AVR
20:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR BEŞİKTAŞ AKADEMİ YE AL DGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
19.02.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYOĞLUSPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KE AL EGR AVR
18:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ KE AL EGR AVR
20:00 DOSTLUKSPOR İBA KE AL EGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
19.02.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOĞA KOLEJİ SUADİYE GENÇLİK YE AL DGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE PLAYOFF 2.’Sİ YK FNL GR
20:00 SELİMİYE ANADOLU EFES YE SL FNL GR
  S.K. ORHAN TAGA    
       
19.02.2016 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA MARMARA AKADEMİ KE AL CGR ASYA
18:30 KARTAL BAŞARI SANCAKTEPE BELEDİYE KE AL CGR ASYA
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL BATI KE AL CGR ASYA
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...