Genel

İstanbul’da 20. Hafta Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 20. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 04 – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

04.02.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BASK U16E A FNL FGR
11:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE OLİMPİK BASKET U16E A FNL FGR
13:00 İSTANBULSPOR ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E A FNL GGR
14:30 YEF BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E A FNL AGR
16:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL YILDIRIM BOSNA U13E A 1.GRUP
17:30 FYL BEŞ YILDIZ U13E A 1.GRUP
SK: NEJDET SERÇEK
04.02.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. YEŞİLYURT U13E A 1.GRUP
11:30 PERTEVNİYAL PENDİK BELEDİYESİ U16E A FNL HGR
13:00 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. ARMADA U16E A FNL BGR
14:30 İSTANBUL PANTERLERİ MAVİ BİRLİK ÜMİT ERKEK
16:00 ZEYTİNBURNU 1953 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÜMİT ERKEK
17:30 DEV ADAMLAR POTANIN ASLANLARI U16E A FNL EGR
SK: ERSİN ÇELİK
04.02.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U16E A KL BGR
11:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16E A KL BGR
13:00 SEFAKÖY BALKAN ATAKENT GENÇLİK U16E A KL AGR
14:30 FATİH VATAN BEYKOZ U18E A FNL DGR
16:00 MEGABASKET BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U18E A FNL CGR
17:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL KURTULUŞ BE BGR
SK: BAKİ GÜNER
05.02.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GAZİOSMANPAŞA SANCAK BAKIRKÖY SU SPORLARI U16E A KL AGR
11:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL TİTAN AKADEMİ U18E A FNL EGR
13:00 FATİH VATAN AKADEMİ İSTANBUL U16E A FNL HGR
14:30 İSTBOL İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U18E A KL BGR
17:00 ANADOLU EFES GELİŞİM KADIKÖY BASKET EBBL
SK: BAKİ GÜNER
05.02.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 UPS İTO EBBL
15:00 BAKIRKÖYSPOR PERTEVNİYAL GENÇLİK U18K A KL GR
16:30 İSTANBUL GELİŞİM HAYDARPAŞA LİSESİ U16E A FNL GGR
18:00 YEF KOCAMUSTAFAPAŞA U18E A FNL BGR
SK:ERSİN ÇELİK
05.02.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SİLİVRİ AKADEMİ RUMELİ KUPRİVA U18E A KL AGR
11:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL RÜZGAR SPOR KULÜBÜ U18E A KL AGR
13:00 SMAÇ SPOR KULÜBÜ ANKA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ U18E A KL BGR
14:30 AKADEMİ REKREASYON HAZNEDAR DORUK U18E A FNL HGR
16:00 CENNET BEŞ YILDIZ U16E A KL BGR
17:30 İSTANBUL PANTERLERİ KASIMPAŞA U16E A KL AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
05.02.2017 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ELİT AKADEMİ ATAŞEHİR DOĞUŞ U16E A KL FGR
11:30 BEYLERBEYİ İSTANBUL AND. GENÇLİK U18E A FNL AGR
13:00 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U18E A FNL GGR
14:30 TAKIM YILDIZLARI POTANIN KARTALLARI U16E A KL GGR
16:00 ASYA KARTALLARI ATAŞEHİR KARTALLARI U16E A KL FGR
17:30 ALLSTARS İSTANBUL PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A FNL BGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
06.02.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇAKMAKLI BASKETBOL TEŞVİKİYE U13E A 4.GRUP
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK BAKIRKÖYSPOR U16K A FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL AND. GENÇLİK U16K A FNL GR
SK: İBRAHİM DURGUN
06.02.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANKA KAAN U16E A FNL DGR
18:30 TRUVA GENÇLİK SUADİYE GENÇLİK U16E A FNL AGR
20:00 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
SK: KÜRŞAT KIRCA
06.02.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK İSTBOL U13E A 3.GRUP
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ İBB ŞEHİT MUSTAFA ERDOĞAN U16E A KL DGR
20:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR TURKUAZ BE AGR
SK: NEJDET SERÇEK
06.02.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL YAKINDOĞU ÜNİ. BGD U18K A KL GR
18:30 FENERBAHÇE BAYRAMPAŞA ATLETİK U16K A FNL GR
20:00 TİTAN AKADEMİ BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A FNL CGR
SK: ABBAS ÜNAY
06.02.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BORUSAN OTOMOTİV U13E AA FNL GR
18:30 İSTANBUL DSİ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U18E AA FNL GR
20:00 BOSTANCI KURTKÖY YILDIZLAR BE CGR
SK: ERKAN YURTTAY
07.02.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIM BOSNA AÇI GENÇLİK U13K A KL GR
18:30 AÇI GENÇLİK YAKINDOĞU ÜNİ. BGD U16K A KL GR
20:00 ANADOLU EFES FESA U13E AA FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
07.02.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BAHÇELİEVLER BASKETBOL U16E A KL BGR
18:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ SET VOLEYBOL U16E A KL AGR
20:00 TRUVA GENÇLİK YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E A FNL DGR
SK: BAKİ GÜNER
07.02.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U13E AA FNL GR
18:30 İTO DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18E AA FNL GR
20:00 FENERBAHÇE İBB U18E AA FNL GR
SK: ERKAN YURTTAY
07.02.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TED İSTANBUL KOLEJİ MAVİ BİRLİK U16E A KL GGR
18:30 MVP HAZNEDAR DORUK U16E A FNL CGR
20:00 DİNAMO MODA BE CGR
SK: ERSUN AKVURAN
07.02.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOĞA KOLEJİ SARIYER BELEDİYESİ U18E A FNL BGR
18:30 İSTANBUL AND. YILDIZLARI BORUSAN OTOMOTİV U16E A FNL DGR
20:00 BİLFEN TEK YILDIZ BE CGR
SK: ORHAN TAGA
08.02.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR DİNAMO U18K A KL GR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK BOSNA BASKET U18K A FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U16E AA FNL GR
SK: ALPER SEYREK
08.02.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞİŞLİ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U13E A 3.GRUP
18:30 İTÜ GVO AYAZAĞA ANKA BASKETBOL AKD U13E A 4.GRUP
20:00 TOPKAPI GENÇLİK BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE AGR
SK: NEJDET SERÇEK
08.02.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
18:30 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U18K A FNL GR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U16E AA FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
08.02.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ ANATOLYA TURKUAZ U16E A KL FGR
18:30 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U16E AA FNL GR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI ZEYTİNBURNU 1953 ÜMİT ERKEK
SK: İBRAHİM DURGUN
09.02.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB ANADOLU EFES U16E AA FNL GR
18:30 ANADOLU EFES İTO U18E AA FNL GR
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
SK: ERSİN ÇELİK
09.02.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKPOLAT İTÜ GVO AYAZAĞA U16E A KL CGR
18:30 YAKINDOĞU ÜNİ. BGD TEŞVİKİYE U16K A KL GR
20:00 TURKUAZ YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE AGR
SK: NEJDET SERÇEK
09.02.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FENERBAHÇE U16K A FNL GR
18:30 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U13E AA FNL GR
20:00 PENDİK BELEDİYESİ DOĞA KOLEJİ U18E A FNL BGR
09.02.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ FMV IŞIKSPOR U18E AA FNL GR
18:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. U18E AA FNL GR
20:00 SUADİYE GENÇLİK BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U16E A FNL AGR
SK: ABBAS ÜNAY
09.02.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ATA ELİT AKADEMİ U16E A KL FGR
18:30 FESA GALATASARAY U13E AA FNL GR
20:00 BAYRAKTAR PENDİK ELİT BASKETBOL AKD BE CGR
SK: ORHAN TAGA
10.02.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ENKA ERK BASKETBOL AKADEMİ U16E A KL CGR
18:30 AÇI GENÇLİK BAYRAMPAŞA ATLETİK U13K A KL GR
20:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK GALATASARAY U16K A FNL GR
SK: ORHAN TAGA
10.02.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR YILDIRIM BOSNA U13K A KL GR
18:30 BAKIRKÖYSPOR BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
20:00 TRUVA GENÇLİK DİNAMO U16E A FNL AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
10.02.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL DAMLA YILDIZLAR U16E A KL BGR
18:30 İBB ŞEHİT MUSTAFA ERDOĞAN BEŞİKTAŞ AKADEMİ U16E A KL DGR
20:00 BALSK TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E A KL DGR
SK: BAKİ GÜNER
10.02.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR ANADOLU EFES U13E AA FNL GR
18:30 TİTAN AKADEMİ BOSNA BASKET U16E A FNL CGR
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL BİZİMKENT U16E A FNL GGR
SK: ABBAS ÜNAY
10.02.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEĞİN YILDIZLARI DEV ATAŞEHİR U13E A 5.GRUP
18:30 SUADİYE YILDIZLARI AÇI GENÇLİK U16E A FNL EGR
20:00 UNİBASKET FYL U18E A FNL HGR
SK: İBRAHİM DURGUN
10.02.2017 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP İSTANBUL AND. GENÇLİK U13E A 8.GRUP
18:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR POTANIN KARTALLARI U13E A 6.GRUP
20:00 TEK YILDIZ POTANIN KARTALLARI U18E A KL CGR
SK: ERSUN AKVURAN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...