İstanbul’da 19. haftanın programı belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 19. haftanın programı açıklandı.

6 Şubat – 12 Şubat 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

06.02.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK SİLİVRİ ÇAĞRIBEY KE AL AGR AVR
11:30 BASK BOSNA BASKET GE YL 2.TUR 2.GR
13:00 UPS ELİT AKADEMİ BASKETBOL GE YL 2.TUR 3.GR
S.K. FİKRET DURADEMİR
       
15:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK TOFAŞ TBL
17:00 T.E.D 68 AKSARAY BELEDİYE TB2L
       
06.02.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ DOSTLUKSPOR GE AL BGR AVR
11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ GE AL BGR AVR
13:00 FYL İST. YILDIZLARI BASK. KE YL 2.TUR 2.GR
14:30 FATİH VATAN BOĞAZİÇİ YILDIZLARI BE AGR
16:00 IRMAK TURKUAZ BE AGR
17:30 KURTULUŞ BEYOĞLU BE AGR
S.K. BAKİ GÜNER
06.02.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BASKETBOL GELİŞİM İSTANBUL ANADOLU GSK GE AL CGR ASYA
11:30 İSTANBUL ATA ASFA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLB GE AL CGR ASYA
S.K. ALİ BOZOĞLU
       
13:45 İSTANBULGÜCÜ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ TKBL
16:00 BGD FENERBAHÇE KBSL
       
07.02.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATIŞALANI AND. LİSESİ GSK DEV ADAMLAR GE AL DGR AVR
11:30 BAYRAMPAŞA TUNA İÖO ATABEY SPOR KULÜBÜ GE AL EGR AVR
16:00 BORUSAN OTO ZNK İÖO İSTANBUL DSİ YE SL KL GR
17:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ATAKENT GELİŞİM KE AL CGR AVR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
14:00 UPS ÇORLU BLD. GELİŞİM EBBL
07.02.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIMSPOR GSK AVCILAR ÇAĞDAŞLAR GE AL AGR AVR
11:30 KARAGÜMRÜK YEF GE AL EGR AVR
13:00 SİLİVRİ AKADEMİ GELECEK NESİL GSK GE AL EGR AVR
14:30 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP AVCILAR TANYILDIZI BE BGR
16:00 SULTANGAZİ OLİMPİK BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE BGR
17:30 BASK BAHÇELİEVLER İDMAN YURDU BE BGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
07.02.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İST. YILDIZLARI BASK. AÇI GENÇLİK KK PLAYOFF
11:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. GE YL 2.TUR 1.GR
17:30 İTO YEŞİLYURT YE SL KL GR
19:00 KIZILTOPRAK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK GE YL 2.TUR 1.GR
S.K. ABBAS ÜNAY
14:00 PERTEVNİYAL LİSESİ SARAY BELEDİYE EBBL
16:00 İTO İZMİT BELEDİYE EBBL
07.02.2016 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TAKIM YILDIZLARI AKADEMİ İSTANBUL GE AL CGR ASYA
11:30 PAMUKSPOR AKADEMİ İSTANBUL KE YL 2.TUR 1.GR
13:00 ACARLAR BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT ERKEK
14:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI MAVİ BİRLİK ÜMİT ERKEK
16:00 DİNAMO ELİT AKADEMİ İSTANBUL BE DGR
17:30 BOSTANCI KÜÇÜKYALI YELKEN BE DGR
S.K. ERSUN AKVURAN
09.02.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR BATİS YK PLAYOFF
18:30 SELİMİYE ÇAĞDAŞLAR GE YL 2.TUR 3.GR
20:00 BEŞİKTAŞ FMV IŞIKSPOR GE SL FNL GR
S.K. ERSİN ÇELİK
09.02.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BOSNA BASKET GK PLAYOFF
18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BAYRAMPAŞA SANCAK GE SL KL GR
20:00 YEŞİLYURT İHLAS KOLEJİ GE SL FNL GR
S.K. ALPER SEYREK
09.02.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEF BİZİMKENT KE YL 2.TUR 3.GR
18:30 BORUSAN OTO. ZNK İÖO UNİBASKET KE YL 2.TUR 1.GR
20:00 BAHÇ. BASK. İHT. FESA KE YL 2.TUR 2.GR
S.K. YAŞAR ER
09.02.2016 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ BÜYÜKÇEKMECE SORTİE GE YL 2.TUR 4.GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İSTANBUL DSİ KE SL FNL GR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FENERBAHÇE GE SL FNL GR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
09.02.2016 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULGÜCÜ BGD GK PLAYOFF
18:30 BEYLERBEYİ PERTEVNİYAL GENÇLİK YE SL KL GR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI ANADOLU EFES GE SL KL GR
S.K. RIZA ÖZCAN
10.02.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOSNA BASKET İST. YILDIZLARI BASK. KK PLAYOFF
18:30 BASKETS PERTEVNİYAL GENÇLİK KE SL KL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK İTÜ GE SL FNL GR
S.K. RAHMAN KOÇ
10.02.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL DSİ KK PLAYOFF
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL DSİ GK FNL GR
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BAKIRKÖYSPOR GK FNL GR
S.K. FİKRET DURADEMİR
10.02.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATABEY SPOR KULÜBÜ HAZNEDAR DORUK KE AL AGR AVR
18:30 BAĞCILAR EĞİTİM ÇATALCA BASKETBOL KE AL AGR AVR
20:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE KÜÇÜKÇEKMECE BASK. GENÇ. BE AGR
S.K. NECDET SERÇEK
10.02.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL BASKET KE YL 2.TYR 3.GR
18:30 SELİMİYE FENERBAHÇE KE SL FNL GR
20:00 MVP BEŞİKTAŞ KE SL FNL GR
S.K. ORHAN TAGA
10.02.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO TRUVA GENÇLİK GE YL 2.TUR 2.GR
18:30 İSTANBULSPOR SUADİYE BASKETBOL GE SL KL GR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR MODA BE DGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
11.02.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR OLİMPİK BASKET KE SL KL GR
18:30 ANADOLU EFES FMV IŞIKSPOR YE SL FNL GR
20:00 ANADOLU EFES TEŞVİKİYE KE SL FNL GR
S.K. RAHMAN KOÇ
11.02.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY İBB KE SL FNL GR
18:30 GALATASARAY BEŞİKTAŞ YE SL FNL GR
20:00 GALATASARAY PLAYOFF 2.’Sİ GK FNL GR
S.K. ERSİN ÇELİK
11.02.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ENKA KE AL CGR AVR
18:30 İSTANBULSPOR MOLA SPOR KULÜBÜ KE AL CGR AVR
20:00 EVYAP KOLEJİ ONBİRAY BE BGR
S.K. YAŞAR ER
11.02.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO İTÜ KE SL KL GR
18:30 FENERBAHÇE PLAYOFF 1.’Sİ GK FNL GR
20:00 PAMUKSPOR ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ GE YL 2.TUR 4.GR
S.K. İBRAHİM DURGUN
11.02.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR MARMARA İSTANBULGÜCÜ GE AL BGR ASYA
18:30 SİYAH BEYAZ PENDİK BELEDİYESİ GE AL BGR ASYA
20:00 PAŞABAHÇE SUADİYE GENÇLİK BE DGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
12.02.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ADAMLAR İSTANBUL UFUK KOLEJİ KE AL CGR AVR
18:30 BATİS BAYRAMPAŞA SANCAK YK PLAYOFF
20:00 İBB FENERBAHÇE YE SL FNL GR
S.K. RAHMAN KOÇ
12.02.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYOĞLUSPOR İBA KE AL EGR AVR
18:30 UPS DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YE SL FNL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR GALATASARAY GE SL FNL GR
S.K. ALPER SEYREK
12.02.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FATİH VATAN İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ YE AL DGR AVR
18:30 İSTANBULSPOR BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO YE AL EGR AVR
20:00 YILDIRIM GSK BOSNA BASKET YE AL FGR AVR
S.K. NECDET SERÇEK
12.02.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROBERT KOLEJ TENİS ESKRİM DAĞCILIK YE AL GGR AVR
18:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ AKADEMİ REKREASYON GE AL CGR AVR
20:00 FYL BEŞ YILDIZ GE AL CGR AVR
S.K. BAKİ GÜNER
12.02.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAYDARPAŞA LİSESİ DOĞA KOLEJİ GE AL BGR ASYA
18:30 AYDOS FENER ATAŞEHİR GE AL BGR ASYA
20:00 İSTANBULGÜCÜ BAKIRKÖYSPOR YK PLAYOFF
S.K. AHMET YÜKSELDİ
12.02.2016 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KARTAL MARMARA SANCAKTEPE İSTANBUL GE AL AGR ASYA
18:30 BEYKOZ KARTALLARI PAŞABAHÇE GE AL AGR ASYA
20:00 POTANIN ASLANLARI UNO GE AL AGR ASYA
S.K. ERKAN YURTAY
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...