İstanbul’da 19. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 3 Şubat Pazartesi günü başlayacak 19. hafta karşılaşmalarıyla devam edecek. 

İşte 3 – 9 Şubat tarihlerinde oynanacak maçların programı;

03.02.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DARÜŞŞAFAKA BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U11E AA
11:30 YILDIRIM BOSNA BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12E A BGR
13:00 KUTUP YILDIZI GALATASARAY U11K A
14:30 YEŞİLYURT BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE AA
16:00 TEŞVİKİYE ADA YILDIZLARI BE AA
17:30 BEŞYILDIZ GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U18E A+ KL 2.GR
19:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE SUADİYE BASKETBOL U16E A+ FNL 2.GR
SK: ERSİN ÇELİK
03.02.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAĞCILAR GÖZTEPE FENERBAHÇE U12K A
14:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ KBSL
16:30 SİGORTAM.NET BAKIRKÖY BASKET ANTALYASPOR TBL
18:30 UPS EDİRNE BLD. EDİRNESPOR TB2L
SK: BEKLAN BESİM
03.02.2018 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER GELECEK NESİL U13E A CGR
11:30 BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU İSTANBUL PANTERLERİ U16E A DGR
13:00 BAKIRKÖY BASKET KURTULUŞ U18E A AGR
14:30 ŞEFKATGÜCÜ YILDIRIMSPOR GENÇLİK U12E A AGR
16:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK CENNET U16E A AGR
17:30 MODA BASKETBOL ATLETİK BEST U16E A CGR
SK: BAKİ GÜNER
03.02.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AYKA SEKBANLAR U11E A KL GR
11:30 AYKA SİSTEM GENÇLİK U12K A
13:00 AVRUPA KARŞIYAKA ROTARY 100.YIL AND. LİS. U12E A AGR
14:30 AVRUPA KARŞIYAKA İSTANBUL ESENYURT SALON S. U16E A+ KL 1.GR
16:00 TRUVA GENÇLİK RUMELİ KUPRİVA U16E A+ KL 2.GR
17:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A+ KL 2.GR
19:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL İSTANBUL SMAÇ U14E A CGR
SK: FİKRET AYGÜN
03.02.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FMV ERENKÖY IŞIK GALATASARAY U11E AA
13:00 UNİBASKET FMV IŞIKSPOR U15E AA KL GR
14:30 UNİBASKET GENÇ PAŞABAHÇE U13E A EGR
16:00 TEKYILDIZ UNİBASKET U18E A GGR
17:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI TEKYILDIZ U13E A FGR
19:00 PENDİK YEDİTEPE ÜSKÜDAR BASKETBOL U14E A EGR
SK: ERKAN YURTAY
03.02.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A DGR
18:00 PAMUKSPOR İSTANBUL ATA U12E A CGR
19:30 MALTEPE DOĞUŞ PAMUKSPOR U16E A FGR
SK: GÖKHAN ANGIN
03.02.2018 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ARMADA U16E A+ KL 3.GR
12:30 ARMADA SANCAKTEPE İSTANBUL U14E A DGR
14:00 ARMADA TAKIM YILDIZLARI U12E A DGR
18:00 BAYRAKTAR PENDİK Z10 SPORTS U15E A FGR
19:30 MALTEPE YILDIZ MAVİ BİRLİK U16E A HGR
SK: ERDOĞAN ACIR
04.02.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KUTUP YILDIZI U12K A
11:30 MODA BASKETBOL ATLETİK BİZİMKENT U14E A BGR
13:00 MODA BASKETBOL ATLETİK YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E A AGR
14:30 PERTEVNİYAL LİSESİ YILDIRIMSPOR GENÇLİK U13E A BGR
16:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR PERTEVNİYAL LİSESİ U15E A BGR
17:30 GELECEK NESİL ÇATALCA BASKETBOL U15E A CGR
19:00 MURAT PAŞAOĞLU BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E A+ FNL CGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
04.02.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 GALATASARAY TOFAŞ BGL
16:00 DEV ADAMLAR ALTINOVA U15E A CGR
17:30 FYL BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A+ FNL 2.GR
19:00 ANADOLU EFES FMV IŞIKSPOR U12E AA
SK: BAKİ GÜNER
04.02.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İBB İSTANBULSPOR U12E A+ FNL GR
13:00 DOSTLUKSPOR ELİT ATLETİK U13E A CGR
14:30 ŞİŞLİ DOSTLUKSPOR U15E A CGR
16:00 ORİON AVCILAR TANYILDIZI U12E A+ KL GR
SK: BEKLAN BESİM
04.02.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İTÜ GVO AYAZAĞA SEKBANLAR U12E A AGR
13:00 İTÜ GVO AYAZAĞA BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U14E A BGR
14:30 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK İSTANBUL BOĞALARI U16E A BGR
16:00 İTÜ BASKETS U14E A+ BGR
17:30 İTÜ AVCILAR ÇAĞDAŞLAR U16E A BGR
19:00 YEF BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKAD. U18E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
04.02.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANADOLU EFES BGL
15:00 FESA TİTAN AKADEMİ U13 E A+ CGR
16:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK FENERBAHÇE U11K A
18:00 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U14K A FNL GR
19:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR Z10 SPORTS U16E A+ KL 3.GR
SK: GÖKHAN ANGIN
04.02.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 TAKIM YILDIZLARI SANCAKTEPE İSTANBUL U11E A DGR
18:00 SUADİYE BASKETBOL PAMUKSPOR U13E AA BGR
19:30 UNİBASKET İSTANBUL ATA U16E A EGR
SK: ERDOĞAN ACIR
05.02.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U15E AA FNL GR
19:00 DEV ADAMLAR İSTANBUL DSİ U18E A+ FNL AGR
20:30 PERTEVNİYAL FESA U16E A+ FNL 1.GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
05.02.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL BASKET UPS U16E AA KL GR
19:00 İSTANBULSPOR ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E A+ FNL AGR
20:30 BAKIRKÖY BASKET FMV IŞIKSPOR U16E AA KL GR
SK: BAKİ GÜNER
05.02.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DOĞA KOLEJİ FLORYA ELİT U18E A+ FNL BGR
19:00 PARLAYAN YILDIZLAR TEŞVİKİYE U15E A+ FNL 1.GR
20:30 AKADEMİ İSTANBUL TEŞVİKİYE U14E AA BGR
SK: ALİ BOZOĞLU
05.02.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MVP BEYLERBEYİ U13E A+ DGR
19:00 DİNAMO YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U18K A KL GR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL ALTINOVA U18K A KL GR
SK: ERSUN AKVURAN
05.02.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL MARMARA İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E AA KL GR
19:00 ANATOLYA TURKUAZ BEYKOZ U16E A GGR
20:30 BOSTANCI İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER BE A FNL GR
SK: HURŞİT CEM AKAN
06.02.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK YILDIRIM BOSNA U14E AA AGR
19:00 AÇI GENÇLİK YILDIRIM BOSNA U14K A FNL GR
20:30 FMV IŞIKSPOR HAYDARPAŞA LİSESİ U18E A+ FNL DGR
SK: ERSİN ÇELİK
06.02.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ KUTUP YILDIZI U13K A AGR
19:00 DOSTLUKSPOR İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K A KL GR
20:30 İSTBOL İSTANBULSPOR U14E AA AGR
SK: NEJDET SERÇEK
06.02.2018 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL BİZİMKENT U16E A+ FNL 1.GR
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U14E AA BGR
20:30 İSTANBUL TİCARET ODASI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U16E AA FNL GR
SK: ORHAN TAGA
06.02.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PAMUKSPOR FMV ERENKÖY IŞIK U14E AA BGR
19:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ PERTEVNİYAL U18K A KL GR
20:30 DOĞA KOLEJİ PARLAYAN YILDIZLAR U16E A+ KL 3.GR
SK: ERSUN AKVURAN
06.02.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEV ATAŞEHİR MAVİ BİRLİK U13K A BGR
19:00 DEV ATAŞEHİR POTANIN ASLANLARI U16E A EGR
20:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ GENÇ PAŞABAHÇE U16E A EGR
SK: YAVUZ AKPULAT
07.02.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ U13K A AGR
19:00 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA U16E AA FNL GR
20:30 İTÜ CSKA HALİÇ İSTANBUL U18E A+ FNL CGR
SK: YAKUP DUMAN
07.02.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTBOL PENDİK BELEDİYESİ U16E A+ FNL 1.GR
19:00 BAKIRKÖY ASLAN İTÜ GVO AYAZAĞA U16E A AGR
20:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BOSNA BASKET BE AA
SK: FİKRET AYGÜN
07.02.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AKADEMİ İSTANBUL BASKETS U16E A+ FNL 2.GR
19:00 MVP İSTANBULSPOR U16E A+ FNL 1.GR
20:30 ALYA BASKET UPS U18E A+ FNL BGR
SK: ERKAN YURTAY
07.02.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEYLERBEYİ KIZILTOPRAK U16E AA KL GR
19:00 HAYDARPAŞA LİSESİ BEYKOZ GENÇLİK U16E A+ KL 3.GR
20:30 ADA YILDIZLARI YEŞİLYURT BE AA
SK: YAVUZ AKPULAT
07.02.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 PAMUKSPOR AÇI GENÇLİK U13E AA BGR
19:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL TİCARET ODASI U13E AA BGR
20:30 KURTKÖY YILDIZLAR YÜCESPOR BE A KL GR
SK: ERSUN AKVURAN
08.02.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TEŞVİKİYE BİZİMKENT U13E A+ BGR
19:00 TEŞVİKİYE SUADİYE BASKETBOL U18E A+ FNL DGR
20:30 TEŞVİKİYE FLORYA ELİT U16E AA KL GR
SK: ALPER SEYREK
08.02.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U18K A FNL GR
19:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A+ FNL BGR
20:30 PERTEVNİYAL LİSESİ AKADEMİ İSTANBUL U18E A+ FNL CGR
SK: NEJDET SERÇEK
08.02.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AVCILAR ÇAĞDAŞLAR ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U16E A BGR
19:00 AÇI GENÇLİK BUYAKA U16E A+ KL 1.GR
20:30 BEST GENÇ KOLEJ BASKETBOL U15E A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
08.02.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA İSTANBULSPOR U15E AA KL GR
19:00 KIZILTOPRAK DUDULLU ORG. SAN. U13E A+ CGR
20:30 FENERBAHÇE DARÜŞŞAFAKA U15E AA FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
08.02.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR GENÇLİK FMV ERENKÖY IŞIK U13E A+ CGR
19:00 PENDİK GÜCÜ GELİŞİM TEKYILDIZ U15E A EGR
20:30 DİNAMO İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BE A FNL GR
SK: ERKAN YURTAY
08.02.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEYKOZ GENÇLİK ARMADA U15E A+ KL 3.GR
19:00 ANKA GENÇLİK MODA U15E A DGR
20:30 POTANIN KARTALLARI GİRİŞİM U15E A DGR
SK: YAVUZ AKPULAT
09.02.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTBOL PAMUKSPOR U15E AA KL GR
19:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
20:30 İBB FENERBAHÇE U16E AA FNL GR
SK: YAKUP DUMAN
09.02.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEST DOĞA KOLEJİ U18E A+ FNL BGR
19:00 FLORYA ELİT KAAN U18E A+ FNL BGR
20:30 BÜYÜKDERE İHTİSAS YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE A KL GR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
09.02.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAKENT GENÇLİK YEŞİLYURT U14E A+ BGR
19:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR KASIMPAŞA U15E A BGR
20:30 FYL BAKIRKÖY BASKET U15E A BGR
SK: NEJDET SERÇEK
09.02.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BİRSEL VARDARLI TEŞVİKİYE AKADEMİ U14K A KL GR
19:00 İSTANBUL DSİ TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A FNL GR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ SUADİYE BASKETBOL U13E AA BGR
SK: ALİ BOZOĞLU
09.02.2018 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TİTAN AKADEMİ ANADOLU EFES U16E AA FNL GR
19:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL KIZILTOPRAK U15E A+ KL 3.GR
20:30 DİNAMO AKADEMİ İSTANBUL U15E A DGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
09.02.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 HAYDARPAŞA LİSESİ Z10 SPORTS U14E A EGR
19:00 MODA BOĞAZİÇİ U13E A DGR
20:30 POTANIN ASLANLARI İSTANBUL ATA U13E A DGR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...