Genel

İstanbul’da 18. Hafta Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 18. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 21- 27 Ocak 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

21.01.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SELİMİYE İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
11:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FMV IŞIKSPOR U13E AA AGR
13:00 İBB ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U16E AA FNL GR
14:30 GALATASARAY İBB U13E AA AGR
16:00 GALATASARAY İTO U16E AA FNL GR
17:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
NEJDET SERÇEK
21.01.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ÇATALCA BASKETBOL GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16K A KL GR
11:00 OLİMPİK BASKET FENERBAHÇE U13E AA BGR
12:30 ALLSTARS İSTANBUL AKADEMİ İSTANBUL U18E A FNL HGR
LEVENT KÜRŞAT KIRCA
15:00 PERTEVNİYAL İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ TBL
17:30 UPS ANADOLU EFES GELİŞİM EBBL
21.01.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AYKA GENÇ YURT U13E A 4.GRUP
11:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ AYKA U16E A KL CGR
13:00 İSTANBUL PANTERLERİ BAKIRKÖY SU SPORLARI U16E A KL AGR
14:30 SEFAKÖY BALKAN GAZİSOMANPAŞA SANCAK U16E A KL AGR
16:00 MEGABASKET BORUSAN OTOMOTİV U18E A FNL CGR
17:30 OLYMPİAKENT AVCILAR TANYILDIZI BE AGR
BAKİ GÜNER
21.01.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BEYKOZ İTO EBBL
15:00 İTO PAMUKSPOR U13E AA BGR
16:30 POTANIN ASLANLARI UNO U16E A FNL EGR
18:00 İSTANBUL AND. YILDIZLARI DOĞA KOLEJİ U16E A FNL DGR
ALİ BOZOĞLU
22.01.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK DİNAMO U18K A KL GR
11:30 BAYRAMPAŞA SANCAK GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A FNL GR
13:00 BOSNA BASKET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U13K A FNL GR
14:30 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES U13E AA AGR
LEVENT KÜRŞAT KIRCA
17:00 KÜÇÜKKÖY İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM EBBL
22.01.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 PAŞABAHÇE BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U18E A FNL CGR
13:30 UNİBASKET HAZNEDAR DORUK U18E A FNL HGR
15:00 MODAFEN BİLFEN BE CGR
16:30 KAAN BOSTANCI BE CGR
18:00 BÜYÜKDERE BASK. İHT ŞİŞLİ BE BGR
ALPER SEYREK
22.01.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YEF BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U16E A FNL AGR
11:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BAKIRKÖYSPOR U16E A FNL AGR
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ STARLARIN DOĞUŞU U13E A 2.GRUP
14:30 IRMAK İSTBOL BE BGR
16:00 BAKIRKÖY BELEDİYESİ KURTULUŞ BE BGR
17:30 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP SULTANGAZİ BE BGR
BAKİ GÜNER
22.01.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FENERBAHÇE GALATASARAY U13K A FNL GR
13:00 PENDİK BELEDİYESİ AKADEMİ İSTANBUL U16E A FNL HGR
14:30 PENDİK YEDİTEPE İSTANBUL DSİ U13K A CGR
16:00 ELİT BASKETBOL AKD DİNAMO BE CGR
17:30 BAYRAKTAR PENDİK MODA BE CGR
AHMET YÜKSELDİ
23.01.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 YILDIRIM BOSNA FYL U13E A 1.GRUP
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTANBUL BOĞALARI U16E A FNL BGR
14:30 FYL TRUVA GENÇLİK U16E A FNL AGR
NEJDET SERÇEK
23.01.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ORG. EŞREF BİTLİS ORTAOKULU BAKIRKÖYSPOR U13K A KL GR
11:30 BAKIRKÖYSPOR ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
13:00 KASIMPAŞA EROK ALLSTARS İSTANBUL U16E A FNL BGR
14:30 ALTINOVA SİLİVRİ AKADEMİ U18E A KL GR
23.01.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ATLETİK BAHÇEŞEHİR U13E A 2.GRUP
11:30 ATAKENT GENÇLİK BASK U13E A 2.GRUP
13:00 AVCILAR TANYILDIZI UPS U13E A 3.GRUP
14:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BAHÇELİEVLER BASKETBOL U13E A 1.GRUP
ALİ BOZOĞLU
23.01.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ U13E AA BGR
11:30 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U18K A FNL GR
13:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U18E AA FNL GR
ABBAS ÜNAY
23.01.2017 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 FATİH KARAGÜMRÜK ORTAÇEŞME U16E A KL EGR
11:30 AKADEMİ İSTANBUL BEYLERBEYİ U13E AA BGR
13:00 HAYDARPAŞA LİSESİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E A FNL GGR
14:30 SUADİYE BASKETBOL FESA U18E AA KL GR
ORHAN TAGA
24.01.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 BOSNA BASKET İSTANBUL DSİ U16K A KL GR
12:30 BOSNA BASKET MVP U16E A FNL CGR
14:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK ASİST U13E A 2.GRUP
15:30 BAYRAMPAŞA ATLETİK C GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ U13K A KL GR
17:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES U18E AA FNL GR
20:00 ASFA ELİT AKADEMİ U18E A FNL CGR
NEJDET SERÇEK
24.01.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK DOSTLUKSPOR U18K A KL GR
12:30 KAAN BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD U18E FNL GGR
14:00 BEYKOZ GELECEK NESİL U18E A FNL DGR
15:30 GALATASARAY İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A FNL GR
17:00 BAKIRKÖYSPOR FENERBAHÇE U16K A FNL GR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR UPS U18E AA KL GR
20:00 DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. FMV IŞIKSPOR U18E AA FNL GR
ALİ BOZOĞLU
24.01.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL RÜZGAR SPOR KULÜBÜ U18E A KL AGR
12:30 RUMELİ KUPRİVA BASK U18E A KL AGR
14:00 AVCILAR TANYILDIZI ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ U18E A KL AGR
15:30 BAHÇELİEVLER YILDIZLAR KURTULUŞ U18E A KL AGR
17:00 BORUSAN OTOMOTİV İSTANBUL ANKA U16E A FNL DGR
18:30 HAZNNEDAR DORUK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E A FNL CGR
20:00 ŞİŞLİ KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BE BGR
24.01.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DİNAMO SUADİYE GENÇLİK U16E A FNL AGR
11:30 C GRUBU DÖRDÜNCÜSÜ BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO U13K A KL GR
13:00 C GRUBU İKİNCİSİ BEŞİKTAŞ U13K A FNL GR
ABBAS ÜNAY
24.01.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 DEV ATAŞEHİR DEĞİŞİM U16E A KL GGR
12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE ÇEKMEKÖY BASKET U16E A KL FGR
14:00 GENÇ PAŞABAHÇE UNİBASKET U16E A KL EGR
15:30 KURTKÖY YILDIZLAR BAYRAMPAŞA SANCAK U16E A FNL HGR
17:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA KL GR
18:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ACARLAR ÜMİT ERKEK
20:00 TEK YILDIZ KURTKÖY YILDIZLAR BE CGR
ERKAN YURTBAY
25.01.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR KURTKÖY YILDIZLAR U16K A KL GR
18:30 SANCAKTEPE BELEDİYE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E A FNL EGR
20:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLAR ÇAĞDAŞLAR BE AGR
NEJDET SERÇEK
25.01.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 BASKETS İSTANBUL AND. YILDIZLARI U16E A FNL DGR
17:00 GALATASARAY BOSNA BASKET U13K A FNL GR
18:30 DEV ADAMLAR ŞİŞLİ U18E A KL BGR
20:00 KURTULUŞ IRMAK BE BGR
ERSİN ÇELİK
25.01.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD. FATİH VATAN U16E A FNL HGR
18:30 BİZİMKENT MİMAROBA U16E A FNL GGR
20:00 SULTANGAZİ BAKIRKÖY BELEDİYESİ BE BGR
BAKİ GÜNER
25.01.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ANATOLYA TURKUAZ ASYA KARTALLARI U16E A KL FGR
11:00 KAAN SİLİVRİ AKADEMİ U16E A FNL DGR
12:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E A FNL FGR
14:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18E AA FNL GR
15:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
ABBAS ÜNAY
25.01.2017 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ AYAZAĞA U16K A KL GR
12:30 UNO ALLSTARS İSTANBUL U13E A 5.GRUP
14:00 UNO GENÇ BOĞALAR U18E A KL CGR
15:30 DOĞA KOLEJİ ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E A FNL DGR
ALİ BOZOĞLU
26.01.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEK NESİL KURTKÖY YILDIZLAR U16E A FNL HGR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK PENDİK BELEDİYESİ U16E A FNL HGR
ALPER SEYREK
26.01.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAĞCILAR ANKA ANKA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ U18E A KL BGR
18:30 ASSPOR GAZİOSMANPAŞA SANCAK U18E A KL BGR
20:00 DAMLA YILDIZLAR BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U16E A KL BGR
ERSİN ÇELİK
26.01.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞ YILDIZ YEŞİLYURT U13E A 1.GRUP
18:30 İST. ESENYURT SALON S. BEŞ YILDIZ U16E A KL BGR
20:00 İSTBOL KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL BE BGR
BAKİ GÜNER
26.01.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 DİNAMO YAKIN DOĞU ÜNİ. BGD U18K A KL GR
13:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ GALATASARAY U18K A FNL GR
ALİ BOZOĞLU
26.01.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 ASYA KARTALLARI PERTEVNİYAL GENÇLİK U18K A KL GR
12:30 KURTKÖY YILDIZLAR BOSNA BASKET U16K A KL GR
14:00 ALLSTARS İSTANBUL BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A KL GR
15:30 ORTAÇEŞME İDALTEPE U16E A KL EGR
17:00 DEV ATAŞEHİR UNİBASKET U13E A 5.GRUP
18:30 MAVİ BİRLİK ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEK
20:00 DİNAMO KAAN BE CGR
ERKAN YURTBAY
27.01.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16E A KL BGR
14:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ C GRUBU İKİNCİSİ U13K A FNL GR
15:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
17:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U13K A FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ İBB U18E AA FNL GR
NEJDET SERÇEK
27.01.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 BASKETS AKPOLAT U13E 4.GRUP
14:00 VEFA ROTARY 100.YIL AND. LİS U16E A KL DGR
15:30 FLORYA ELİT ROTARY 100.YIL AND. LİS U13E A 1.GRUP
17:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO ORG. EŞREF BİTLİS ORTAOKULU U13K A KL GR
18:30 ANADOLU EFES DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. U18E AA FNL GR
20:00 KURTULUŞ AVCILAR TANYILDIZI U16E A KL DGR
27.01.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYKA RUMELİ KUPRİVA U16E A KL CGR
18:30 CENNET DOSTLUKSPOR U16E A KL BGR
20:00 BEYOĞLUSPOR GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E A KL CGR
BAKİ GÜNER
27.01.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ADA YILDIZLARI İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13E A 6.GRUP
11:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ARMADA U16E A FNL BGR
17:00 HAYDARPAŞA LİSESİ ARMADA U13E A 7.GRUP
18:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK GALATASARAY U16K A FNL GR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR MODA BE CGR
ORHAN TAGA
27.01.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 C GRUBU ÜÇÜNCÜSÜ C GRUBU BEŞİNCİSİ U13K A KL GR
12:30 DUDULLU ORG. SAN. KURTKÖY YILDIZLAR U13E A 7.GRUP
14:00 TİTAN AKADEMİ NET VOLEYBOL U13E A 7.GRUP
15:30 MALTEPE YILDIZ ASYA KARTALLARI U13E A 8.GRUP
17:00 FENERBAHÇE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U18E AA FNL GR
18:30 TEK YILDIZ GENÇ PAŞABAHÇE U16E A KL EGR
20:00 BOSTANCI TEK YILDIZ BE CGR
ERKAN YURTBAY

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...