İstanbul’da 17. Haftanın Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu 17. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 20 Ocak – 26 Ocak 2018 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

20.01.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR GELECEK NESİL U11E A FNL GR AVR
11:30 AYKA SİSTEM GENÇLİK U12K A
13:00 KİRAZLI VAKIFLAR ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U13K A AGR
14:30 ALTINOVA YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ U18K A KL GR
SK: ERSİN ÇELİK
20.01.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 ANADOLU EFES İSTANBUL BBSK BGL
14:00 GALATASARAY BORNOVA BECKERSPOR TKBSL
16:00 GALATASARAY KUTUP YILDIZI U12K A
17:30 İSTANBUL ANKA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U12K A
19:00 ANKA BASKETBOL AKD AVCILAR TANYILDIZI U11E A FNL GR AVR
SK: ORHAN TAGA
20.01.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ŞEFKATGÜCÜ BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U13E A AGR
11:30 ŞEFKATGÜCÜ İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U11E A KL GR AVR
13:00 SEKBANLAR YENİ LEVENT BASKETBOL U11E A KL GR AVR
14:30 YENİ LEVENT BASKETBOL TRUVA GENÇLİK U14E A AGR
16:00 MEGABASKET BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U13E A AGR
17:30 MEGABASKET ATLETİK BAHÇEŞEHİR U15E A BGR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
20.01.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 POTANIN KARTALLARI TAKIM YILDIZLARI U11E A DGR
18:00 POTANIN KARTALLARI KURTKÖY YILDIZLAR U13E A DGR
19:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. PERTEVNİYAL U18K A KL GR
SK: ERDOĞAN ACIR
21.01.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 RUMELİ KUPRİVA İTO ATL U14E A BGR
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U13E A CGR
14:30 YEŞİLYURT UPS U14E A+ BGR
16:00 BAĞCILAR GÖZTEPE GALATASARAY U13K A AGR
17:30 YILDIRIM BOSNA GALATASARAY U14E AA AGR
SK: ORHAN TAGA
21.01.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 BASK ŞİŞLİ U15E A CGR
14:00 KUTUP YILDIZI GAZİ MAHALLESİ U13K A AGR
15:30 İSTANBUL ANKA KUTUP YILDIZI U11K A
17:00 EGE MAVİSİ KURTKÖY YILDIZLAR U16K A KL GR
18:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR PERTEVNİYAL U16K A KL GR
SK: FİKRET AYGÜN
21.01.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANKA BASKETBOL AKD SİSTEM GENÇLİK U12E A BGR
11:30 VEFA AVCILAR TANYILDIZI U15E A+ KL 2.GR AVR
13:00 AVCILAR TANYILDIZI DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U12E A+ KL GR AVR
14:30 ATAKENT GENÇLİK AYKA U12E A BGR
16:00 GELECEK NESİL ATAKENT GENÇLİK U13E A CGR
17:30 ŞİŞLİ MODA BASKETBOL ATLETİK U13E A BGR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
21.01.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TÜRK TELEKOM BGL
15:00 SUADİYE PENDİK YEDİTEPE U12E A DGR
16:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR İDEALTEPE U12E A DGR
SK: ERKAN YURTAY
21.01.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ADA YILDIZLARI 2014 MALTEPE GENÇLİK U13E A FGR
19:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K A KL GR
SK: GÖKHAN ANGIN
21.01.2018 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 HAYDARPAŞA LİSESİ EKARE U13E A DGR
14:30 BOĞAZİÇİ FENERBAHÇE KOLEJİ U13E A DGR
16:00 BOĞAZİÇİ TEKYILDIZ U11E A DGR
17:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ATAŞEHİR KARTALLARI U11E A DGR
SK: ERDOĞAN ACIR
22.01.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 GELECEK NESİL İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U18E A DGR
17:30 BAYRAMPAŞA SANCAK FENERBAHÇE U18K A FNL GR
19:00 BAHÇELİEVLER KUMPORT O. GENÇ PAŞABAHÇE U14K A KL GR
SK: ALPER SEYREK
22.01.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:00 GALATASARAY İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
16:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A FNL GR
SK: ERSİN ÇELİK
22.01.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 İSTANBUL SMAÇ ALTINOVA U14E A CGR
20:30 YÜCESPOR KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BE A KL GR
SK: BAKİ GÜNER
22.01.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 FENERBAHÇE ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO U12K A
15:00 ATAŞEHİR KOLEJİ EMLAK KONUT U18K A FNL GR
16:30 PENDİK YEDİTEPE BEŞİKTAŞ U11K A
18:00 PENDİK YEDİTEPE BEŞİKTAŞ U14K A FNL GR
19:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. FESA U14E AA BGR
SK: 1-3 ABBAS ÜNAY / 4-5 ALİ BOZOĞLU
22.01.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 DİNAMO BOĞAZİÇİ U12E A CGR
17:30 GELECEĞİN YILDIZLARI MAVİ BİRLİK U13E A FGR
19:00 ATAŞEHİR GENÇLİK GİRİŞİM U14E A EGR
SK: ERSUN AKURAN
22.01.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBUL DSİ DEĞİŞİM U14E AA BGR
14:30 ASYA KARTALLARI BATI U13E A FGR
16:00 POTANIN ASLANLARI İSTANBUL ATA U13E A DGR
17:30 İSTANBUL ATA ALTINOVA U18E A+ FNL DGR
19:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ATAŞEHİR KARTALLARI U13E A FGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
23.01.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MURAT PAŞAOĞLU BALKAN YEŞİLBAĞLAR U18E A+ FNL DGR
19:00 BAYRAMPAŞA SANCAK BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
20:30 KURTULUŞ ŞİŞLİ BE A FNL GR
SK: YAKUP DUMAN
23.01.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A KL GR
13:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK DİNAMO U18K A KL GR
15:00 ALTINELLER UPS U15E A AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
23.01.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İTO ATL U18E A DGR
17:30 ALTINOVA İTO ATL U15E A CGR
19:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ERK BASKETBOL AKADEMİ U16E A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
23.01.2018 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 KAAN SUADİYE BASKETBOL U15E A EGR
13:00 FENERBAHÇE SUADİYE BASKETBOL U12E AA
14:30 FENERBAHÇE İSTANBUL KAYAŞEHİR U11K A
16:00 İSTANBUL DSİ EMLAK KONUT U15K A
17:30 FENERBAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
19:00 GENÇ PAŞABAHÇE FENERBAHÇE U13K A BGR
20:30 BOSTANCI İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BE A FNL GR
SK: 1-4 ABBAS ÜNAY / 5-7 ALİ BOZOĞLU
23.01.2018 SALI MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA U11E A+
12:30 TEKYILDIZ ALLSTARS İSTANBUL U15E A EGR
14:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM MAVİ BİRLİK U15E A FGR
SK: ERSUN AKVURAN
23.01.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 ALBEDO BASKETBOL BEYLERBEYİ U15E A+ KL 3.GR ASYA
14:30 FESA BOSNA BASKET U18E A+ FNL AGR
16:00 İSTANBULGÜCÜ GİRİŞİM U18E A FGR
17:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ MALTEPE DOĞUŞ U16E A FGR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ASYA KARTALLARI U15E A FGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
24.01.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE DEV ATAŞEHİR U15E A+ FNL 2.GR
17:30 ORİON YILDIRIM BOSNA U13E A+ AGR
19:00 ANADOLU EFES DARÜŞŞAFAKA U13E AA AGR
SK: NEJDET SERÇEK
24.01.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ ORTAKÖY BASKETBOL U15K A
15:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EMLAK KONUT U13K A AGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
24.01.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAGÜL BASKETBOL İSTANBUL ESENYURT SALON S. U15E A+ KL 2.GR AVR
19:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E A AGR
SK: BAKİ GÜNER
24.01.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 İSTANBUL ANADOLU YILDIZLARI İSTANBUL PANTERLERİ U18E A+ KL AGR
14:00 ASYA KARTALLARI ASFA GENÇLİK U16E A HGR
15:30 PENDİK BELEDİYESİ YEŞİLYURT U15E A+ FNL 1.GR
17:00 ALLSTARS İSTANBUL TAKIM YILDIZLARI U18E A FGR
18:30 ALLSTARS İSTANBUL BEŞİKTAŞ U15K A
20:00 DİNAMO İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER BE A FNL GR
SK: 1-3 ERKAN YURTAY / 4-6 HURŞİT CEM AKAN
24.01.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE PENDİK GÜCÜ GELİŞİM U15E A EGR
19:00 MAVİ BİRLİK TEKYILDIZ U16E A HGR
SK: ABBAS ÜNAY
25.01.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 EMLAK KONUT BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A FNL GR
19:00 EMLAK KONUT FENERBAHÇE U14K A FNL GR
20:30 ŞEFKATGÜCÜ TAKIM YILDIZLARI BE A KL GR
SK: ALPER SEYREK
25.01.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ŞEHİT ÖĞRETMENLER BAĞCILAR GÖZTEPE U12K A
19:00 PERTEVNİYAL ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
20:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BAYRAKTAR PENDİK BE A KL GR
SK: NEJDET SERÇEK
25.01.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MODA BASKETBOL ATLETİK BİZİMKENT U14E A BGR
19:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İSTANBUL PANTERLERİ U16E A DGR
SK: BAKİ GÜNER
25.01.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 PENDİK BELEDİYESİ İSTBOL U18E A+ KL BGR
16:00 KURTKÖY YILDIZLAR ASFA GENÇLİK U18E A HGR
17:30 UNİBASKET ANKA GENÇLİK U18E A GGR
19:00 İSTANBUL ATA DEV ATAŞEHİR U16E A EGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
25.01.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MALTEPE DOĞUŞ PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U18E A FGR
19:00 DİNAMO İSTANBUL MESUDİYE U18E A GGR
20:30 TEKYILDIZ KURTKÖY YILDIZLAR BE A KL GR
SK: ERKAN YURTAY
26.01.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KUTUP YILDIZI BEŞİKTAŞ U12K A
19:00 BOSNA BASKET YENİ LEVENT BASKETBOL U16E A CGR
SK: YAKUP DUMAN
26.01.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 PERTEVNİYAL MAVİ BİRLİK U18E A+ FNL DGR
17:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD. ASİST U16E A CGR
19:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE YEŞİLYURT U16E A CGR
SK: NEJDET SERÇEK
26.01.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MİMAROBA BAHÇELİEVLER BELEDİYE U18E A BGR
19:00 HAZNEDAR DORUK İSTANBUL ANKA U18E A CGR
SK: FİKRET AYGÜN
26.01.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 OLİMPİK BASKET YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ U14K A KL GR
20:30 FENERBAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U15K A
SK: YAVUZ AKPULAT
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...