Genel

İstanbul’da 16. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu 16. hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 7 –  13 Ocak 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

07.01.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İBB ŞEHİT MUSTAFA ERDOĞAN RÜZGAR SPOR KULÜBÜ U16E A KL DGR
11:30 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. PERTEVNİYAL LİSESİ U16E A FNL BGR
13:00 FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ U13E AA AGR
14:30 FMV IŞIKSPOR FESA U16E AA KL GR
16:00 İTÜ PERTEVNİYAL GENÇLİK U16E AA KL GR
17:30 TURVA GENÇLİK YEF U16E A FNL AGR
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
07.01.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 BAHÇELİEVLER YILDIZLAR AVCILAR TANYILDIZI U16E A KL DGR
11:00 DOSTLUKSPOR BAKIRKÖYSPOR U18K A KL GR
12:30 DOSTLUKSPOR ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. U16E A KL BGR
14:00 RUMELİ KUPRİVA AKPOLAT U16E A KL CGR
15:30 UPS BEYLERBEYİ U16E AA KL GR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
07.01.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YAKIN DOĞU ÜNİ. BGD PERTEVNİYAL GENÇLİK U18K A KL GR
11:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İST. ESENYURT SALON S. U16E A KL BGR
13:00 KURTULUŞ ALTINOVA U18E A KL AGR
14:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK BAHÇEŞEHİR ANTSPOR U16E A KL BGR
16:00 BEŞ YILDIZ DAMLA YILDIZLAR U16E A KL BGR
17:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BOSNA BASKET U16E A FNL CGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
07.01.2017 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BASKETBOLUN YILDIZLARI GÖKBURGAZ GENÇLİK U16E A FNL CGR
13:00 SUADİYE GENÇLİK FYL U16E A FNL AGR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
08.01.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ BAHÇELİEVLER YILDIZLAR U18E A KL AGR
11:30 AKPOLAT RUMELİ KUPRİVA U18E A KL AGR
13:00 BASK AVCILAR TANYILDIZI U18E A KL AGR
14:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ BALSK U16E A KL DGR
S. KOM. : ALPER SEYREK
08.01.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 SMAÇ SPOR KULÜBÜ İSTBOL U18E A KL BGR
13:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ ASSPOR U18E A KL BGR
15:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. KURTULUŞ U16E A KL DGR
16:30 KURTULUŞ KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BE BGR
18:00 DEV ADAMLAR GAZİOSMANPAŞA SANCAK U18E A KL BGR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
08.01.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR CENNET U16E A KL BGR
11:00 ÇATALCA BASKETBOL YAKINDOĞU ÜNİ. BGD U16K A KL GR
12:30 SİLİVRİ AKADEMİ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18E A KL AGR
17:00 ŞİŞLİ GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E A KL CGR
18:30 İTÜ GVO AYAZAĞA BEYOĞLUSPOR U16E A KL CGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
08.01.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 FESA AKADEMİ İSTANBUL U13E AA BGR
13:00 BEYLERBEYİ İTO U13E AA BGR
17:00 PAMUKSPOR ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U13E AA BGR
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI KAAN U16E A FNL DGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
08.01.2017 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 İSTANBUL DSİ OLİMPİK BASKET U13E AA BGR
12:30 KURTKÖY YILDIZLAR İSTANBUL DSİ U16K A KL GR
14:00 ASYA KARTALLARI BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A KL GR
15:30 ALLSTARS İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E A FNL BGR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
09.01.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK GALATASARAY U16K A FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U16K A FNL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ U18E AA FNL GR
S. KOM. : ALPER SEYREK
09.01.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR BAYRAMPAŞA ATLETİK U16K A FNL GR
18:30 GALATASARAY ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA KL GR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GALATASARAY U13E AA AGR T
20:15 İBB DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18E AA FNL GR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
09.01.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYAZAĞA TEŞVİKİYE U16K A KL GR
18:30 ASSPOR DOSTLUKSPOR U16K A KL GR
20:00 AVCILAR TANYILDIZI TOPKAPI GENÇLİK BE AGR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
09.01.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ARMADA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E A FNL BGR
18:30 MVP TİTAN AKADEMİ U16E A FNL CGR
20:00 İSTANBUL MARMARA SUADİYE YILDIZLARI U16E A FNL EGR
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
09.01.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 İSTANBUL AND. YILDIZLARI DOĞA KOLEJİ U16E A FNL DGR
19:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL DSİ U18K A FNL GR
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ
10.01.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MEGABASKET BORUSAN OTOMOTİV U18E A FNL CGR
18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
20:00 İBB ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U16E AA FNL GR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
10.01.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TRUVA GENÇLİK YILDIRIM GENÇLİK U18E A FNL GR
18:30 GALATASARAY İTO U16E AA FNL GR
20:00 ANADOLU EFES FENERBAHÇE U16E AA FNL GR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
10.01.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ AYKA U16E A KL CGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ İBB ŞEHİT MUSTAFA ERDOĞAN U16E A KL DGR
20:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR TURKUAZ BE AGR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
10.01.2017 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SELİMİYE İSTANBUL BASKET U16E AA KL GR
18:30 POTANIN ASLANLARI UNO U16E A FNL EGR
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A FNL GGR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
10.01.2017 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL AND. GENÇLİK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E A FNL FGR
18:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
20:00 HAYDARPAŞA LİSESİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U16E A FNL GGR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
10.01.2017 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 PENDİK BELEDİYESİ AKADEMİ İSTANBUL U16E A FNL HGR
19:30 KURTKÖY YILDIZLAR BAYRAMPAŞA SANCAK U16E A FNL HGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
11.01.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GAZİOSMANPAŞA SANCAK BAĞCILAR ANKA U18E A KL BGR
18:30 ANADOLU EFES BORUSAN OTOMOTİV U13E AA AGR
20:00 BEŞİKTAŞ GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A FNL GR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
11.01.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UPS İTÜ U18E A KL GR
18:30 PERTEVNİYAL LİSESİ BEYLERBEYİ U18E A FNL AGR
20:00 ÇAĞDAŞLAR YILDIRIM GENÇLİK BE AGR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
11.01.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTBOL MODA BASKETBOL ATLETİK U18E A KL BGR
18:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E A FNL AGR
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL IRMAK BE BGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
11.01.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
18:30 TEŞVİKİYE DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U16E AA FNL GR
20:00 İSTANBUL DSİ BOSNA BASKET U18K A FNL GR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
11.01.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 POTANIN ASLANLARI MESUDİYE U18E A KL CGR
19:30 KIZILTOPRAK PERTEVNİYAL GENÇLİK U18E AA KL GR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
12.01.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A FNL GR
20:00 FLORYA ELİT SELİMİYE U16E AA KL GR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
12.01.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16K A KL GR
18:30 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
20:00 YEŞİLYURT GALATASARAY U18E AA KL GR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
12.01.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FATİH VATAN DAVUTPAŞA U18E A FNL DGR
18:30 BOSNA BASKET ASSPOR U16K A KL GR
20:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ VEFA U16E A KL DGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
12.01.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA KL GR
18:30 FENERBAHÇE İSTANBUL AND. GENÇLİK U16K A FNL GR
20:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İSTANBUL DSİ U18E AA FNL GR
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
12.01.2017 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA ASYA KARTALLARI U18E A KL CGR
18:30 ANKA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DEV ADAMLAR U18E A KL BGR
20:00 FENERBAHÇE İTO U16E AA FNL GR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
12.01.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 FENERBAHÇE KOLEJİ MALTEPE DOĞUŞ U16E A KL EGR
19:30 ORTAÇEŞME İDEALTEPE U16E A KL EGR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
13.01.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL BAHÇELİEVLER BASKETBOL U18E A FNL AGR
18:30 İSTANBUL ANKA PENDİK BELEDİYESİ U18E A FNL BGR
20:00 SULTANGAZİ BÜYÜKDERE BASK. İHT. BE BGR
S. KOM. : ALPER SEYREK
13.01.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES TEŞVİKİYE U16E AA FNL GR
18:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ÇAĞDAŞLAR U18E A FNL EGR
20:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI OLYMPİAKENT BE AGR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
13.01.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KOCAMUSTAFAPAŞA CENNET U18E A FNL BGR
18:30 BASKETS BEŞ YILDIZ U18E A FNL CGR
20:00 İSTBOL BAKIRKÖY BELEDİYESİ BE BGR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
13.01.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET KIZILTOPRAK U16E AA KL GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. BAKIRKÖYSPOR U16K A FNL GR
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ
13.01.2017 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 OLİMPİK BASKET PAMUKSPOR U16E A FNL FGR
18:30 FATİH KARAGÜMRÜK TEK YILDIZ U16E A KL EGR
20:00 ROTA AKADEMİ BATI U16E A KL EGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
13.01.2017 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 GENÇ PAŞABAHÇE UNİBASKET U16E A KL EGR
19:30 SANCAKTEPE BELEDİYE ÇEKMEKÖY BASKET U16E A KL FGR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...