İstanbul’da 12. haftanın programı belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 12. haftanın programı açıklandı.

19 Aralık-27 Aralık 2015 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

19.12.2015 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TRUVA GENÇLİK İSTANBUL GELİŞİM GE YL EGR
11:30 MODA BASK. ATLETİK G. MAVİ BİRLİK GE YL EGR
13:00 ÇATALCA BASKETBOL BAYRAMPAŞA SANCAK KK YL BGR
14:30 BOSNA BASKET İSTANBULGÜCÜ KK YL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
19.12.2015 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SARIYER BELEDİYE YEF YE AL AGR AVRUPA
11:30 KASIMPAŞA İBB ŞEHİT POLİS M. ERDOĞAN SK YE AL AGR AVRUPA
13:00 BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. ALLSTARS B. Y. İSTANBUL KK YL BGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
19.12.2015 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:00 GENÇ PAŞABAHÇE BASK. BORUSAN OTO. ZNK İÖO KE YL AGR
16:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ SELİMİYE GE YL EGR
18:00 İSTANBUL DSİ KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. GE YL DGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
19.12.2015 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL ANATOLYA TURKUAZ GE YL AGR
11:30 BATI PAMUKSPOR GE YL AGR
13:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBUL PANTERLERİ GE YL AGR
14:30 TİTAN AKADEMİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE GE YL CGR
16:00 KIZILTOPRAK AVCILAR TANYILDIZI YE YL EGR
17:30 KAAN BASKETBOL GELİŞİM YE AL AGR ASYA
S.K. ORHAN TAGA
20.12.2015 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 HALUK ÜNDEĞER İÖ FENERBAHÇE AVRUPA GE YL AGR
11:30 FLORYA ELİT ÇAĞDAŞLAR YE YL AGR
13:00 BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. PAMUKSPOR KE YL AGR
14:30 BASKETS BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GE YL BGR
16:00 BOSNA BASKET KIZILTOPRAK GE YL BGR
17:30 KURTULUŞ DAVUTPAŞA YE YL DGR
S.K. YAŞAR ER
20.12.2015 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 CENNET TİME OUT YE AL CGR AVRUPA
11:30 BEYLİKDÜZÜ İMKB SMAÇ SPOR KULÜBÜ YE AL CGR AVRUPA
13:00 VARDAR TRUVA GENÇLİK YE AL CGR AVRUPA
14:30 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. BAHÇELİEVLER AND. LİSESİ YE AL CGR AVRUPA
16:00 GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ YE AL CGR AVRUPA
17:30 İHLAS KOLEJİ BAHÇELİEVLER BASKETBOL YE YL EGR
S.K. ERSİN ÇELİK
20.12.2015 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İST. YILDIZLARI BASKETBOL UPS KE YL BGR
13:00 GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. YE YL DGR
S.K. ABBAS ÜNAY
20.12.2015 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ASYA KARTALLARI TİTAN AKADEMİ YE AL BGR ASYA
11:30 KARTAL YILDIZLARI İSTANBUL MARMARA YE AL BGR ASYA
13:00 GENÇ İSTANBUL İSTANBUL PANTERLERİ YE YL DGR
14:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ AKADEMİ KE YL CGR
16:00 OLİMPİK BASKET BEŞİKTAŞ KE SL BGR
17:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI SUADİYE BASKETBOL YE YL DGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
21.12.2015 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ ÇEKMEKÖY BASKET YE YL AGR
18:30 TEŞVİKİYE FESA YE YL EGR
20:00 ŞİŞLİ UPS GE YL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
21.12.2015 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ PERTEVNİYAL GENÇLİK YE SL AGR
18:30 BASKETS GALATASARAY KE SL AGR
20:00 BASK İSTANBUL BASKET YE YL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
21.12.2015 PAZARTESİ HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MEGABASKET ATABEY BASKETBOL YE AL EGR AVRUPA
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ AVCILAR ÇAĞDAŞLAR YE AL FGR AVRUPA
20:00 İSTANBUL GELİŞİM ASİST SPOR KULÜBÜ YE AL FGR AVRUPA
S.K. FİKRET DURADEMİR
21.12.2015 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ İSTANBUL MVP GE YL CGR
18:30 YABANCI BAYRAMPAŞA SANCAK YE YL CGR
20:00 SUADİYE BASKETBOL DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ GE SL BGR
S.K. ERKAN YURTAY
21.12.2015 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ORTAÇEŞME ACARLAR YE AL AGR ASYA
18:30 İSTANBUL ATA FENER ATAŞEHİR YE AL AGR ASYA
20:00 İTO İTÜ YE SL AGR
S.K. RIZA ÖZCAN
22.12.2015 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK FYL KE YL BGR
18:30 BASKETS İSTANBUL BOĞALARI YE YL CGR
20:00 BAHÇEŞEHİR AKPINAR UNO YE YL BGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
22.12.2015 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MODA BASK. ATLETİK G. ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YE YL CGR
18:30 DAVUTPAŞA BASK GE YL CGR
20:00 ÇAĞDAŞLAR İSTANBUL MARMARA GE YL DGR
S.K. ALPER SEYREK
22.12.2015 SALI HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ BOSNA BASKET YE AL FGR AVRUPA
18:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ GELECEK NESİL GENÇLİK SK YE AL FGR AVRUPA
20:00 GENÇ YEŞİLYURT BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK YE AL GGR AVRUPA
S.K. YAŞAR ER
22.12.2015 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 İSTANBULSPOR GALATASARAY GE SL AGR
20:00 FENERBAHÇE ATAŞEHİR YILDIZLARI GE SL AGR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
22.12.2015 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR OLİMPİK BASKET GE YL AGR
18:30 AKADEMİ İSTANBUL AÇI GENÇLİK YE YL AGR
20:00 ALTINYURT TEŞVİKİYE GE YL EGR
S.K. ERSUN AKVURAN
23.12.2015 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ İBB KE SL BGR
18:30 İTÜ İHLAS KOLEJİ GE SL AGR
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BEŞİKTAŞ GE SL AGR
S.K. ERSİN ÇELİK
23.12.2015 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. ROBERT KOLEJ GE YL DGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ PARLAYAN YILDIZLAR KE YL AGR
20:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. BAHÇEŞEHİR AKPINAR KE YL CGR
S.K. BAKİ GÜNER
23.12.2015 ÇARŞAMBA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTINOVA AVCILAR ÇAĞDAŞLAR GE AL AGR AVRUPA
18:30 ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ GÜNGÖREN GENÇLİK GE AL AGR AVRUPA
20:00 FYL ATAKÖY 60.YIL GE AL CGR AVRUPA
S.K. FİKRET DURADEMİR
23.12.2015 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAYDARPAŞA LİSESİ ÜSKÜDAR BASKETBOL YE YL CGR
18:30 ADA YILDIZLARI YEF KE YL AGR
20:00 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI BAHÇELİEVLER BASKETBOL KE YL CGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
24.12.2015 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIK BAYRAMPAŞA SANCAK GE SL BGR
18:30 FMV IŞIK SELİMİYE KE SL AGR
20:00 TEŞVİKİYE FENERBAHÇE KE SL BGR
S.K. YAŞAR ER
24.12.2015 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL BAŞAKŞEHİRSPOR YE AL GGR AVRUPA
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TENİS ESKRİM DAĞCILIK YE AL GGR AVRUPA
20:00 PERTEVNİYAL LİSESİ ŞİŞLİ YE AL GGR AVRUPA
S.K. ALPER SEYREK
24.12.2015 PERŞEMBE HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FATİH VATAN OLYMPİAKENT GE AL AGR AVRUPA
18:30 YILDIRIMSPOR GSK İSTANBUL ANKA GE AL AGR AVRUPA
20:00 ANKA BASKETTBOL AKD DOSTLUKSPOR GE AL BGR AVRUPA
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
24.12.2015 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI İSTANBUL DSİ GE YL CGR
18:30 MVP KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. YE YL BGR
20:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL BGS GE YL DGR
S.K. RIZA ÖZCAN
24.12.2015 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İST. ANADOLU YILDIZLARI BALKAN YEŞİLBAĞLAR YE YL EGR
18:30 OLİMPİK BASKET ADA YILDIZLARI YE YL AGR
20:00 UNİBASKET BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL YE YL AGR
S.K. MUSTAFA F. AKINCI
25.12.2015 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY UPS YE SL AGR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK BOSNA BASKET KK YL BGR
20:00 YILDIRIM BOSNA ÇATALCA BASKETBOL KK YL BGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
25.12.2015 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE YILDIRIMSPOR GSK YE AL FGR AVRUPA
18:30 MEGABASKET İSTBOL GE AL BGR AVRUPA
20:00 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ GE AL BGR AVRUPA
S.K. ERSİN ÇELİK
25.12.2015 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SARIYER BELEDİYE BAKIRKÖYSPOR GE AL BGR AVRUPA
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ GE AL BGR AVRUPA
20:00 GENÇ YEŞİLYURT AKADEMİ REKREASYON GE AL CGR AVRUPA
S.K. BAKİ GÜNER
25.12.2015 CUMA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ BEŞ YILDIZ GE AL CGR AVRUPA
18:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ BAHÇEŞEHİR ANTSPOR GE AL CGR AVRUPA
20:00 VEFA SPOR KULÜBÜ HAZNEDAR DORUK GE AL CGR AVRUPA
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
25.12.2015 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 KARTAL GENÇLİK MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ YE AL BGR ASYA
20:00 İSTANBUL DSİ PERTEVNİYAL GENÇLİK KE SL BGR
S.K. ERKAN YURTAY
25.12.2015 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI YE YL BGR
18:30 AYDOS FYL YE YL BGR
20:00 KAAN ARNAVUTKÖY BELEDİYE GE YL DGR
S.K. ERSUN AKVURAN
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...