İstanbul’da 11. haftanın programı belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 11. haftanın programı açıklandı.

12 Aralık-18 Aralık 2015 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

12.12.2015 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 CENNET BASKETBOL GELİŞİM GK YL BGR
11:30 ALTINOVA İST. YILDIZLARI BASKETBOL GK YL AGR
13:00 B. EVLER KUMPORT İÖO PAŞABAHÇE KK YL AGR
14:30 GÜNGÖREN GENÇLİK TUNA KK YL AGR
16:00 ASSPOR FENERBAHÇE KOLEJİ YK YL AGR
17:30 HALUK ÜNDEĞER İO BAHÇELİEVLER BASKETBOL GE YL AGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
12.12.2015 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YEŞİLYURT FMV IŞIK GE SL BGR
11:30 İTÜ BEYLERBEYİ YE SL AGR
S.K. BAKİ GÜNER
12.12.2015 CUMARTESİ HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ŞİŞLİ GE YL CGR
11:30 DAVUTPAŞA ROBERT KOLEJ GE YL DGR
13:00 BORUSAN OTO. ZNK İÖO FESA KE YL AGR
14:30 BGS İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI GE YL DGR
16:00 PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇLİK BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. KE YL BGR
17:30 MADALYON BAYRAMPAŞA SANCAK KE YL BGR
S.K. YAŞAR ER
12.12.2015 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 İSTANBULGÜCÜ ÇATALCA BASKETBOL KK YL BGR
13:00 2014 MALTEPE GENÇLİK BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. KK YL BGR
S.K. MUSTAFA FEHMİ AKINCI
12.12.2015 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL İSTANBUL MARMARA GK YL AGR
11:30 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL BOSNA BASKET KK YL BGR
13:00 DİNAMO BOSNA BASKET GK YL BGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
13.12.2015 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İHLAS KOLEJİ BEŞİKTAŞ GE SL AGR
11:30 BEŞİKTAŞ İTÜ KE SL BGR
13:00 GALATASARAY İTÜ GE SL AGR
14:30 FMV IŞIK GALATASARAY KE SL AGR
16:00 FMV IŞIK DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ YE SL BGR
17:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE İTO GE YL BGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
13.12.2015 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 MADALYON KAĞITHANE HÜSEYİN ALP KK YL AGR
11:30 ÇATALCA BASKETBOL BATİS YK YL BGR
13:00 FENERBAHÇE AVRUPA ÜSKÜDAR BASKETBOL GE YL AGR
14:30 İSTANBUL PANTERLERİ BATI GE YL AGR
16:00 BAŞAKŞEHİRSPOR BAKIRKÖY YÜCESPOR GE YL BGR
17:30 KURTULUŞ ASSPOR GE YL BGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
13.12.2015 PAZAR HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 ÇAĞDAŞLAR ÇEKMEKÖY BASKET YE YL AGR
13:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. İSTANBUL BASKET YE YL BGR
14:30 STARLARIN DOĞUŞU BASKETS YE YL CGR
S.K. YAŞAR ER
13.12.2015 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 ROTA AKADEMİ KASIMPAŞA KK YL AGR
13:00 İST. YILDIZLARI BASKETBOL İSTANBUL MARMARA YK YL BGR
14:30 İSTANBULGÜCÜ ALLSTARS B. Y. İSTANBUL YK YL BGR
16:00 İST. ANADOLU GENÇLİK BOSNA BASKET YK YL BGR
17:30 FENERBAHÇE KOLEJİ DOSTLUKSPOR GK YL BGR
S.K. ABBAS ÜNAY
13.12.2015 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 PAMUKSPOR ELİT AKADEMİ BASKETBOL GE YL AGR
11:30 ALTINYURT MODA BASK. ATLETİK GE YL EGR
13:00 MAVİ BİRLİK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ GE YL EGR
14:30 SELİMİYE TRUVA GENÇLİK GE YL EGR
S.K. ORHAN TAGA
15.12.2015 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇAĞDAŞLAR İSTANBUL DSİ GE YL DGR
18:30 BAYRAMPAŞA SANCAK BASKETBOLUN YILDIZLARI GK YL AGR
20:00 İBB İTO YE SL AGR
S.K. RAHMAN KOÇ
15.12.2015 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UPS TİTAN AKADEMİ GE YL CGR
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK TEŞVİKİYE KE SL BGR
20:00 KIZILTOPRAK GENÇ İSTANBUL GE YL CGR
S.K. BAKİ GÜNER
15.12.2015 SALI HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. KURTULUŞ YE YL DGR
18:30 HALUK ÜNDEĞER İO GENÇ İST. YILDIZLARI BASK. YE YL DGR
20:00 AVCILAR TANYILDIZI İHLAS KOLEJİ YE YL EGR
S.K. ERSİN ÇELİK
15.12.2015 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET GENÇ PAŞABAHÇE BASK. KE YL AGR
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI KE YL CGR
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI İSTANBULSPOR GE SL AGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
15.12.2015 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR ADA YILDIZLARI KE YL AGR
18:30 FENERBAHÇE OLİMPİK BASKET KE SL BGR
20:00 FENERBAHÇE TENİS ESKRİM DAĞCILIK GE SL AGR
S.K. ERKAN YURTAY
16.12.2015 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY İTO KE SL AGR
18:30 ANADOLU EFES BASKETS KE SL AGR
20:00 İBB İSTANBUL DSİ KE SL BGR
S.K. ERSİN ÇELİK
16.12.2015 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK TEŞVİKİYE AKADEMİ YE YL AGR
18:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL TEŞVİKİYE YE YL EGR
20:00 FLORYA ELİT UNİBASKET YE YL AGR
S.K. ALPER SEYREK
16.12.2015 ÇARŞAMBA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BOĞALARI MODA BASK. ATLETİK YE YL CGR
18:30 İSTANBUL PANTERLERİ ATAŞEHİR YILDIZLARI YE YL DGR
20:00 DAVUTPAŞA GENÇ İSTANBUL YE YL DGR
S.K. BAKİ GÜNER
16.12.2015 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SELİMİYE MVP KE SL AGR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FMV IŞIK KE SL AGR
20:00 OLİMPİK BASKET HALUK ÜNDEĞER İO GE YL AGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
16.12.2015 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ADA YILDIZLARI AKADEMİ İSTANBUL YE YL AGR
18:30 PAMUKSPOR İST. YILDIZLARI BASKETBOL KE YL BGR
20:00 UNO BASK YE YL BGR
S.K. RIZA ÖZCAN
17.12.2015 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB YEŞİLYURT GE SL BGR
18:30 GLOBAL BASKET ATIŞALANI ANADOLU L. G. GK YL AGR
20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BEYLERBEYİ GE YL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
17.12.2015 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BOSNA BASKET GE YL CGR
18:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL BALKAN YEŞİLBAĞLAR GE YL AGR
20:00 BASK ALLSTARS B. Y. İSTANBUL GE YL DGR
S.K. BAKİ GÜNER
17.12.2015 PERŞEMBE HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE ARNAVUTKÖY BELEDİYE GE YL EGR
18:30 YEF TEŞVİKİYE AKADEMİ KE YL AGR
20:00 FYL BİZİMKENT KE YL BGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
17.12.2015 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA DAVUTPAŞA GE YL DGR
18:30 MVP BASKETS GE YL CGR
20:00 İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI BAHÇEŞEHİR AKPINAR YE YL BGR
S.K. ALİ BOZOĞLU
17.12.2015 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SANCAKTEPE BELEDİYE MAVİ YILDIZ YE AL AGR ASYA
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL YABANCI YE YL CGR
20:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ HAYDARPAŞA LİSESİ YE YL CGR
S.K. ERSUN AKVURAN
18.12.2015 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KASIMPAŞA B. EVLER KUMPORT İÖO KK YL AGR
18:30 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO ROTA AKADEMİ KK YL AGR
20:00 FYL GENÇ KIZILTOPRAKLILAR YE YL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
18.12.2015 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROBERT KOLEJ ÇAĞDAŞLAR GE YL DGR
18:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL KE YL CGR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL OLİMPİK BASKET YE YL AGR
S.K. ALPER SEYREK
18.12.2015 CUMA HALKALI İFA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAĞCILAR EĞİTİM SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ANKA SK YE AL AGR AVRUPA
18:30 ALTINOVA PERTEVNİYAL SPOR KULÜBÜ YE AL AGR AVRUPA
20:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK MİP YE AL AGR AVRUPA
S.K. YAŞAR ER
18.12.2015 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP AYDOS YE YL BGR
18:30 İSTANBUL BASKET BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. KE YL CGR
20:00 FESA İST. ANADOLU YILDIZLARI YE YL EGR
S.K. ERSİN ÇELİK
18.12.2015 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 2014 MALTEPE ABS YE AL AGR ASYA
18:30 KURTKÖY YILDIZLAR DİNAMO YE AL AGR ASYA
20:00 PENDİK BELEDİYESİ ANATOLYA TURKUAZ YE AL AGR ASYA
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...