İstanbul’da 10. haftanın programı belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 10. haftanın programı açıklandı.

5 Aralık-11 Aralık 2015 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

05.12.2015 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ROBERT KOLEJ BASK GE YL DGR
11:30 İBB PERTEVNİYAL GENÇLİK KE SL BGR
13:00 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ KE SL AGR
14:30 BASKETS MVP KE SL AGR
S.K. ERSİN ÇELİK
05.12.2015 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP GÜNGÖREN GENÇLİK KK YL AGR
11:00 TUNA ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO KK YL AGR
12:30 BOSNA BASKET İSTANBULGÜCÜ YK YL BGR
S.K. YAŞAR ER
05.12.2015 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 2014 MALTEPE GENÇLİK ÇATALCA BASKETBOL KK YL BGR
13:00 İSTANBUL MARMARA İST. ANADOLU GENÇLİK YK YL BGR
14:30 BASKETBOL GELİŞİM DİNAMO GK YL BGR
S.K. İBRAHİM DURGUN
05.12.2015 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:00 PAŞABAHÇE ROTA AKADEMİ KK YL AGR
16:30 FENERBAHÇE KOLEJİ BAKIRKÖY ATA YK YL AGR
18:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ÇAĞDAŞLAR YK YL AGR
S.K. FEHMİ AKINCI
06.12.2015 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. BGS GE YL DGR
11:30 ARNAVUTKÖY BELEDİYE İSTANBUL GELİŞİM GE YL EGR
13:00 BİZİMKENT MADALYON KE YL BGR
14:30 UPS FYL KE YL BGR
16:00 BAHÇEŞEHİR AKPINAR İSTANBUL BASKET KE YL CGR
17:30 BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KE YL CGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
06.12.2015 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AVCILAR TANYILDIZI KURTULUŞ GE YL BGR
11:30 ASSPOR BAŞAKŞEHİRSPOR GE YL BGR
13:00 BAKIRKÖY YÜCESPOR BÜYÜKÇEKMECE SORTİE GE YL BGR
14:30 BASK İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI YE YL BGR
16:00 ÇAĞDAŞLAR UNİBASKET YE YL AGR
17:30 BAKIRKÖY ATA YILDIRIM BOSNA KK YL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
06.12.2015 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL OLİMPİK BASKET GE YL AGR
11:30 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL ÇATALCA BASKETBOL YK YL BGR
16:00 BEYLERBEYİ İBB YE SL AGR
17:30 TİTAN AKADEMİ BOSNA BASKET GE YL CGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
07.12.2015 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İHLAS KOLEJİ TENİS ESKRİM DAĞCILIK GE SL AGR
18:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY GE SL AGR
20:00 İTÜ ATAŞEHİR YILDIZLARI GE SL AGR
S.K. ERSİN ÇELİK
07.12.2015 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ AKADEMİ BAHÇELİEVLER BASKETBOL KE YL CGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ ADA YILDIZLARI YE YL AGR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK ÜSKÜDAR BASKETBOL YE YL CGR
S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA
07.12.2015 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO ANADOLU EFES KE SL AGR
18:30 MVP BAHÇEŞEHİR AKPINAR YE YL BGR
20:00 GENÇ İSTANBUL BAHÇELİEVLER BELEDİYE GE YL CGR
S.K. RIZA ÖZCAN
07.12.2015 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ PAMUKSPOR GE YL AGR
18:30 BATI FENERBAHÇE AVRUPA GE YL AGR
20:00 ELİT AKADEMİ BASKETBL İSTANBUL PANTERLERİ GE YL AGR
S.K. ERSUN AKVURAN
08.12.2015 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ BORUSAN OTO. ZNK İÖO YE SL AGR
18:30 İTÜ FENERBAHÇE KE SL BGR
20:00 İSTANBULSPOR FENERBAHÇE GE SL AGR
S.K. RAHMAN KOÇ
08.12.2015 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BATİS İST. YILDIZLARI BASKETBOL YK YL BGR
18:30 BOSNA BASKET 2014 MALTEPE GENÇLİK KK YL BGR
20:00 ALLSTARS B. Y. İSTANBUL İSTANBUL DÜŞLER TAKIMI GE YL DGR
S.K. ALPER SEYREK
08.12.2015 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA GLOBAL BASKET GK YL AGR
18:30 BASKETBOLUN YILDIZLARI ALTINOVA GK YL AGR
20:00 BASKETBOL GELİŞİM BGD YK YL AGR
S.K. ERKAN YURTAY
08.12.2015 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ALTINYURT GE YL EGR
18:30 İSTANBUL DSİ DAVUTPAŞA GE YL DGR
20:00 FESA UNİBASKET KE YL AGR
S.K. CÜNEYT ERÇETİN
09.12.2015 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE MODA BASK. ATLETİK GE YL EGR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR KE YL AGR
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASK. G. AYDOS YE YL BGR
S.K. YAŞAR ER
09.12.2015 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UPS BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GE YL CGR
18:30 ŞİŞLİ MVP GE YL CGR
20:00 BASKETS KIZILTOPRAK GE YL CGR
S.K. FİKRET DURADEMİR
09.12.2015 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İST. YILDIZLARI BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ GENÇLİK KE YL BGR
18:30 AKADEMİ İSTANBUL ATAŞEHİR YILDIZLARI KE YL CGR
20:00 PARLAYAN YILDIZLAR BORUSAN OTO. ZNK İÖO KE YL AGR
S.K. ERSİN ÇELİK
09.12.2015 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ BEŞİKTAŞ KE SL BGR
18:30 İSTANBUL BASKET UNO YE YL BGR
20:00 YABANCI ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YE YL CGR
S.K. ERSUN AKVURAN
10.12.2015 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE AVCILAR TANYILDIZI YE YL EGR
18:30 ATIŞALANI ANADOLU L. G. BAYRAMPAŞA SANCAK GK YL AGR
20:00 KURTULUŞ HALUK ÜNDEĞER İÖO YE YL DGR
S.K. RAHMAN KOÇ
10.12.2015 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖY ATA AÇI GENÇLİK YK YL AGR
18:30 İSTANBUL GELİŞİM KAAN GE YL EGR
20:00 BASK İSTANBUL MARMARA GE YL DGR
S.K. ALPER SEYREK
10.12.2015 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAYDARPAŞA LİSESİ İSTANBUL BOĞALARI YE YL CGR
18:30 OLİMPİK BASKET FLORYA ELİT YE YL AGR
20:00 AKADEMİ İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL YE YL AGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
10.12.2015 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ İSTANBUL BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. YE YL DGR
18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI DAVUTPAŞA YE YL DGR
20:00 İTO BAYRAMPAŞA BİLGİ G. GE YL BGR
S.K. ORHAN TAGA G.
11.12.2015 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ SELİMİYE KE SL AGR
18:30 BEŞİKTAŞ SELİMİYE YE SL BGR
20:00 YEŞİLYURT FENERBAHÇE YE SL BGR
S.K. RAHMAN KOÇ
11.12.2015 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UPS ANADOLU EFES YE SL AGR
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK İSTANBUL DSİ YE SL BGR
20:00 BAHÇEŞEHİR AKPINAR FYL YE YL BGR
S.K. BAKİ GÜNER
11.12.2015 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO GALATASARAY YE SL AGR
18:30 OLİMPİK BASKET TEŞVİKİYE KE SL BGR
20:00 İST. ANADOLU YILDIZLARI BAHÇELİEVLER BASKETBOL YE YL EGR
S.K. AHMET YÜKSELDİ
11.12.2015 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR MVP YE YL BGR
18:30 PAMUKSPOR KIZILTOPRAK YE YL EGR
20:00 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL PANTERLERİ YE YL DGR
S.K. ALİ BOZOĞLU G.
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...