İstanbul’da 10. Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2016-2017 sezonu onuncu hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 26 Kasım – 2 Aralık 2016 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı

26.11.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:30 İSTANBUL BASKET FESA U16E AA KL GR
12:00 İBB DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U16E AA FNL GR
13:30 BEŞİKTAŞ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U16E AA FNL GR
15:00  BAYRAMPAŞA ATLETİK FENERBAHÇE U16K A FNL GR
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
26.11.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL GELİŞİM MEGABASKET U18E A 13.GRUP
11:30 BORUSAN OTOMOTİV PERTEVNİYAL U18E A 3.GRUP
13:00 İTÜ SELİMİYE U16E AA KL GR
14:30 BAKIRKÖYSPOR BAYRAMPAŞA SANCAK U16K A FNL GR
16:00 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U16E AA FNL GR
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U16K A FNL GR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
26.11.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SMAÇ SPOR KULÜBÜ ÇAKMAKLI BASKETBOL U18E A 14.GRUP
11:30 MODA BASKETBOL ATLETİK GENÇ KOLEJ BASKETBOL U18E A 15.GRUP
13:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR RUMELİ KUPRİVA U18E A 16.GRUP
14:30 AVCILAR TANYILDIZI İSTANBUL PANTERLERİ U13E A 3.GRUP
16:00 SULTANGAZİ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U13 E A 1.GRUP
17:30 ATAKENT GENÇLİK ATLETİK BAHÇEŞEHİR U13 E A 2.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
26.11.2016 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 ASYA KARTALLARI DİNAMO U18K A KL GR
16:00 ASYA KARTALLARI İSTANBUL AND. GENÇLİK U13E A 8.GRUP
17:30 İSTANBUL AND. GENÇLİK BEŞİKTAŞ U16K A FNL GR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
26.11.2016 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BASKETBOLUN YILDIZLARI BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A KL GR
11:30 MALTEPE YILDIZ FENERBAHÇE KOLEJİ U13E A 8.GRUP
13:00 ALLSTARS İSTANBUL PERTEVNİYAL GENÇLİK U18K A KL GR
14:30 TİTAN AKADEMİ HAYDARPAŞA LİSESİ U13E A 7.GRUP
16:00 ARMADA DUDULLU ORG. SAN. U13E A 7.GRUP
17:30 KURTKÖY YILDIZLARI KAAN U13E A 7.GRUP
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
27.11.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:30 HAZNEDAR DORUK GAZİOSMANPAŞA SANCAK U18E A 2.GRUP
12:00 BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E AA KL GR
13:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY U18K A FNL GR
15:00 İTÜ SUADİYE BASKETBOL U18E AA KL GR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
27.11.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 FMV IŞIKSPOR BEYLERBEYİ U16E AA KL GR
13:30 ÇATALCA BASKETBOL KURTKÖY YILDIZLAR U16K A KL GR
15:00 YEŞİLYURT PERTEVNİYAL GENÇLİK U18E AA KL GR
16:30 TEŞVİKİYE FENERBAHÇE U16E AA FNL GR
18:00 AYAZAĞA İSTANBUL DSİ U16K A KL GR
S. KOM. : İBRAHİM DURGUN
27.11.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 PERTEVNİYAL LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U13E A 2.GRUP
11:00 BOSNA BASKET DOSTLUK SPOR U13 K A KL GR
12:30 AÇI GENÇLİK ORG.EŞREF BİTLİS ORTAOKULU  U13K  A BGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
27.11.2016 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ PAŞABAHÇE PENDİK YEDİTEPE U13K A CGR
11:30 BATI BOĞAZİÇİ U13E A 8.GRUP
13:00 ADA YILDIZLARI BAŞAKŞEHİR AKADEMİ ÜMİT ERKEK
14:30 ACARLAR BAYRAKTAR PENDİK ÜMİT ERKEK
16:00 PAMUKSPOR AKADEMİ İSTANBUL U13E AA BGR
17:30 MODA BİLFEN BE CGR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
28.11.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES İTO U18E AA FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U18E AA FNL GR
20:00 İBB FENERBAHÇE U18E AA FNL GR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
28.11.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY FESA U18E AA KL GR
18:30 DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U18E AA FNL GR
20:00 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL DSİ U18E AA FNL GR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
28.11.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR BAHÇELİEVLER KUMPORT İÖO U13K A AGR
18:30 TEŞVİKİYE ASSPOR U16K A KL GR
20:00 ŞİŞLİ SET VOLEYBOL U13E A 3.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
28.11.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT BAHÇELİEVLER BASKETBOL U13E A 1.GRUP
18:30 BEŞ YILDIZ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13E A 1.GRUP
20:00 UPS İSTBOL U13E A 3.GRUP
S. KOM. : BAKİ GÜNER
28.11.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İDEALTEPE KAAN U16E A 20.GRUP
18:30 MAVİ BİRLİK ATAŞEHİR YILDIZLARI ÜMİT ERKEK
20:00 KAAN ELİT BASKETBOL AKD. BE CGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
28.11.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MALTEPE DOĞUŞ ASYA KARTALLARI U16E A 20.GRUP
18:30 NET VOLEYBOL SANCAKTEPE İSTANBUL U13E A 7.GRUP
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR DİNAMO BE CGR
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ
29.11.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIM BOSNA FLORYA ELİT U13E A 1.GRUP
18:30 AÇI GENÇLİK GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16K A KL GR
20:00 UPS KIZILTOPRAK U18E AA KL GR
S. KOM. : ALPER SEYREK
29.11.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ ROBERT KOLEJ U18E A 19.GRUP
18:30 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U13K A AGR
20:00 GALATASARAY BOSNA BASKET U18K A FNL GR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
29.11.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR SARIYER BELEDİYESİ U18E A 18.GRUP
18:30 İTÜ GVO AYAZAĞA BASKETS U13E A 4.GRUP
20:00 AYKA AKPOLAT U13E A 4.GRUP
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
29.11.2016 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLERBEYİ FESA U13E AA BGR
18:30 FENERBAHÇE KURTKÖY YILDIZLAR U13K A CGR
20:00 FENERBAHÇE ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ U13E AA BGR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
29.11.2016 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN ASLANLARI MVP U13E A 8.GRUP
18:30 MVP SUADİYE YILDIZLARI U16 E A 21.GRUP
20:00 BOSTANCI BAYRAKTAR PENDİK BE CGR
S. KOM. : ABBAS ÜNAY
  29.11.2016 SALI                                               YAKACIK YAKACIK S.S.
 SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATAGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL PERTEVNİYAL GENÇLİK U18K A KL GR
18:30 İSTANBUL DSİ İTO U13E AA BGR
20:00 TEK YILDIZ MODAFEN BE CGR
S.KOM: ORHAN TAGA
30.11.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BORUSAN OTOMOTİV BEŞİKTAŞ U13E AA AGR
18:30 FLORYA ELİT KIZILTOPRAK U16E AA KL GR
20:00 İSTBOL SULTANGAZİ BE BGR
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
30.11.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ U13E AA AGR
18:30 ANADOLU EFES İTO U16E AA FNL GR
20:00 UPS PERTEVNİYAL GENÇLİK U16E AA KL GR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
30.11.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASSPOR YAKINDOĞU ÜNİ. BGD U16K A KL GR
18:30 İSTANBUL ANKA GELECEK NESİL U18E A 20.GRUP
20:00 OLYMPİAKENT YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE AGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
30.11.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL GALATASARAY U18E AA KL GR
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A FNL GR
20:00 İSTANBUL ATA TEK YILDIZ U16E A 21.GRUP
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
01.12.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ YILDIRIM BOSNA U13K A BGR
18:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE U18K A FNL GR
20:00 IRMAK BÜYÜKDERE BASK. İHT. BE BGR
S. KOM. : ALPER SEYREK
01.12.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR YAKINDOĞU ÜNİ. BGD U18K A KL GR
18:30 ATLETİK BAHÇEŞEHİR BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÜMİT ERKEK
20:00 AVCILAR TANYILDIZI ÇAĞDAŞLAR BE AGR
S. KOM. : ERSİN ÇELİK
01.12.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA ATLETİK STARLARIN DOĞUŞU U13E A 2.GRUP
18:30 BASK ASİST U13E A 2.GRUP
20:00 BOĞAZİÇİ YILDIZLARI BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE AGR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
01.12.2016 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ AÇI GENÇLİK U16K A KL GR
18:30 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. U18E AA FNL GR
20:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ TEŞVİKİYE U16K A KL GR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
01.12.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR U18E AA KL GR
18:30 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ FMV IŞIKSPOR U18E AA FNL GR
20:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK UPS U18E AA KL GR
S. KOM. : ERKAN YURTAY
02.12.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A FNL GR
18:30 BEŞİKTAŞ BAKIRKÖYSPOR U16K A FNL GR
20:00 GENÇ YURT TEŞVİKİYE U13E A 4.GRUP
S. KOM. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
02.12.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR GALATASARAY U13E AA AGR
18:30 GALATASARAY  BAYRAMPAŞA ATLETİK U16K A FNL GR
20:00 TOPKAPI GENÇLİK TURKUAZ BE AGR
S. KOM. : ALİ BOZOĞLU
02.12.2016 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇAKMAKLI BASKETBOL ANKA BASKETBOL AKD. U13E A 4.GRUP
18:30 AÇI GENÇLİK TENİS ESKRİM DAĞCILIK U13E A 3.GRUP
20:00 BAKIRKÖY BELEDİYESİ KAĞITHANE HÜSEYİN ALP BE BGR
S. KOM. : BAKİ GÜNER
02.12.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR ÇATALCA BASKETBOL U16K A KL GR
18:30 İSTANBUL PANTERLERİ ZEYTİNBURNU 1953 ÜMİT ERKEK
20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ŞİŞLİ BE BGR
S. KOM. : NEJDET SERÇEK
02.12.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ ANADOLU EFES U18E AA FNL GR
18:30 KURTKÖY YILDIZLAR AYAZAĞA U16K A KL GR
20:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U18E AA FNL GR
S. KOM. : ORHAN TAGA
02.12.2016 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 FENERBAHÇE İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A FNL GR
19:30 İTO İBB U18E AA FNL GR
S. KOM. : ERSUN AKVURAN
02.12.2016 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI YEŞİLYURT U18E AA KL GR
19:30 KIZILTOPRAK İTÜ U18E AA KL GR
S. KOM. : AHMET YÜKSELDİ

                                                                       

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...