İstanbul’da 10. Hafta Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu 10. hafta programı İstanbul Basketbol İl Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 2 – 8 Aralık 2017 tarihleri arasında oynanacak karşılaşmaların programı

02.12.2017 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BASKETS U12E A+ CGR
11:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK İSTBOL U12E A+ AGR
13:00 KUTUP YILDIZI FENERBAHÇE U12K A
14:30 BAKIRKÖYSPOR DOSTLUKSPOR U18K A KL GR
16:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A KL GR
17:30 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A KL GR
19:00 PERTEVNİYAL IRMAK BE AA
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
02.12.2017 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE AÇI GENÇLİK U12E A+ AGR
11:30 AYKA AÇI GENÇLİK U12K A
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİSTEM GENÇLİK U12K A
14:30 BOSNA BASKET BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE AA
16:00 YEŞİLYURT ADA YILDIZLARI BE AA
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
02.12.2017 CUMARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YENİ LEVENT BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ U14E A AGR
11:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. AKADEMİ REKREASYON U13E A AGR
16:00 BEŞYILDIZ BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ U13E A AGR
17:30 İSTANBUL VARDAR GELECEK NESİL U14E A AGR
19:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR SİSTEM GENÇLİK U13E A AGR
SK: BAKİ GÜNER
02.12.2017 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ANKA BAĞCILAR GÖZTEPE U12K A
11:30 İSTANBUL ANKA AVCILAR TANYILDIZI U12E A+ BGR
13:00 ORİON FLORYA ELİT U12E A+ BGR
16:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL ATA KBBL
18:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ MODA BASKETBOL ATLETİK U16E A CGR
19:30 İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
02.12.2017 CUMARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL TAKIM YILDIZLARI U12E A DGR
18:00 PAMUKSPOR KURTKÖY YILDIZLAR U12E A CGR
19:30 PAMUKSPOR AKADEMİ İSTANBUL U14E AA BGR
SK: ERDOĞAN ACIR
03.12.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU MODA BASKETBOL ATLETİK U14E A BGR
11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKD BAHÇELİEVLER BELEDİYE U18E A BGR
13:00 BEST BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U14E A CGR
14:30 BASK ALTINOVA U14E A CGR
16:00 İSTANBUL SMAÇ İTÜ GVO AYAZAĞA U14E A CGR
17:30 YEF BİZİMKENT U14E A BGR
19:00 YEF TRUVA GENÇLİK U18E A BGR
SK: NEJDET SERÇEK
03.12.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELİT ATLETİK U13E A CGR
11:00 KUTUP YILDIZI ATAKENT GENÇLİK U13E A CGR
13:00 GALATASARAY MURATBEY UŞAK SPORTİF BGL
15:00 AVRUPA KARŞIYAKA İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U13E A CGR
16:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR SEKBANLAR U11E A BGR
18:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR GELECEK NESİL U11E A BGR
19:30 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO GELECEK NESİL U13E A CGR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
03.12.2017 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANKA BASKETBOL AKD AYKA U11E A CGR
11:30 TEPEBASKET AYKA U13E A AGR
13:00 TRUVA GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U13E A BGR
14:30 YENİ LEVENT BASKETBOL PERTEVNİYAL LİSESİ U11E A AGR
16:00 ŞEFKATGÜCÜ MEGABASKET U13E A AGR
17:30 ŞEFKATGÜCÜ AVCILAR TANYILDIZI U11E A AGR
19:00 ORİON AVCILAR TANYILDIZI U13E A+ AGR
SK: FİKRET AYGÜN
03.12.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL KAYAŞEHİR U13E A BGR
11:30 ALTINELLER YILDIRIMSPOR GENÇLİK U13E A BGR
13:00 ÇATALCA BASKETBOL BASKETS U13E A+ AGR
14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16K A KL GR
16:00 EGE MAVİSİ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16K A KL GR
17:30 DOSTLUKSPOR PERTEVNİYAL U16K A KL GR
19:00 DOSTLUKSPOR ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U13E A CGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
03.12.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:15 ARMADA GENÇ KIZILTOPRAKLILAR U12E A DGR
12:45 POTANIN KARTALLARI KIZILTOPRAK U12E A DGR
15:00 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ MERSİN BŞB KBSL
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI DARÜŞŞAFAKA U11E AA
18:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK MİMAR SİNAN KOLEJİ U11 A+
SK: ORHAN TAGA
03.12.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 MVP PENDİK YEDİTEPE U12E A DGR
18:00 PAMUKSPOR SUADİYE BASKETBOL U11E AA
19:30 TİTAN AKADEMİ DEV ATAŞEHİR U12E A+ DGR
SK: GÖKHAN ANGIN
03.12.2017 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GİRİŞİM BOĞAZİÇİ U12E A CGR
11:30 DİNAMO ÇENGELKÖY BASKETBOL U12E A CGR
13:00 POTANIN ASLANLARI POTANIN KARTALLARI U13E A DGR
14:30 SANCAKTEPE İSTANBUL MODA U12E A CGR
16:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI İSTANBUL ATA U12E A CGR
17:30 BAYRAKTAR PENDİK TEKYILDIZ BE A CGR
19:00 TAKIM YILDIZLARI KURTKÖY YILDIZLAR BE A CGR
SK: ERDOĞAN ACIR
04.12.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GÖKBURGAZ GENÇLİK EMLAK KONUT U13E A BGR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV TEŞVİKİYE U15E A+ BGR
20:30 PERTEVNİYAL ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
SK: ALPER SEYREK
04.12.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 AÇI GENÇLİK VEFA U15E A+ BGR
19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ İTO ATL U14E A BGR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL BOĞALARI U15E A+ BGR
SK: ERSİN ÇELİK
04.12.2017 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMCE FLORYA ELİT U13E A+ BGR
19:00 BİZİMKENT İSTANBUL ESENYURT SALON S. U15E A+ BGR
20:30 İTÜ ATAGÜL BASKETBOL U15E A+ AGR
SK: BAKİ GÜNER
04.12.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA DEĞİŞİM U14E AA BGR
19:00 SUADİYE BASKETBOL FENERBAHÇE U13E AA BGR
20:30 UNİBASKET ATAŞEHİR DOĞUŞ U16E A EGR
SK: ABBAS ÜNAY
04.12.2017 PAZARTESİ MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MVP İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U13E A+ DGR
19:00 DEV ATAŞEHİR ALLSTARS İSTANBUL U13E A+ DGR
20:30 BOSTANCISPOR DİNAMO BE A CGR
SK: ERKAN YURTAY
04.12.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MODA EKARE U13E A DGR
19:00 PENDİK BELEDİYESİ BALKAN YEŞİLBAĞLAR U13E A DGR
20:30 GENÇ PAŞABAHÇE KURTKÖY YILDIZLAR U16K A KL GR
SK: HURŞİT CEM AKAN
05.12.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTBOL DARÜŞŞAFAKA U14E AA AGR
19:00 ANADOLU EFES BORUSAN OTOMOTİV U13E AA AGR
20:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK DİNAMO U18K A KL GR
SK: ALPER SEYREK
05.12.2017 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. BİZİMKENT U13E A+ BGR
19:00 FMV IŞIKSPOR İBB U14E AA AGR
20:30 ŞEFKATGÜCÜ BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE A BGR
SK: FİKRET AYGÜN
05.12.2017 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BOĞAZİÇİ GALATASARAY U14E AA AGR
19:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL TİCARET ODASI U13E AA BGR
20:30 KIZILTOPRAK İSTANBUL TİCARET ODASI U16E AA BGR
SK: ORHAN TAGA
05.12.2017 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TAKIM YILDIZLARI KÜÇÜKYALI GELİŞİM U13E A EGR
19:00 AKADEMİ İSTANBUL BEYLERBEYİ U13E A+ DGR
20:30 KURTKÖY YILDIZLAR HAYDARPAŞA LİSESİ U13E A DGR
SK: ERKAN YURTAY
05.12.2017 SALI TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE ES SPOR U13E A EGR
19:00 GÜMÜŞSUYU UNİBASKET U13E A EGR
20:30 ARMADA SANCAKTEPE İSTANBUL U13E A EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
06.12.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TEŞVİKİYE ANKA BASKETBOL AKD U13E A+ BGR
19:00 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES U14E AA AGR
20:30 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA U13E AA AGR
SK: YAKUP DUMAN
06.12.2017 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBULSPOR AÇI GENÇLİK U14E AA AGR
19:00 DOSTLUKSPOR BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18K A KL GR
20:30 YÜCESPOR İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER BE A AGR
SK: BAKİ GÜNER
06.12.2017 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ELİT ATLETİK ORİON U14E A+ AGR
19:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BEŞYILDIZ U14E A+ AGR
20:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE BEST U16E A CGR
SK: FİKRET AYGÜN
06.12.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL MARMARA İSTANBUL DSİ U16E AA BGR
19:00 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE U14E AA BGR
20:30 FENERBAHÇE BEYLERBEYİ U16E AA BGR
SK: ABBAS ÜNAY
06.12.2017 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TİTAN AKADEMİ DUDULLU ORG. SAN. U13E A+ CGR
19:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. TİTAN AKADEMİ U16E AA BGR
20:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ALTINOVA U18K A KL GR
SK: ERSUN AKVURAN
06.12.2017 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR BİRSEL VARDARLI U13E A EGR
19:00 MAVİ BİRLİK ADA YILDIZLARI U13E A FGR
20:30 MAVİ BİRLİK ASYA KARTALLARI U16E A HGR
07.12.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YILDIRIM BOSNA BAHÇELİEVLER KUMPORT O. U13E A+ AGR
19:00 ASİST YENİ LEVENT BASKETBOL U16E A CGR
20:30 YEŞİLYURT ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E A+ BGR
SK: ALPER SEYREK
07.12.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 UPS DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE U14E A+ BGR
19:00 ANKA BASKETBOL AKD AVRUPA KARŞIYAKA U14E A+ AGR
20:30 AVRUPA KARŞIYAKA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E A CGR
SK: ERSİN ÇELİK
07.12.2017 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SPOR FABRİKASI İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E A BGR
19:00 İSTANBUL VARDAR BAHÇELİEVLER BASKETBOL U18E A AGR
20:30 BAKIRKÖY BASKET YILDIRIMSPOR GENÇLİK U18E A AGR
SK: NEJDET SERÇEK
07.12.2017 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞYILDIZ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U15E A+ AGR
19:00 MİMAROBA BAKIRKÖY ASLAN U18E A BGR
20:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK U18E A DGR
SK: BAKİ GÜNER
07.12.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 TEŞVİKİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U16E AA BGR
19:00 TEŞVİKİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U14E AA BGR
20:30 ALLSTARS İSTANBUL YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U18K A KL GR
SK: YAVUZ AKPULAT
07.12.2017 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DİNAMO PERTEVNİYAL U18K A KL GR
19:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18K A KL GR
20:30 GELECEĞİN YILDIZLARI İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U13E A FGR
SK: GÖKHAN ANGIN
07.12.2017 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 İSTANBUL ATA BOĞAZİÇİ U13E A DGR
20:30 ASYA KARTALLARI ATAŞEHİR YILDIZLARI U13E A FGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
08.12.2017 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. UPS U15E A AGR
19:00 PERTEVNİYAL LİSESİ KASIMPAŞA U15E A BGR
20:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL YEŞİLYURT U15E A+ AGR
SK: YAKUP DUMAN
08.12.2017 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEV ADAMLAR DOSTLUKSPOR U15E A CGR
19:00 İTO ATL ŞİŞLİ U15E A CGR
20:30 ŞİŞLİ BÜYÜKDERE İHTİSAS BE A BGR
SK: ERSİN ÇELİK
08.12.2017 CUMA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MEGABASKET BAKIRKÖY BASKET U15E A BGR
19:00 ELİT ATLETİK İSTANBUL VARDAR U15E A AGR
20:30 KURTULUŞ ŞEFKATGÜCÜ BE A BGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
08.12.2017 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMCE AVCILAR TANYILDIZI U15E A+ AGR
19:00 BASK ÇATALCA BASKETBOL U15E A CGR
20:30 İSTANBUL ANKA TEPEBASKET U18E A CGR
SK: NEJDET SERÇEK
08.12.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ MALTEPE YILDIZ U16E A HGR
19:00 TAKIM YILDIZLARI ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E A FGR
20:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL DSİ U13E AA BGR
SK: ALİ BOZOĞLU
08.12.2017 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BATI TEKYILDIZ U13E A FGR
19:00 TEKYILDIZ ASFA GENÇLİK U16E A HGR
20:30 GENÇ İSTANBULGÜCÜ OLİMPİK BASKET U16E A FGR
SK: ERSUN AKVURAN
08.12.2017 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ATAŞEHİR KARTALLARI 2014 MALTEPE GENÇLİK U13E A FGR
19:00 POTANIN ASLANLARI GENÇ PAŞABAHÇE U16E A EGR
20:30 İSTANBUL ATA SANCAKTEPE BELEDİYE U16E A EGR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...