İstanbul’da 1. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017-2018 sezonu ilk hafta programı İl Basketbol Temsilciliği tarafından açıklandı.

İşte 2 – 6 Ekim 2017 tarihleri arasında oynanacak olan maçların programı;

İŞTE İLK HAFTANIN PROGRAMI

02.10.2017 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA BASKETBOL AKADEMİ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U15E A+ AGR
18:30 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE İTÜ U15E A+ AGR
20:00 BUYAKA RUMELİ KUPRİVA U16E A+ BGR
02.10.2017 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR ORTAKÖY BASKETBOL U15K A
18:30 BORUSAN OTOMOTİV BASKETS U16E A+ BGR
20:00 İSTBOL PERTEVNİYAL U16E A+ BGR
02.10.2017 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ARMADA DOĞA KOLEJİ U16E A+ CGR
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E A+ CGR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR MVP U16E A+ CGR
02.10.2017 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 SUADİYE BASKETBOL BASKETBOLUN YILDIZLARI U16E A+ CGR
19:30 Z10 SPORTS AKADEMİ İSTANBUL U16E A+DGR
03.10.2017 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EMLAK KONUT U15K A
18:30 İSTANBULSPOR DARÜŞŞAFAKA U15E AA AGR
20:00 FLORYA ELİT İBB U16E AA AGR
03.10.2017 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U16E A+ BGR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL DSİ U15K A
20:00 İSTBOL GALATASARAY U15E AA AGR
03.10.2017 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTO UNİBASKET U15E AA BGR
18:30 DEĞİŞİM FMV ERENKÖY IŞIK U15E AA BGR
20:00 ALLSTARS İSTANBUL YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ U15K A
03.10.2017 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA PENDİK BELEDİYESİ U16E A+ DGR
18:30 KAAN HAYDARPAŞA LİSESİ U16E A+ DGR
20:00 ALBEDO BASKETBOL DEV ATAŞEHİR U15E A+ CGR
04.10.2017 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES FMV IŞIKSPOR U15E AA AGR
18:30 BAKIRKÖY BASKET İSTANBUL BASKET U16E AA AGR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U16K A AGR
04.10.2017 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL GALATASARAY U16K A AGR
18:30 UPS GALATASARAY U16E AA AGR
20:00 BEŞYILDIZ ATAGÜL BASKETBOL U15E A+ AGR
04.10.2017 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ KURTKÖY YILDIZLAR U16K A CGR
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL DSİ U16K A CGR
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE FENERBAHÇE U16K A CGR
04.10.2017 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR PENDİK BELEDİYESİ U15E A+ CGR
18:30 TİTAN AKADEMİ İSTANBUL DSİ U16E AA BGR
20:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR BEYKOZ GENÇLİK U16E A+ DGR
05.10.2017 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BAHÇELİEVLER BASKETBOL AVCILAR TANYILDIZI U15E A+ AGR
19:30 DARÜŞŞAFAKA ANADOLU EFES U16E AA AGR
05.10.2017 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL KAYAŞEHİR U16K A BGR
19:30 AÇI GENÇLİK DOSTLUKSPOR U16K A BGR
05.10.2017 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR FESA U15E AA BGR
18:30 BEYLERBEYİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E AA BGR
20:00 KIZILTOPRAK İSTANBUL MARMARA U16E AA BGR
06.10.2017 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL DUDULLU ORG. SAN. U15E A+ CGR
18:30 KIZILTOPRAK ARMADA U15E A+ CGR
20:00 BEYLERBEYİ BEYKOZ GENÇLİK U15E A+ CGR

Kaynak: tbf.org.tr/istanbul

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...