Unibasket Oryantasyon Sürecini Tamamladı

İstanbul basketbol altyapısının değerli takımlarından Unibasket Spor Kulübü yeni sezon öncesinde oryantasyon süreci yaşadı.

Unibasket Spor Kulübü yaklaşan 2017 – 2018 sezonu öncesinde kulüpte görev alacak yeni ekip arkadaşları için 3 günlük bir toplantı dönemi geçirdi.

İşte kulübün Facebook üzerinden yaptığı açıklama;

Kulübümüz ve Ekibimiz emin adımlarla büyüyor, gelişiyor, “Türkiye’ nin En Çalışkan Kulübü” olarak, yeni sezon öncesi birinci öncelikli görevimiz ; aylar süren çalışmalarla titizlikle seçilip, aramıza katılan genç kardeşlerimizi, Kulübümüzde uzun yıllar sürdürecekleri görevlerine çok yönlü ve en iyi şekilde hazırlamaktır.

Bu görüş çerçevesinde planladığımız 3 günlük yoğun çalışma toplantılarımızı Rönesans Kolej Salonumuzda gerçekleştirdik. Bu toplantılarımız ;

1.TOPLANTI : Kulübümüzün bakış, açısı, felsefesi, hedef ve planlarının ve 20 yıllık tarihçesinin masaya konulduğu ve detaylı bilgi sunulan toplantımızdı (Derya Erçevik)

2.TOPLANTI : Basketbol Okulu Faaliyetlerimizle ilgili detaylı bilgi ve öğretiler içerir toplantımızdı. (Emir Tombul)

3.TOPLANTI : Basketbol Kulüp Faaliyetlerimizle ilgili detaylı bilgi, hedef ve planlarımızı, yeni sezona yönelik hedeflerimizi içerir toplantımızdı (Sencer Özkal)

SEVGİLİ UNIBASKET AİLEMİZ :)YENİ SEZONUMUZUN HEYECANI İLE SON HAZIRLIKLARIMIZIYAPIYORUZ.ÇOK YAKINDA Ç…

Unibasket Spor Kulübü paylaştı: 25 Ağustos 2017 Cuma

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...