Tolga Dikmenli: İnsanlar Yaşamak İçin Değil Statü İçin Spor Yapıyor

Basketbol ve voleybol branşlarında faaliyet gösteren İstanbul Panterler Spor Okulları, çocukları ve gençleri spor aracılığıyla başarılı bir geleceğe hazırlıyor.

Sporun statü kazanmak için değil yaşamak için yapılması gerektiğini dile getiren İstanbul Panterleri Spor Okulları sahibi ve spor eğitmeni Tolga Dikmenli, Sarıyer Posta Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu.

İstanbul Panterler Spor Okulları, basketbol ve voleybol branşlarında çocukları ve gençleri hem spor hem de normal yaşamlarında başarılı bir geleceğe hazırlıyor. Sporun bir sosyalleşme aracı değil bir yaşam tarzı olduğunu dile getiren İstanbul Panterler Spor Okulları sahibi ve spor eğitmeni Tolga Dikmenli, spor yapmanın özellikle çocukların yaşamlarında, eğitimlerinde ve geleceklerinde sağladığı katkıları Sarıyer Posta Gazetesi’ne anlattı. Basketbol ve voleybol branşlarında 7 yıldır faaliyet gösterdiklerini dile getiren Dikmenli, “Panterler Spor Okulları, daha evvel Darüşşafaka’da oynayamayan öğrencileri oynatabilmek için kuruldu. Oradaki öğrencilerimizi kendi kulübümüzde oynatmaya başladık zamanla biraz daha büyüdük. Takımlarımızla profesyonel basketbol ve voleybol federasyonlarımızın grubunda oynuyoruz” dedi.

“EĞİTİM VE SAĞLIĞA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...