İstanbul’da Sekizinci Hafta Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu sekizinci hafta heyecanı 10 Kasım Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 10 – 16 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

10.11.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALTINOVA SPOR FABRİKASI U16E C 2.GR
11:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E B 1.GR
13:00 BAYRAMPAŞA SANCAK FENERBAHÇE U18K A
14:30 İSTANBUL GELİŞİM İSTANBUL VARDAR U16E C 3.GR
16:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK YEŞİLYURT U16E C 2.GR
17:30 YILDIRIM BOSNA BORUSAN OTOMOTİV U14E B 1.GR
19:00 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP ADA YILDIZLARI BE B
10.11.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTÜ GVO AYAZAĞA BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U16E C 1.GR
11:30 İSTANBUL PANTERLERİ AKPOLAT U16E C 1.GR
13:00 FYL FLORYA ELİT U16E C 1.GR
14:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BİZİMKENT U16E C 1.GR
16:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE TEPEBASKET U16E C 2.GR
17:30 DOSTLUKSPOR ATAGÜL BASKETBOL U16E C 2.GR
19:00 KURTULUŞ İSTBOL B U16E C 3.GR
10.11.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 İSTANBULGÜCÜ EDREMİT BLD. GÜRESPOR TKBL
16:00 İTÜ MAVİŞEHİRSPOR TB2L
18:00 ATAŞEHİR KOLEJİ EMLAK KONUT U18K A
19:30 HALİÇ CSKA İSTANBUL TEŞVİKİYE U18E A
11.11.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK İSTBOL A U14E B 2.GR
11:30 İSTANBUL GELİŞİM DARÜŞŞAFAKA B U14E B 1.GR
13:00 PERTEVNİYAL A ANKA BASKETBOL AKD B U14E C 1.GR
14:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE ALTINOVA U18E C 1.GR
16:00 YEŞİLYURT MURAT PAŞAOĞLU BE A
17:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE KOŞUYOLU BASKETBOL BE A
19:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE DOSTLUKSPOR U18E B 3.GR
11.11.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK B GÜNGÖREN SULTAN ALPARSLAN U16E C 4.GR
11:30 ATAGÜL BASKETBOL BEYKENT BASKETBOL U18E C 2.GR
14:00 GALATASARAY AFYON BELEDİYESİSPOR BGL
16:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. GALATASARAY B U14E B 1.GR
17:30 FLORYA ELİT ELİT ATLETİK U18E B 3.GR
19:00 ŞİŞLİ İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BE A
11.11.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. BEYLİKDÜZÜ ULUS U16E C 4.GR
11:30 CENNET FİNAL İNŞAAT U16E C 4.GR
13:00 İSTANBUL ANKA HAZNEDAR DORUK U18E C 1.GR
14:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ BAKIRKÖY ASLAN U16E C 4.GR
16:00 YEF SİLİVRİ U16E C 3.GR
17:30 ALTINELLER ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U16E C 3.GR
19:00 ATAKENT GENÇLİK BASKETBOL AKADEMİ A U16E C 2.GR
11.11.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL BBSK BGL
İPTAL İSTANBUL DSİ DOSTLUKSPOR U18K A
16:30 GENÇ PAŞABAHÇE YILDIRIM BOSNA U14K A
18:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. ASYA KARTALLARI U14E B 7.GR
19:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U16E C 5.GR
12.11.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK B BEŞİKTAŞ AKADEMİ U14E B 5.GR
18:30 İSTANBUL BASKET BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U14E C 3.GR
20:00 İTÜ BAKIRKÖY BASKET HAZNEDAR DORUK U14E C 1.GR
12.11.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK B FLORYA ELİT U14E C 2.GR
18:30 AYKA ELİT ATLETİK U14E C 1.GR
20:00 YEŞİLYURT ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C 1.GR
12.11.2018 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞYILDIZ B EMLAK KONUT B U14E C 2.GR
18:30 BEŞYILDIZ A İTO ATL U14E C 2.GR
20:00 SİSTEM GENÇLİK CENNET U18E C 2.GR
12.11.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT GENÇLİK B ATAKENT GELİŞİM U14E C 2.GR
18:30 ÇATALCA BASKETBOL ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U14E C 3.GR
20:00 YEF ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U18E C 1.GR
12.11.2018 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BASKETS A MODA BASKETBOL ATLETİK U14E B 5.GR
19:30 TEŞVİKİYE A BEST U16E B 4.GR
12.11.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN KARTALLARI B MVP A U16E C 7.GR
18:30 DOĞA KOLEJİ MVP B U16E C 7.GR
20:00 FESA FMV IŞIKSPOR U18E A
12.11.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL ATAŞEHİR DOĞUŞ U14E B 7.GR
18:30 2014 MALTEPE GENÇLİK FENERBAHÇE B U14E B 7.GR
20:00 TANSPOR POTANIN ASLANLARI U16E C 5.GR
12.11.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ADA YILDIZLARI A ROTA AKADEMİ A U16E C 7.GR
18:30 ADA YILDIZLARI B ÇENGELKÖY BASKET U16E C 5.GR
20:00 BAYRAKTAR PENDİK ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E B 4.GR
13.11.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GELECEK NESİL İBB B U16E B 4.GR
18:30 PERTEVNİYAL B GÜRSEL ATLETİK U14E C 4.GR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL VARDAR U18E B 3.GR
13.11.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B FENERBAHÇE A U14K A
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A İSTANBUL DSİ A U14K A
20:00 ELİT ATLETİK İSTBOL U16E B 2.GR
13.11.2018 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MEGABASKET İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B U14E C 5.GR
18:30 MAVİ BASKETBOL ÇATALCA BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ U14E C 5.GR
20:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR TEPEBASKET U14E C 5.GR
13.11.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK MODA BASKETBOL ATLETİK U18E C 2.GR
18:30 İSTANBUL GELİŞİM B YILDIRIMSPOR GENÇLİK U14E C 3.GR
20:00 ŞEFKATGÜCÜ YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE B
13.11.2018 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16E C 6.GR
18:30 İTÜ KAAN ATAŞEHİR U18E A
20:00 ALBEDO BASKETBOL KURTULUŞ BE A
13.11.2018 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR PENDİK BELEDİYESİ U16E B 11.GR
18:30 İSTANBUL DSİ B SUADİYE BASKETBOL B U14E B 7.GR
20:00 SUADİYE BASKETBOL Z10 SPORTS U16E B 11.GR
13.11.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ ASYA KARTALLARI B U16E C 5.GR
18:30 İSTANBUL MARMARA GELECEĞİN YILDIZLARI U16E C 6.GR
20:00 BİRSEL VARDARLI GENÇ PAŞABAHÇE U16E C 6.GR
14.11.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B 5.GR
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ GENÇ PAŞABAHÇE U16K A
20:00 MODA BASKETBOL ATLETİK İTÜ U16E B 1.GR
14.11.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL AVCILAR TANYILDIZI A U16E B 2.GR
18:30 TEŞVİKİYE B AVCILAR TANYILDIZI B U16E B 5.GR
20:00 TEŞVİKİYE FESA U18E A
14.11.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTINELLER OLİMPOS U14E C 5.GR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. B İSTBOL B U14E C 5.GR
20:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. A İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U14E C 3.GR
14.11.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT KURTULUŞ U14E C 4.GR
18:30 HAZNEDAR DORUK YEŞİLYURT U18E C 1.GR
20:00 ALTINOVA BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ U18E C 1.GR
14.11.2018 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BORUSAN OTOMOTİV GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E B 2.GR
19:30 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U14E C 6.GR
SK: BAKİ GÜNER
14.11.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL B FMV ERENKÖY IŞIK B U16E B 8.GR
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK A BEŞİKTAŞ A U14E A
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A ANADOLU EFES A U14E A
14.11.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HALİÇ CSKA İSTANBUL BOĞAZİÇİ U14E B 9.GR
18:30 DEV ATAŞEHİR DUDULLU ORG. SAN. U14E B 9.GR
20:00 ANKA GENÇLİK SANCAKTEPE BELEDİYE U16E C 5.GR
14.11.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK B KAAN U16E C 6.GR
18:30 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK A TAKIM YILDIZLARI A U16E C 7.GR
20:00 TAKIM YILDIZLARI B KIZILTOPRAK B U16E C 6.GR
15.11.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOL AKADEMİ A HAZNEDAR DORUK U16E C 2.GR
18:30 BASKETBOL AKADEMİ B ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E C 1.GR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL TİCARET ODASI U14E A
15.11.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT ATLETİK MİMAROBA U14E C 6.GR
18:30 ANADOLU EFES B PERTEVNİYAL LİSESİ U16E B 4.GR
20:00 DOSTLUKSPOR SPOR FABRİKASI U14E C 4.GR
15.11.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ ALTINELLER U16E C 3.GR
18:30 İSTANBUL VARDAR İTO ATL U16E C 3.GR
20:00 FLORYA ELİT KASIMPAŞA U16E C 1.GR
15.11.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. A U14E C 6.GR
18:30 BAHÇEŞEHİR BASKET İHT. B İSTANBUL ANKA U14E C 4.GR
20:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL ANKA U18E C 1.GR
15.11.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DEV AKADEMİ İSTANBUL A U16E B 8.GR
18:30 FESA A AKADEMİ İSTANBUL A U14E B 9.GR
20:00 KAAN ATAŞEHİR HALİÇ CSKA İSTANBUL U18E A
15.11.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL MAVİ YILDIZLAR U16E C 8.GR
18:30 BEYKOZ PAMUKSPOR GELİŞİM A U16E C 8.GR
20:00 MALTEPE DOĞUŞ ATAŞEHİR GENÇLİK U16E C 8.GR
15.11.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇEKMEKÖY BASKET PAMUKSPOR GELİŞİM B U16E C 6.GR
18:30 İSTANBUL ATA HAYDARPAŞA LİSESİ U16E C 8.GR
20:00 BEYKOZ GENÇLİK POTANIN KARTALLARI A U16E C 8.GR
16.11.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E B 1.GR
18:30 GALATASARAY İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ B U16E B 1.GR
16.11.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES İTÜ U18E A
18:30 DARÜŞŞAFAKA A İBB A U14E A
20:00 FMV IŞIKSPOR İBB U18E A
16.11.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR FABRİKASI ATAKENT GENÇLİK U16E C 2.GR
18:30 BİZİMKENT BEŞYILDIZ B U16E C 1.GR
20:00 CENNET ATAGÜL BASKETBOL U18E C 2.GR
16.11.2018 CUMA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ORİON B AVCILAR TANYILDIZI B U14E C 4.GR
19:30 TURKUAZ HAZNEDAR DORUK BE B
16.11.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ A GALATASARAY A U14E A
18:30 FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ U18E A
20:00 PAMUKSPOR FENERBAHÇE A U14E A
16.11.2018 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MAVİ YILDIZLAR KOŞUYOLU BASKETBOL U18E C 3.GR
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR ADA YILDIZLARI U18E C 3.GR
20:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK Z10 SPORTS U18E C 3.GR
16.11.2018 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYKOZ İSTANBUL MARMARA U18E C 3.GR
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL B TAKIM YILDIZLARI U18E C 3.GR
20:00 PENDİK GÜCÜ GENÇLİK POTANIN ASLANLARI U18E C 4.GR

Kaynak: tbf.org.tr/istanbul

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...