İstanbul’da İlk Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu heyecanı 26 Eylül 2018 Çarşamba günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 26-28 Eylül 2018 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

26.09.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ORİON FMV IŞIKSPOR U16E B 3.GR
19:30 ŞİŞLİ BASKETS U16E B 5.GR
26.09.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ PERTEVNİYAL LİSESİ U18E B 2.GR
20:30 PERTEVNİYAL BAHÇELİEVLER BELEDİYE U18E B 3.GR
26.09.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MİMAROBA İSTBOL U18E B 1.GR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV FYL U18E B 1.GR
20:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U16E B 3.GR
26.09.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 MVP BAYRAKTAR PENDİK U18E B 4.GR
19:00 GİRİŞİM SUADİYE BASKETBOL A U18E B 4.GR
20:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ SUADİYE BASKETBOL B U18E B 6.GR
27.09.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL UTKU KUTUP YILDIZI U14K B
19:00 BORUSAN OTOMOTİV ELİT ATLETİK U16E B 2.GR
20:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL PERTEVNİYAL U16E B 2.GR
27.09.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTBOL İSTANBUL BEDEN EĞT. U14E B 2.GR
19:00 AVCILAR TANYILDIZI B UPS U16E B 5.GR
20:30 AVCILAR TANYILDIZI İSTBOL U16E B 2.GR
27.09.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 DEĞİŞİM B KAAN ATAŞEHİR U16E B 7.GR
19:30 KAAN BEYLERBEYİ U18E B 5.GR
27.09.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 FMV ERENKÖY IŞIK A PARLAYAN YILDIZLAR U16E B 12.GR
19:30 PENDİK BELEDİYESİ SUADİYE BASKETBOL U16E B 11.GR
28.09.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FMV IŞIKSPOR A U14E B 6.GR
19:30 BİZİMKENT AVCILAR TANYILDIZI U14E B 3.GR
28.09.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR ÇATALCA BASKETBOL U18K B
19:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K B
28.09.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BEYLERBEYİ A DİNAMO U16E B 9.GR
19:30 DEĞİŞİM A BEYLERBEYİ B U16E B 9.GR
28.09.2018 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL U14E B 7.GR
19:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ SUADİYE BASKETBOL B U14E B 7.GR
20:30 SUADİYE BASKETBOL A GENÇ PAŞABAHÇE U14E B 8.GR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...