İstanbul’da Beşinci Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu beşinci hafta heyecanı 20 Ekim Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 20-26 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

20.10.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTBOL TEPEBASKET U14E C 5.GR
11:30 PERTEVNİYAL LİSESİ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B 2.GR
13:00 SPOR FABRİKASI YEŞİLYURT U14E C 4.GR
14:30 İTÜ BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E B 1.GR
16:00 İSTANBUL VARDAR ORG. EŞREF BİTLİS O. U14E C 1.GR
17:30 KAAN ATAŞEHİR TEŞVİKİYE U18E A
19:00 BİZİMKENT KASIMPAŞA U16E C 1.GR
20.10.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 GALATASARAY İZMİT BELEDİYESPOR KBSL
17:00 AVCILAR TANYILDIZI B AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. U16E B 5.GR
18:30 İTO ATL AÇI GENÇLİK B U14E C 2.GR
20:00 AÇI GENÇLİK UPS U18E B 2.GR
20.10.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BEŞYILDIZ A ATAKENT GELİŞİM U14E C 2.GR
11:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK U14E C 3.GR
13:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER HAZNEDAR DORUK U18E C 1.GR
14:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL MURAT PAŞAOĞLU U18E B 2.GR
16:00 İSTANBUL PANTERLERİ MİMAROBA U14E C 6.GR
17:30 FYL MİMAROBA U18E B 1.GR
19:00 BAĞCILAR GÖZTEPE ROTARY 100.YIL AND. LİS. B U16E C 4.GR
21.10.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL U14K B ASYA
12:30 YILDIRIM BOSNA İSTANBUL DSİ A U14K A
14:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A ANADOLU EFES A U16E A
15:30 GELECEK NESİL ANADOLU EFES B U16E B 4.GR
17:00 ALTINELLER MEGABASKET U14E C 5.GR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. B BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ U14E C 5.GR
20:00 YEF ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C 1.GR
21.10.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇYURT ELİT ATLETİK U14E C 6.GR
13:00 GALATASARAY GELİŞİM İSTANBULGÜCÜ TKBL
15:00 BASKETBOL AKADEMİ B FYL U16E C 1.GR
16:30 BASKETBOL AKADEMİ A ALTINOVA U16E C 2.GR
18:00 FLORYA ELİT İTÜ GVO AYAZAĞA U16E C 1.GR
19:30 ŞİŞLİ UPS U16E B 5.GR
21.10.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GÜNGÖREN SULTAN ALPARSLAN İSTANBUL ESENYURT SALON S. U16E C 4.GR
11:30 FİNAL İNŞAAT AÇI GENÇLİK B U16E C 4.GR
13:00 MAVİ BASKETBOL ÇATALCA OLİMPOS U14E C 5.GR
14:30 İSTANBUL VARDAR KURTULUŞ U16E C 3.GR
16:00 İSTANBUL ANKA BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ U18E C 1.GR
17:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B U14E C 5.GR
19:00 EMLAK KONUT B ATAKENT GENÇLİK U14E C 2.GR
21.10.2018 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TAKIM YILDIZLARI İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U18E C 3.GR
11:30 SANCAKTEPE İSTANBUL BALKAN YEŞİLBAĞLAR U14E B 8.GR
13:00 DEĞİŞİM BEYLERBEYİ U14E B 8.GR
14:30 SUADİYE BASKETBOL A TANSPOR U14E B 8.GR
16:00 ADA YILDIZLARI MAVİ YILDIZLAR U18E C 3.GR
17:30 BOĞAZİÇİ AKADEMİ İSTANBUL U14E B 9.GR
19:00 İSTANBUL KARŞIYAKA İSTANBUL DEV U16E B 8.GR
22.10.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA BASKETBOL AKD A GALATASARAY U16E A
18:30 BEŞİKTAŞ B GELECEK NESİL U14E B 6.GR
20:00 GELECEK NESİL ERK BASKETBOL AKD U18E B 2.GR
22.10.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U16E C 2.GR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ U18K A
20:00 DARÜŞŞAFAKA A FMV ERENKÖY IŞIK A U14E A
22.10.2018 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HAZNEDAR DORUK ATAKENT GENÇLİK U16E C 2.GR
18:30 TEPEBASKET DOSTLUKSPOR U16E C 2.GR
20:00 İSTBOL B YEF U16E C 3.GR
22.10.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞYILDIZ B ROTARY 100. YIL AND. LİS. A U16E C 1.GR
18:30 KURTULUŞ PERTEVNİYAL B U14E C 4.GR
20:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR İSTANBUL PANTERLERİ U16E C 1.GR
22.10.2018 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 İSTANBUL UTKU ÖNCÜ GENÇLİK U14E C 6.GR
19:30 FİNAL İNŞAAT BAHÇEŞEHİR BASKET VE İHT. U14E C 6.GR
22.10.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A FENERBAHÇE A U14E A
18:30 FENERBAHÇE A BEŞİKTAŞ A U14K A
20:00 ATAŞEHİR KOLEJİ BEŞİKTAŞ U18K A
22.10.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SANCAKTEPE BELEDİYE PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U18E C 4.GR
18:30 İSTANBUL DSİ B ASYA KARTALALRI U14E B 7.GR
20:00 İSTANBUL DSİ A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
23.10.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
18:30 GALATASARAY FENERBAHÇE U18K A
20:00 BEŞİKTAŞ A FENERBAHÇE A U16E A
23.10.2018 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ İSTBOL U14E B 2.GR
18:30 BORUSAN OTOMOTİV İSTBOL U18E B 1.GR
20:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK İSTANBUL PANTERLERİ U18E B 1.GR
23.10.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT B ATAKENT GENÇLİK B U14E C 2.GR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B EMLAK KONUT A U14K A
20:00 EMLAK KONUT BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A
23.10.2018 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ PAMUKSPOR GELİŞİM B U14E C 7.GR
18:30 AKADEMİ İSTANBUL A FMV ERENKÖY IŞIK B U16E B 8.GR
20:00 AKADEMİ İSTANBUL B DUDULLU ORG. SAN. U16E B 8.GR
23.10.2018 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAYRAKTAR PENDİK PARLAYAN YILDIZLAR U16E B 12.GR
18:30 FESA HALİÇ İSTANBUL U14E B 9.GR
20:00 İSTANBUL DSİ HALİÇ İSTANBUL U18E A
23.10.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALYA BASKET ARMADA U16E B 12.GR
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B 8.GR
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B Z10 SPORTS U16E B 11.GR
24.10.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞYILDIZ U16E B 1.GR
18:30 BASKETS TEŞVİKİYE B U16E B 5.GR
20:00 TEŞVİKİYE ANADOLU EFES U18E A
24.10.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 CENNET İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK U18E C 2.GR
18:30 AVCILAR TANYILDIZI ŞİŞLİ U14E B 3.GR
20:00 BASKETS A GÖKBURGAZ GENÇLİK B U14E B 5.GR
24.10.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAGÜL BASKETBOL İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U18E C 2.GR
18:30 GALATASARAY B İSTANBUL GELİŞİM U14E B 1.GR
20:00 PERTEVNİYAL BORUSAN OTOMOTİV U16E B 2.GR
24.10.2018 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BEYKENT BASKETBOL SİSTEM GENÇLİK U18E C 2.GR
19:30 YEŞİLYURT BÜYÜKÇEKMECE SORTİE U18E C 1.GR
24.10.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ GALATASARAY U16K A
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE GALATASARAY A U14K A
20:00 FESA GALATASARAY U18E A
24.10.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK B U14E B 9.GR
18:30 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U14E B 7.GR
20:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18E C 4.GR
24.10.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA PARLAYAN YILDIZLAR U18E C 3.GR
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI İBB U14E A
20:00 Z10 SPORTS BEYKOZ U18E C 3.GR
25.10.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ B U14E B 6.GR
18:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY U14E A
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ PAMUKSPOR U14E A
25.10.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES B BEST U16E B 4.GR
18:30 AÇI GENÇLİK FMV IŞIKSPOR U16E B 3.GR
20:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE TEŞVİKİYE AKADEMİ U18E B 3.GR
25.10.2018 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT GELİŞİM KASIMPAŞA U14E C 2.GR
18:30 İTÜ GELECEK NESİL U14E B 6.GR
20:00 AKPOLAT İTÜ BAKIRKÖY BASKET U14E C 1.GR
25.10.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKET İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U14E C 3.GR
18:30 TEŞVİKİYE İSTANBUL BEDEN EĞT. U14E B 2.GR
20:00 DOSTLUKSPOR AVCILAR TANYILDIZI U14E C 4.GR
25.10.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLERBEYİ GENÇ PAŞABAHÇE U14E B 8.GR
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE FENERBAHÇE A U16K A
20:00 ALLSTARS İSTANBUL A BEŞİKTAŞ U16K A
25.10.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KOŞUYOLU BASKETBOL ÜSKÜDAR BASKETBOL B U18E C 3.GR
18:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ FENERBAHÇE B U14E B 7.GR
20:00 DUDULLU ORG. SAN. BOĞAZİÇİ U14E B 9.GR
26.10.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT TEŞVİKİYE AKADEMİ U16K A
18:30 FMV IŞIKSPOR A ANADOLU EFES B U14E B 6.GR
20:00 İBB FESA U18E A
26.10.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. BORUSAN OTOMOTİV U18E B 1.GR
18:30 GALATASARAY B BORUSAN OTOMOTİV U14E B 1.GR
20:00 GALATASARAY KAAN ATAŞEHİR U18E A
26.10.2018 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR İSTANBUL PANTERLERİ U14E C 6.GR
18:30 İSTANBUL ANKA GÜRSEL ATLETİK U14E C 4.GR
20:00 SPOR FABRİKASI GÖKBURGAZ GENÇLİK U16E C 2.GR
26.10.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR ELİT ATLETİK U18E B 3.GR
18:30 PERTEVNİYAL FLORYA ELİT U18E B 3.GR
20:00 İSTBOL BEST U18E B 1.GR
26.10.2018 CUMA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 YEF BEŞYILDIZ B U14E C 2.GR
19:30 ALTINOVA BEŞYILDIZ A U14E C 2.GR
26.10.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL B 2014 MALTEPE GENÇLİK U14E B 7.GR
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B SUADİYE BASKETBOL A U14E B 8.GR
20:00 FENERBAHÇE İTÜ U18E A
26.10.2018 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TANSPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR U14E B 8.GR
18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL DEĞİŞİM U14E B 8.GR
20:00 POTANIN ASLANLARI PAMUKSPOR GELİŞİM U18E C 4.GR
26.10.2018 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA GENÇLİK GÜMÜŞSUYU U14E C 7.GR
18:30 İSTANBUL MARMARA ESSPOR U14E C 7.GR
20:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL ARMADA U18E C 4.GR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...