Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 30. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu 30. hafta heyecanı 13 Nisan 2019 Cumartesi günü oynanan maçlarla başladı.

İşte 13 – 19 Nisan 2019 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

13.04.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL DSİ B U14K B ASYA YF
11:30 AÇI GENÇLİK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U11E A
13:00 BİRSEL VARDARLI GİRİŞİM U11E C 3.GR
14:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL GİRİŞİM U12E C 7.GR
16:00 MVP ANKA ANADOLU U12E C 6.GR
17:30 ALYA BASKET MODA B U12E C 7.GR
19:00 HAYDARPAŞA LİSESİ ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U12E C 9.GR
13.04.2019 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL UTKU KUTUP YILDIZI U14K B AVR YF
11:30 ANKA GENÇLİK İSTANBUL ATA U12E C 10.GR
16:00 KURTKÖY YILDIZLAR ÇEKMEKÖY BASKET U12E C 10.GR
17:30 UNİBASKET İSTANBULLS U12E C 10.GR
19:00 İSTANBUL BASKET FENERBAHÇE U12E A
13.04.2019 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 PAMUKSPOR AKADEMİ İSTANBUL U10E B 2.GR
14:00 SUADİYE BASKETBOL DEV ATAŞEHİR U10E B 2.GR
15:30 KIZILTOPRAK ATAŞEHİR KARTALLARI U10E C 2.GR
13.04.2019 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 BEYKOZ GENÇLİK PAMUKSPOR GELİŞİM A U14E C 11.GR
20:00 ADA YILDIZLARI TİTAN AKADEMİ U14E C 12.GR
14.04.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANKA BASKETBOL AKD AVCILAR TANYILDIZI U10E C 1.GR
11:30 BOĞAZİÇİ KARTALLARI BEYKOZ GENÇLİK U12E C 11.GR
13:00 DEV ATAŞEHİR PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U12E C 8.GR
14:30 DEV ATAŞEHİR PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U14K B ASYA YF
16:00 POTANIN KARTALLARI A PARLAYAN YILDIZLAR U12E B 4.GR
17:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM POTANIN KARTALLARI B U12E C 12.GR
19:00 POTANIN ASLANLARI DUDULLU ORG. SAN. U12E C 9.GR
14.04.2019 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 PERTEVNİYAL LİSESİ AYKA U10E C 1.GR
11:30 ADA YILDIZLARI İDEALTEPE U12E C 11.GR
13:00 İSTANBUL KARŞIYAKA ATAŞEHİR YILDIZLARI U12E C 9.GR
14:30 ESSPOR PAMUKSPOR B U12E C 6.GR
16:00 ATAŞEHİR KARTALLARI İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U12E B 4.GR
17:30 BEŞYILDIZ A MEGABASKET U14E C ÇF AVR
19:00 PERTEVNİYAL ELİT ATLETİK U14E C ÇF AVR
14.04.2019 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 ATAŞEHİR ASLANLARI ASYA KARTALLARI U11E C 4.GR
14:00 PARLAYAN YILDIZLAR HAYDARPAŞA LİSESİ U11E C 4.GR
15:30 GENÇ PAŞABAHÇE AKADEMİ İSTANBUL B U12E C 6.GR
14.04.2019 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALLSTARS İSTANBUL TİTAN AKADEMİ U12E C 11.GR
11:30 ALLSTARS İSTANBUL TAKIM YILDIZLARI U11E C 3.GR
13:00 TAKIM YILDIZLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E C 2.GR
14:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL TAKIM YILDIZLARI U12E C 12.GR
16:00 SANCAKTEPE İSTANBUL ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U10E C 2.GR
17:30 SANCAKTEPE İSTANBUL KIZILTOPRAK U11E C 3.GR
19:00 Z10 SPORTS 2014 MALTEPE GENÇLİK U12E C 7.GR
15.04.2019 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT TENİS ESKRİM DAĞCILIK U12E B 2.GR
18:30 AÇI GENÇLİK AYKA U12K B AVR
20:00 KASIMPAŞA AÇI GENÇLİK U14K B AVR YF
15.04.2019 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA SUADİYE BASKETBOL U12E A
18:30 YEF BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U12E B 2.GR
20:00 YEF TEPEBASKET U14E C ÇF AVR
15.04.2019 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR FABRİKASI İSTANBUL BEDEN EĞT. U12E B 3.GR
18:30 İTÜ GVO AYAZAĞA ORİON U12E B 2.GR
20:00 ÇATALCA BASKETBOL ORİON B U14E C ÇF AVR
15.04.2019 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA KARTALLARI A KIZILTOPRAK U12E C 8.GR
18:30 ASYA KARTALLARI B GELECEĞİN YILDIZLARI U12E C 12.GR
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. AKADEMİ İSTANBUL U14E B KL YF
15.04.2019 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL İSTANBUL DEV U12E B 4.GR
20:00 MVP A ADA YILDIZLARI U14E C ÇF ASYA
15.04.2019 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA PARLAYAN YILDIZLAR U10E B 2.GR
18:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ ATAŞEHİR KARTALLARI U11E C 4.GR
20:00 İSTANBUL MARMARA İSTANBULLS U14E C ÇF ASYA
16.04.2019 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GÖKBURGAZ GENÇLİK STARLARIN DOĞUŞU U10E B 1.GR
18:30 YILDIRIM BOSNA GÖKBURGAZ GENÇLİK B U14E B KL YF
20:00 FMV IŞIKSPOR FENERBAHÇE U18E A ÇF 1.MAÇ
16.04.2019 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SİMURG SPOR KULÜBÜ FİNAL İNŞAAT U10E C 1.GR
18:30 GELECEK NESİL BEYLİKDÜZÜ BASK. AKD U18K B
20:00 ANADOLU EFES GALATASARAY U18E A ÇF 1.MAÇ
16.04.2019 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇAYIRGÜCÜ PERTEVNİYAL U10E B 1.GR
18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ U14E B KL YF
20:00 KUTUP YILDIZI İSTANBUL UTKU U14K B AVR YF
16.04.2019 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA AKADEMİ İSTANBUL A U12E A
18:30 KAAN ATAŞEHİR İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A ÇF 1.MAÇ
20:00 İTÜ TEŞVİKİYE U18E A ÇF 1.MAÇ
16.04.2019 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR FMV ERENKÖY IŞIK U12E A
18:30 BOĞAZİÇİ FMV ERENKÖY IŞIK U10E B 2.GR
20:00 POTANIN KARTALLARI A ALYA BASKET U14E C ÇF ASYA
17.04.2019 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 STARLARIN DOĞUŞU BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U12E B 1.GR
18:30 OLİMPOS TEŞVİKİYE U12E A
20:00 İSTANBUL VARDAR BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. U14E C ÇF AVR
17.04.2019 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. AÇI GENÇLİK U12E B 1.GR
18:30 FMV IŞIKSPOR İSTANBUL TİCARET ODASI U11E A
20:00 ROTARY 100. YIL AND. LİS. DOSTLUKSPOR U14E C ÇF AVR
17.04.2019 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ KARTALLARI KIZILTOPRAK U10E C 2.GR
18:30 KIZILTOPRAK DEV ATAŞEHİR B U11E C 3.GR
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE DUDULLU ORG. SAN. U14E B KL YF
17.04.2019 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇEKMEKÖY GENÇLİK SANCAKTEPE İSTANBUL U11E C 3.GR
18:30 KURTKÖY YILDIZLAR SANCAKTEPE İSTANBUL U10E C 2.GR
20:00 ÇEKMEKÖY BASKET A EKARE U14E C ÇF ASYA
17.04.2019 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR KARTALLARI ATAŞEHİR ASLANLARI U10E C 2.GR
18:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ POTANIN ASLANLARI U10E C 2.GR
20:00 MODA A HAYDARPAŞA LİSESİ B U14E C ÇF ASYA
18.04.2019 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ FMV IŞIKSPOR U12E A
18:30 TEŞVİKİYE İTÜ U18E A ÇF 2.MAÇ
20:00 AÇI GENÇLİK KASIMPAŞA U14K B AVR YF
18.04.2019 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİMURG SPOR KULÜBÜ U10E C 1.GR
18:30 İBB KEMER COUNTRY U12E B 1.GR
20:00 GALATASARAY ANADOLU EFES U18E A ÇF 2.MAÇ
18.04.2019 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE FMV IŞIKSPOR U18E A ÇF 2.MAÇ
18:30 FESA İSTANBUL BASKET U12E A
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI KAAN ATAŞEHİR U18E A ÇF 2.MAÇ
18.04.2019 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL BOĞAZİÇİ U10E B 2.GR
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK BEYKOZ GENÇLİK U10E B 2.GR
20:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK BEYKOZ GENÇLİK U14E C ÇF ASYA
19.04.2019 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAĞCILAR GÖZTEPE İSTANBUL KAYAŞEHİR U12K B AVR
18:30 MİMAR SİNAN KOLEJİ AYKA U12E B 3.GR
20:00 AÇI GENÇLİK GELECEK NESİL U16K B
19.04.2019 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U11E B
18:30 TANSPOR ROTA AKADEMİ B U16E C 5.GR
20:00 MVP A ROTA AKADEMİ A U16E C 7.GR
19.04.2019 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR ANADOLU EFES U12E A
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK GALATASARAY U12E A
20:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK A DOĞA KOLEJİ U16E C 5.GR
19.04.2019 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ B TEŞVİKİYE AKADEMİ U14K B ASYA YF
18:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL ASYA KARTALLARI B U16E C 5.GR
20:00 POTANIN ASLANLARI ADA YILDIZLARI B U16E C 5.GR
19.04.2019 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ ANKA GENÇLİK U16E C 5.GR
18:30 SANCAKTEPE BELEDİYE PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U16E C 5.GR
20:00 PENDİK GÜCÜ GENÇLİK DEV ATAŞEHİR U14K B ASYA YF

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler