Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 27. Haftanın Programı Belli oldu

İstanbul altyapı liglerinde 27. haftanın programı açıklandı.

2 Nisan – 7 Nisan 2016 tarihleri arasında oynanacak maçların programı şöyle;

02.04.2016 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 İSTANBUL ANKA BEŞİKTAŞ AKADEMİ GE AL AGR AVR
11:00 BAKIRKÖYSPOR ANKA BASKETBOL AKD GE AL BGR AVR
12:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL GE AL EGR AVR
14:00 FLORYA ELİT FESA YE YL ÇF
15:30 BOSNA BASKET UPS GE YL ÇF
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE GK SL FNL GR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
19:00 İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ TOFAŞ GELİŞİM TB2L
       
       
02.04.2016 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
09:30 GELECEK NESİL GSK YEF GE AL EGR AVR
11:00 BORUSAN OTOMOTİV ZNK İÖO BAYRAMPAŞA TUNA İÖO GE AL EGR AVR
12:30 FATİH VATAN ALTINOVA GE AL AGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
15:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK ADANASPOR TBL
       
       
02.04.2016 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YILDIRIMSPOR GSK ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ GE AL AGR AVR
11:30 GÜNGÖREN GENÇLİK BAHÇEŞEHİR S. DEMİREL İÖO GE AL AGR AVR
13:00 OLYMPİAKENT AVCILAR ÇAĞDAŞLAR GE AL AGR AVR
14:30 VEFA PERTEVNİYAL LİSESİ GE AL CGR AVR
16:00 KARAGÜMRÜK CENNET GE AL EGR AVR
17:30 İSTANBUL UFUK KOLEJİ DEV ADAMLAR YE AL BGR AVR
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
02.04.2016 CUMARTESİ İKİTELLİ SPOR KOMP.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 SİLİVRİ AKADEMİ ATABEY SPOR KULÜBÜ GE AL EGR AVR
14:30 BAYRAMPAŞA ATLETİK ÇATALCA BASKETBOL KE AL BGR AVR
16:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL YILDIRIM BOSNA KE AL DGR AVR
17:30 FYL RÜZGAR SPOR KULÜBÜ GE AL CGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
02.04.2016 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 PAŞABAHÇE ACARLAR GE AL AGR ASYA
13:00 GELECEĞİN YILDIZLARI ARMADA GE AL AGR ASYA
14:30 İTO SELİMİYE GE YL ÇF
16:00 UNİBASKET ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YE YL ÇF
17:30 KIZILTOPRAK İSTANBUL DSİ GE YL ÇF
  S.K. MUSTAFA F. AKINCI    
       
02.04.2016 CUMARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 DOĞA KOLEJİ ÜSKÜDAR MARMARA GE AL BGR ASYA
11:30 POTANIN ASLANLARI KARTAL MARMARA GE AL AGR ASYA
13:00 FENER ATAŞEHİR GENÇ BOĞALAR GE AL BGR ASYA
14:30 SANCAKTEPE İSTANBUL BEYKOZ KARTALARI GE AL AGR ASYA
  S.K. RIZA ÖZCAN    
       
02.04.2016 CUMARTESİ HASAN DOĞAN S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 PENDİK BELEDİYESİ AYDOS GE AL BGR ASYA
14:30 İSTANBULGÜCÜ SİYAH BEYAZ GE AL BGR ASYA
16:00 TEK YILDIZ GSK TAKIM YILDIZLARI GE AL CGR ASYA
17:30 ATLETİK TEKNİK PERFORMANS GENÇ. ASFA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KLB GE AL CGR ASYA
  S.K. ERSUN AKVURAN    
       
       
03.04.2016 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SARIYER BELEDİYESİ İSTANBUL ANKA YE AL AGR AVR
11:30 BEYLİKDÜZÜ TURKUAZ A. UNİBASKET KE YL KL GR
13:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ AKADEMİ KE YL KL GR
14:30 BAKIRKÖY SU SPORLARI KASIMPAŞA KE AL DGR AVR
16:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ GE YL ÇF
17:30 İHLAS KOLEJİ ATAŞEHİR YILDIZLARI ÜMİT ERKEK
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
03.04.2016 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAKENT GELİŞİM BAKIRKÖYSPOR KE AL CGR AVR
11:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ DOSTLUKSPOR GE AL BGR AVR
16:00 PERTEVNİYAL GENÇLİK BORUSAN OTO ZNK İÖO YE SL KL GR
17:30 YEŞİLYURT BEYLERBEYİ YE SL KL GR
  S.K. YAŞAR ER    
       
14:00 UPS İNEGÖL BELEDİYE EBBL
       
03.04.2016 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KEMER GOLF & COUNTRY CLUB ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ YE AL DGR AVR
11:30 RÜZGAR SPOR KULÜBÜ ANKA BASKETBOL AKD YE AL DGR AVR
13:00 ŞİŞLİ SAĞLIK MES. LİS. İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ YE AL CGR AVR
14:30 DEV ADAMLAR ORG. EŞREF BİTLİS ORTAOKULU KE AL CGR AVR
16:00 VARDAR GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL YE AL CGR AVR
17:30 BAŞAKŞEHİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT ERKEK
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
03.04.2016 PAZAR İKİTELLİ SPOR KOMP.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 MUSTAFA KEMAL PAŞA İSTBOL YE AL DGR AVR
14:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR SİLİVRİ AKADEMİ YE AL BGR AVR
16:00 BEŞ YILDIZ BAĞCILAR EĞİTİM KE AL BGR AVR
17:30 HAZNEDAR DORUK BEŞ YILDIZ GE AL CGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
03.04.2016 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 ATAŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GELECEĞİN YILDIZLARI YE AL CGR ASYA
13:00 İSTANBUL ATA AKADEMİ İSTANBUL GE AL CGR ASYA
14:30 AKADEMİ İSTANBUL YEF KE YL KL GR
16:00 İSTANBUL DSİ İTO YE SL KL GR
17:30 MAVİ BİRLİK BAHÇELİEVLER BELEDİYE ÜMİT ERKEK
  S.K. ABBAS ÜNAY    
       
03.04.2016 PAZAR HASAN DOĞAN S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 MAVİ BİRLİK BAĞLARBAŞI YE AL EGR ASYA
14:30 GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL BATI YE AL EGR ASYA
16:00 ROTA AKADEMİ ALLSTARS B. Y. İSTANBUL YE AL EGR ASYA
17:30 ATLETİK TEKNİK PERFORMANS GENÇ. KADIKÖY GENÇLİK YE AL DGR ASYA
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
04.04.2016 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTINOVA FLORYA ELİT KE AL BGR AVR
18:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI FLORYA ELİT GE AL DGR AVR
20:00 BEYOĞLUSPOR BALSK KE AL EGR AVR
  S.K. ALPER SEYREK    
       
04.04.2016 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR GALATASARAY GK SL FNL GR
18:30 DOSTLUKSPOR BATİS YK SL FNL GR
20:00 DOSTLUKSPOR ACARLAR ÜMİT ERKEK
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
04.04.2016 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKPOLAT HAZNEDAR DORUK KE AL BGR AVR
18:30 BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK ERK BASKETBOL AKADEMİ GE AL DGR AVR
20:00 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR AKADEMİ REKREASYON GE AL CGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
04.04.2016 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ATABEY SPOR KULÜBÜ KE AL BGR AVR
18:30 MOLA (TİME OUT) SMAÇ SPOR KULÜBÜ YE AL CGR AVR
20:00 BEYLİKDÜZÜ İMKB ATAŞEHİR SPOR KULÜBÜ GE AL DGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
04.04.2016 PAZARTESİ SİYAVUŞPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLYURT RÜZGAR SPOR KULÜBÜ KE AL DGR AVR
18:30 ATAKÖY 60.YIL GENÇ YEŞİLYURT GE AL CGR AVR
20:00 ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ ATAKÖY 60.YIL KE AL EGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
04.04.2016 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KIZILTOPRAK SUADİYE BASKETBOL KE AL AGR ASYA
18:30 İSTANBUL DSİ FENERBAHÇE YK SL FNL GR
20:00 BASKETBOL GELİŞİM ORTAÇEŞME GE AL CGR ASYA
  S.K. İBRAHİM DURGUN    
       
04.04.2016 PAZARTESİ YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PENDİK YEDİTEPE DİNAMO KE AL AGR ASYA
18:30 MARMARA AKADEMİ ARMADA YE AL EGR ASYA
20:00 İSTANBULGÜCÜ BEYKOZ KARTALLARI YE AL EGR ASYA
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
       
05.04.2016 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR GELECEK NESİL GSK KE AL EGR AVR
18:30 BOSNA BASKET BATİS KK SL FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ BOSNA BASKET GK SL FNL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
05.04.2016 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYKA İSTANBUL BOĞALARI KE AL AGR AVR
18:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY GÜNGÖREN GENÇLİK KE AL AGR AVR
20:00 MEGABASKET ŞİŞLİ KE AL AGR AVR
  S.K. ERSİN ÇELİK    
       
05.04.2016 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK İSTBOL KE AL AGR AVR
18:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK VEFA KE AL AGR AVR
20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ARNAVUTKÖY BELEDİYE KE AL BGR AVR
  S.K. BAKİ GÜNER    
       
05.04.2016 SALI CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ İSTANBULGÜCÜ GK SL FNL GR
18:30 FENERBAHÇE UPS YE SL FNL GR
20:00 İSTANBUL BASKET TEŞVİKİYE YE YL ÇF
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
05.04.2016 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA TİTAN AKADEMİ KE AL CGR ASYA
18:30 ATAŞEHİR KARTALLARI SANCAKTEPE BELEDİYE KE AL CGR ASYA
20:00 MAVİ YILDIZ ÇEVRE SPOR KULÜBÜ KE AL DGR ASYA
  S.K. MUSTAFA F. AKINCI    
       
       
06.04.2016 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR İTÜ YE SL FNL GR
18:30 PERTEVNİYAL GENÇLİK FENERBAHÇE GE SL FNL GR
20:00 BAYRAMPAŞA SANCAK İSTANBULSPOR GE SL KL GR
  S.K. RAHMAN KOÇ    
       
06.04.2016 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KASIMPAŞA PERTEVNİYAL YE AL AGR AVR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GALATASARAY YK SL FNL GR
20:00 BEŞİKTAŞ İBB YE SL FNL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
06.04.2016 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ZEYTİNBURNU KURTULMUŞ KE AL EGR AVR
18:30 OLİMPİA 2023 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ KE AL FGR AVR
20:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR GAZİOSMANPAŞA BASKETBOL KE AL FGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
06.04.2016 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KARTAL BAŞARI KAAN KE AL CGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE KOLEJİ AÇI GENÇLİK KK SL FNL GR
20:00 SELİMİYE GALATASARAY YE SL FNL GR
  S.K. AHMET YÜKSELDİ    
       
06.04.2016 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR TEKNİK AKADEMİ İDEALTEPE KE AL DGR ASYA
18:30 ELİT AKADEMİ İSTANBUL HACI NUMAN ORTAOKULU KE AL DGR ASYA
20:00 KURTKÖY YILDIZLARI FMV IŞIK ERENKÖY KE AL DGR ASYA
  S.K. ERSUN AKVURAN    
       
       
07.04.2016 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖYSPOR BEŞİKTAŞ GK SL FNL GR
18:30 GALATASARAY FENERBAHÇE GK SL FNL GR
20:00 ANADOLU EFES TENİS ESKRİM DAĞCILIK GE SL KL GR
  S.K. ALPER SEYREK    
       
07.04.2016 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FYL BİZİMKENT KE YL FNL GR
18:30 BORUSAN OTO. ZNK İÖO ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ KE YL FNL GR
20:00 İTÜ FMV IŞIKSPOR GE SL FNL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
07.04.2016 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TRUVA GENÇLİK AVCILAR ÇAĞDAŞLAR KE AL FGR AVR
18:30 ASİST İST. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KE AL FGR AVR
20:00 BAYRAMPAŞA TUNA İÖO STARLARIN DOĞUŞU KE AL FGR AVR
  S.K. FİKRET DURADEMİR    
       
07.04.2016 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GK SL FNL GR
18:30 PAMUKSPOR FESA KE YL FNL GR
20:00 KIZILTOPRAK SUADİYE BASKETBOL YE YL ÇF
  S.K. ORHAN TAGA    
       
07.04.2016 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEĞİŞİM GELECEĞİN YILDIZLARI KE AL BGR ASYA
18:30 NET VOLEYBOL MODAFEN KE AL BGR ASYA
20:00 POTANIN ASLANLARI İSTANBUL ANADOLU GSK KE AL EGR ASYA
  S.K. CÜNEYT ERÇETİN    
       
       
08.04.2016 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBA ATIŞALANI AND. LİSESİ GSK GE AL DGR AVR
18:30 İBA ÇAĞDAŞLAR KE AL EGR AVR
20:00 BAYRAMPAŞA TUNA İÖO ROTARY 100. YIL AND. LİSESİ YE AL BGR AVR
  S.K. NECDET SERÇEK    
       
08.04.2016 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR BAŞAKŞEHİR YILDIZLARI YE AL BGR AVR
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEŞİKTAŞ YK SL FNL GR
20:00 GALATASARAY İSTANBULGÜCÜ YK SL FNL GR
  S.K. LEVENT KÜRŞAT KIRCA    
       
08.04.2016 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEF MİP YE AL AGR AVR
18:30 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE BEŞ YILDIZ YE AL BGR AVR
20:00 BAĞCILAR EĞİTİM ALTINOVA YE AL AGR AVR
  S.K. YAŞAR ER    
       
08.04.2016 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ROTA AKADEMİ SUADİYE GENÇLİK KE AL BGR ASYA
18:30 FENER ATAŞEHİR MAVİ BİRLİK KE AL EGR ASYA
20:00 ARMADA BEYKOZ KARTALLARI KE AL EGR ASYA
  S.K. ERKAN YURTAY    
       
08.04.2016 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA KARTALLARI BASKETBOL GELİŞİM KE AL EGR ASYA
18:30 İSTANBULGÜCÜ 2014 MALTEPE KE AL EGR ASYA
20:00 ABS MAVİ YILDIZ YE AL AGR ASYA
  S.K. ORHAN TAGA    

 

 

Görüşlerinizi Paylaşın

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler