İstanbul’da 26. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu 26. hafta heyecanı 16 Mart 2019 Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 16 – 22 Mart 2019 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

16.03.2019 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTÜ BAKIRKÖY BASKET MEGABASKET U12E C 2.GR
11:30 AÇI GENÇLİK FENERBAHÇE U11E A
13:00 AÇI GENÇLİK İBB U12E B 1.GR
14:30 İTO ATL ANKA BASKETBOL AKD U12E C 3.GR
16:00 KEMER COUNTRY BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U12E B 1.GR
17:30 İSTANBUL ANKA EKARE U16K B ÇF2
19:00 İBB BEŞİKTAŞ A U14E A 5-6’LIK
16.03.2019 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 PERTEVNİYAL STARLARIN DOĞUŞU U10E B 1.GR
11:30 STARLARIN DOĞUŞU BİLFEN U11E B
18:00 FONO KOLEJİ GELECEK NESİL U12E C 4.GR
19:30 ALTINOVA GELECEK NESİL U18K B ÇF1
16.03.2019 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAGÜL BASKETBOL TEPEBASKET U16E C 2.GR
11:30 FİNAL İNŞAAT AYKA U10E C 1.GR
13:00 İSTANBUL ESENYURT SALON S. FİNAL İNŞAAT U16E C 4.GR
14:30 CENNET BAĞCILAR GÖZTEPE U16E C 4.GR
16:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A U14E B KL AGR
17:30 ŞİŞLİ BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHT. U14E B KL BGR
19:00 ATAKENT GENÇLİK PERTEVNİYAL LİSESİ U11E C 2.GR
16.03.2019 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ AKADEMİ İSTANBUL U11E A
18:30 AKADEMİ İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK U10E B 2.GR
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL TİCARET ODASI U11E A
17.03.2019 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALTINELLER İTÜ BAKIRKÖY BASKET U11E C 2.GR
11:30 ALTINELLER İSTBOL B U16E C 3.GR
13:00 İSTBOL B ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U12E C 1.GR
14:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU U16E C 3.GR
16:00 ÇAYIRGÜCÜ FMV IŞIKSPOR U10E B 1.GR
17:30 BAKIRKÖY ASLAN BEYLİKDÜZÜ ULUS U16E C 4.GR
19:00 ORİON B PERTEVNİYAL B U14E C 4.GR
17.03.2019 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 SPOR FABRİKASI BAHÇEŞEHİR BAS. İHT. B U14E C 4.GR
13:00 GALATASARAY GELİŞİM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TKBL
15:00 GALATASARAY A ANADOLU EFES A U14E A FİNAL
16:30 AKPOLAT AVCILAR TANYILDIZI U11E C 1.GR
18:00 AVCILAR TANYILDIZI A ŞİŞLİ U16E B KL CGR
19:30 FLORYA ELİT GELECEK NESİL U11E C 1.GR
17.03.2019 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ANKA BASKETBOL AKD U11E C 1.GR
11:30 ANKA BASKETBOL AKD A ROTARY 100.YIL AND. LİS. A U14E C 3.GR
13:00 AVCILAR ATAK ROTARY 100.YIL AND. LİS. A U12E C 3.GR
14:30 ROTARY 100. YIL AND. LİS. B OLİMPOS U14E C 5.GR
16:00 PERTEVNİYAL LİSESİ OLİMPOS U10E C 1.GR
17:30 OLİMPOS İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U11E C 2.GR
19:00 KURTULUŞ İSTANBUL ANKA U14E C 4.GR
17.03.2019 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 TAKIM YILDIZLARI KIZILTOPRAK U10E C 2.GR
14:00 HALİÇ CSKA İSTANBUL B MVP A U14E C 7.GR
15:30 GÜMÜŞSUYU PAMUKSPOR GELİŞİM B U14E C 7.GR
17:00 FENERBAHÇE A DARÜŞŞAFAKA A U14E A 3-4’LÜK
18:30 FESA TEŞVİKİYE U18E A
20:00 GENÇ İSTANBULGÜCÜ İSTANBUL KAYAŞEHİR U18K B ÇF3
17.03.2019 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM DEV ATAŞEHİR U11E B
18:30 GELECEĞİN YILDIZLARI A İSTANBUL MARMARA U14E C 7.GR
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR ESSPOR U14E C 7.GR