Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 2018-2019 Sezonunda Dereceye Giren Takımlar

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018-2019 sezonu heyecanı sona ererken, farklı kategorilerde yaşanan kıyasıya mücadele dikkat çekti.

İşte 2018 – 2019 sezonunda İstanbul basketbol altyapı liglerinde dereceye giren takımlar;

U10 KATEGORİSİ

U10 ERKEKLER B LİGİ

1- Suadiye Basketbol
2- Dev Ataşehir
3- Parlayan Yıldızlar
4- Starların Doğuşu

U10 ERKEKLER C LİGİ

1- Kızıltoprak
2- İstanbul Üniversitesi
3- Final İnşaat
4- Üsküdar Basketbol

U11 KATEGORİSİ

U11 MİNİK ERKEKLER A LİGİ

1- Fenerbahçe
2- Beşiktaş
3- Darüşşafaka
4- Akademi İstanbul

U11 MİNİK KIZLAR A LİGİ

1- Beşiktaş
2- Fenerbahçe
3- İstanbul Üniversitesi
4- Emlak Konut

B LİGİ

U11 MİNİK ERKEKLER B LİGİ

1- Dev Ataşehir
2- Starların Doğuşu
3- İstbol
4- Spor Fabrikası

U11 MİNİK ERKEKLER C LİGİ

1- Haydarpaşa Lisesi
2- Akpolat
3- Allstars İstanbul
4- Florya Elit

U12 KATEGORİSİ

U12 ERKEKLER A LİGİ

1- Anadolu Efes
2- Fenerbahçe
3- FMV Erenköy Işıkspor
4- Darüşşafaka

U12 KIZLAR A LİGİ

1- Galatasaray
2- Fenerbahçe
3- Beşiktaş
4- Emlak Konut

U12 ERKEKLER B LİGİ

1- Kemer Country
2- Starları Doğuşu
3- Açı Gençlik
4- Sancaktepe İstanbul

U12 KIZLAR B LİGİ

1- Kutup Yıldızı
2- Pendik Yeditepe
3- Bağcılar Göztepe
4- Allstars İstanbul

U12 ERKEKLER C LİGİ

1- Atakent Gençlik
2- Unibasket
3- Girişim Akademi
4- Dostluk Spor

U14 KATEGORİSİ

U14 ERKEKLER A LİGİ

1- Anadolu Efes
2- Galatasaray
3- Darüşşafaka
4- Fenerbahçe

U14 KIZLAR A LİGİ

1- Galatasaray
2- Beşiktaş
3- Fenerbahçe

U14 ERKEKLER B LİGİ

1- Allstars İstanbul
2- Anadolu Efes (B)
3- Gökburgaz Gençlik (A)
4- Orion (A)

U14 KIZLAR B LİGİ

1- Kutup Yıldızı
2- Beşiktaş
3- Fenerbahçe (B)
4- İstanbul DSİ

U14 ERKEKLER C LİGİ

1- Potanın Kartalları
2- İstanbul Marmara
3- İstanbul Vardar
4- Elit Atletik

U16 KATEGORİSİ

1 of 2
Haberin devamını ← → (ok) tuşlarıyla görüntüleyebilirsiniz

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler