Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul’da 18. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 29 Ocak Pazartesi günü başlayacak 18. hafta karşılaşmalarıyla devam edecek. 

İşte 27 Ocak – 2 Şubat tarihlerinde oynanacak maçların programı;

29.01.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR PENDİK YEDİTEPE U11K A
16:00 PERTEVNİYAL GENÇ PAŞABAHÇE U16K A KL GR
17:30 BAĞCILAR GÖZTEPE FENERBAHÇE U12K A
19:00 EMLAK KONUT KİRAZLI VAKIFLAR U13K A AGR
20:30 EMLAK KONUT YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ U15K A
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
29.01.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GALATASARAY GAZİ MAHALLESİ U13K A AGR
19:00 ALTINOVA İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A KL GR
20:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. TEPEBASKET U13E A AGR
SK: NEJDET SERÇEK
29.01.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK ŞEFKATGÜCÜ U13E A AGR
17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ CENNET U15E A BGR
19:00 CENNET BAKIRKÖY BASKET U18E A AGR
20:30 ASİST YEŞİLYURT U16E A CGR
SK: BAKİ GÜNER
30.01.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 BEŞİKTAŞ PAMUKSPOR U11E AA
17:30 ORTAKÖY BASKETBOL BEŞİKTAŞ U15K A
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL DSİ U15K A
20:30 KURTULUŞ İSTANBUL SOSYAL HİZMETLER BE A FNL GR
SK: ALPER SEYREK
30.01.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 FLORYA ELİT ORİON U12 A+ KL GR
16:00 ELİT ATLETİK ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U13E A CGR
17:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ELİT ATLETİK U15E A AGR
19:00 ELİT ATLETİK ATANEY SPOR KULÜBÜ U18E A BGR
20:30 BEST BAHÇELİEVLER BASKETBOL U14E A CGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
30.01.2018 SALI YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK FENERBAHÇE U11K A
19:00 PENDİK GÜCÜ GELİŞİM TEKYILDIZ U15E A EGR
20:30 BAYRAKTAR PENDİK TEKYILDIZ BE A KL GR
SK: GÖKHAN ANGIN
31.01.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EMLAK KONUT U14K A FNL GR
19:00 PERTEVNİYAL DİNAMO U18K A KL GR
20:30 ŞİŞLİ BOSTANCI BE A FNL GR
SK: YAKUP DUMAN
31.01.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BAHÇELİEVLER KUMPORT O. U14K A KL GR
19:00 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ALLSTARS İSTANBUL U18K A KL GR
20:30 DOSYLUKSPOR GELECEK NESİL U15E A CGR
SK: ERSİN ÇELİK
31.01.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İTO ATL BASK U15E A CGR
19:00 BOSNA BASKET BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E A CGR
20:30 AVRUPA KARŞIYAKA İSTANBUL ANKA U18E A CGR
SK: BAKİ GÜNER
31.01.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR ARMADA U13E A EGR
20:30 TAKIM YILDIZLARI BAHÇEŞEHİR ANTSPOR BE A KL GR
SK: YAVUZ AKPULAT
31.01.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 GENÇ PAŞABAHÇE SANCAKTEPE BELEDİYE U16E A EGR
19:00 ADA YILDIZLARI ÇENGELKÖY BASKETBOL U14E A EGR
SK: ERSUN AKURAN
01.02.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 GELECEK NESİL ANKA BASKETBOL AKD U11E A FNL GR
17:30 GELECEK NESİL PERTEVNİYAL LİSESİ U14E A AGR
19:00 BORUSAN OTOMOTİV BEŞİKTAŞ U13E AA AGR
20:30 ERK BASKETBOL AKADEMİ ARMADA U18E A+ FNL 1.GR
SK: ALPER SEYREK
01.02.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 YEF BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKAD. U18E A BGR
17:30 GALATASARAY FMV IŞIKSPOR U11E AA
19:00 İBB FMV IŞIKSPOR U13E AA ABGR
20:30 DEV ADAMLAR ÇATALVA BASKETBOL U15E A CGR
SK: ERKAN YURTAY
01.02.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR ROTARY 100.YIL AND. LİS. U13E A AGR
19:00 TEPEBASKET BEŞYILDIZ U13E A AGR
20:30 BEŞYILDIZ BİZİMKENT U15E A+ KL 1.GR
SK: FİKRET AYGÜN
01.02.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:30 PAMUKSPOR ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E A FGR
16:00 PAMUKSPOR GELİŞİM GENÇ PAŞABAHÇE U15E A EGR
17:30 ALLSTARS İSTANBUL GALATASARAY U15K A
19:00 POTANIN ASLANLARI ATAŞEHİR DOĞUŞ U16E A EGR
20:30 BEYLERBEYİ BORUSAN OTOMOTİV U18E A+ FNL 3.GR
SK: ALİ BOZOĞLU
01.02.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BAYRAKTAR PENDİK İSTANBULGÜCÜ U18E A EGR
19:00 SANVAKTEPE BELEDİYE TEKYILDIZ U18E A FGR
20:30 ANKA GENÇLİK DİNAMO U18E A FGR
SK: ERSİN ÇELİK
02.02.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K A KL GR
19:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E A+ BGR
SK: YAKUP DUMAN
02.02.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 SİSTEM GENÇLİK MEGABASKET U13E A AGR
19:00 ANADOLU EFES İBB U14E AA AGR
SK: NEJDET SERÇEK
02.02.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞYILDIZ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E A DGR
19:00 YEF İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16E A DGR
20:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL CENNET U18E A AGR
SK: FİKRET AYGÜN
02.02.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEYLERBEYİ FESA U12E A+ GDR
19:00 BOĞAZİÇİ FMV IŞIKSPOR U14E AA AGR
20:30 GİRİŞİM MALTEPE DOĞUŞ U18E A FGR
SK: ERKAN YURTAY
02.02.2018 CUMA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U13K A BGR
19:00 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ TEKYILDIZ U16E A HGR
SK: HURŞİT CEM AKAN
02.02.2018 CUMA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:00 ALLSTARS İSTANBUL TİTAN AKADEMİ U12E A+ DGR
17:30 PAMUKSPOR GELİŞİM ALLSTARS İSTANBUL U14E A DGR
19:00 PENDİK GÜCÜ GENÇLİK ALLSTARS İSTANBUL U18E A FGR
20:30 PAMUKSPOR GELİŞİM İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E A GGR

Kaynak: tbf.org.tr/istanbul

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler