İstanbul’da 12. Hafta Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2018 – 2019 sezonu 12. hafta heyecanı 8 Aralık Cumartesi günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 8 – 14 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

08.12.2018 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 EMLAK KONUT ORİON U12E B 2.GR
11:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ B U14K A
12:30 EMLAK KONUT A YILDIRIM BOSNA U14K A
15:00 EMLAK KONUT DÜZCE BELEDİYE KBBL
17:00 GALATASARAY FESA U16E A
18:30 MALTEPE DOĞUŞ ARMADA U18E C 3.GR
20:00 ELİT AKADEMİ BASKETBOL PAMUKSPOR GELİŞİM U18E C 3.GR
08.12.2018 CUMARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTÜ GVO AYAZAĞA İSTANBUL BASKET U11E B
11:30 DOSTLUKSPOR GÖKBURGAZ GENÇLİK U16E C 1.GR
16:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR ANADOLU EFES B U16E B FNL DGR
17:30 ANADOLU EFES A SUADİYE BASKETBOL U12E A
19:00 ANKA BASKETBOL AKD A ANADOLU EFES A U16E A
08.12.2018 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. AKPOLAT U16E C 1.GR
11:30 AKPOLAT BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U11E C 1.GR
13:00 AVCILAR TANYILDIZI FLORYA ELİT U11E C 1.GR
14:30 BİZİMKENT FLORYA ELİT U16E C 1.GR
16:00 KASIMPAŞA İSTANBUL PANTERLERİ U16E C 3.GR
17:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ BEYKENT BASKETBOL U18E C 2.GR
19:00 İSTBOL B İSTANBUL VARDAR U16E C 3.GR
08.12.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U12E A
16:00 İTÜ NAZİLLİ BELEDİYE TB2L
17:30 FMV ERENKÖY IŞIK BEŞİKTAŞ U12E A
19:00 FENSPOR GİRİŞİM A U14E C 11.GR
08.12.2018 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 TİTAN AKADEMİ PENDİK YEDİTEPE U12K B ASYA
19:30 ALLSTARS İSTANBUL ASYA KARTALLARI U12K B ASYA
09.12.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 EMLAK KONUT SPOR FABRİKASI U11E B
11:30 EMLAK KONUT TANSPOR U14E B FNL CGR
13:00 İTÜ BAKIRKÖY BASKET PERTEVNİYAL A U14E C 1.GR
14:30 PERTEVNİYAL LİSESİ İTÜ BAKIRKÖY BASKET U11E C 2.GR
16:00 PERTEVNİYAL LİSESİ PENDİK BELEDİYESİ U18E B FNL AGR
17:30 FMV IŞIKSPOR DARÜŞŞAFAKA U12E A
19:00 AREL ÜNİ. BÜYÜKÇEKMECE BASK. FMV IŞIKSPOR U16E B FNL AGR
09.12.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GELECEK NESİL ANKA BASKETBOL AKD U11E C 1.GR
11:30 İSTBOL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U16E B FNL CGR
13:00 BEŞİKTAŞ A İSTANBUL DSİ A U14K A
14:30 YEŞİLYURT ALBEDO BASKETBOL BE A
16:00 MODA BASKETBOL ATLETİK PARLAYAN YILDIZLAR U16E B FNL DGR
17:30 MURAT PAŞAOĞLU İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK BE A
19:00 KURTULUŞ BAHÇELİEVLER BELEDİYE BE A
09.12.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 YEF ALTINELLER U16E C 3.GR
11:30 BEŞYILDIZ B BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR U16E C 1.GR
13:00 SİLİVRİ İTO ATL U16E C 3.GR
14:30 ENKA CENNET U18E C 2.GR
16:00 ATAKENT GENÇLİK OLİMPOS U11E C 2.GR
17:30 KAĞITHANE HÜSEYİN ALP TURKUAZ BE B
19:00 ŞEFKATGÜCÜ HAZNEDAR DORUK BE B
SK: FİKRET AYGÜN
09.12.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBUL BASKET BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U12E A
14:30 PARLAYAN YILDIZLAR İBB U11E B
16:00 ASYA KARTALLARI ATAŞEHİR KARTALLARI U11E C 4.GR
17:30 ROTA AKADEMİ B ÇENGELKÖY BASKETBOL U16E C 5.GR
19:00 KOŞUYOLU BASKETBOL ŞİŞLİ BE A
09.12.2018 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 DEV ATAŞEHİR B SANCAKTEPE İSTANBUL U11E C 3.GR
19:30 GİRİŞİM TAKIM YILDIZLARI U11E C 3.GR
09.12.2018 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 POTANIN KARTALLARI ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U11E C 4.GR
11:30 HAYDARPAŞA LİSESİ KURTKÖY YILDIZLAR U11E C 4.GR
13:00 KIZILTOPRAK ALLSTARS İSTANBUL U11E C 3.GR
14:30 KIZILTOPRAK B ÇEKMEKÖY BASKET U16E C 6.GR
16:00 BİRSEL VARDARLI ÇEKMEKÖY GENÇLİK U11E C 3.GR
17:30 BİRSEL VARDARLI KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16E C 6.GR
19:00 PAMUKSPOR B ANKA ANADOLU U12E C 6.GR
10.12.2018 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER PAMUKSPOR U16E B FNL BGR
18:30 BEŞİKTAŞ BAYRAMPAŞA SANCAK U18K A
20:00 EMLAK KONUT GALATASARAY U18K A
10.12.2018 PAZARTESİ AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DOSTLUKSPOR U18K A
18:30 MODA BASKETBOL ATLETİK FENERBAHÇE B U14E B FNL AGR
20:00 AVCILAR TANYILDIZI TEŞVİKİYE U14E B FNL BGR
10.12.2018 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İTÜ İSTBOL U14E B FNL AGR
18:30 ATAKENT GENÇLİK GALATASARAY B U14E B FNL CGR
20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK ORİON U14E B FNL CGR
10.12.2018 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BASKETS B BORUSAN OTOMOTİV U14E B FNL AGR
19:30 BASKETS A DARÜŞŞAFAKA B U14E B FNL BGR
10.12.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A
18:30 ATAŞEHİR KOLEJİ FENERBAHÇE U18K A
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL A ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E B FNL CGR
10.12.2018 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE B İBB B U16E B FNL CGR
18:30 GELECEĞİN YILDIZLARI KAAN U16E C 6.GR
20:00 PENDİK BELEDİYESİ KAAN ATAŞEHİR U16E B FNL BGR
10.12.2018 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ PAŞABAHÇE TAKIM YILDIZLARI B U16E C 6.GR
18:30 AKADEMİ İSTANBUL A AÇI GENÇLİK A U16E B FNL CGR
20:00 FMV ERENKÖY IŞIK DUDULLU ORG. SAN. U16E B FNL AGR
11.12.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES B BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B FNL BGR
18:30 GALATASARAY A FENERBAHÇE A U14K A
20:00 TEŞVİKİYE A DEĞİŞİM A U16E B FNL AGR
11.12.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK A PERTEVNİYAL LİSESİ U14E B FNL DGR
18:30 AÇI GENÇLİK PERTEVNİYAL U18E B FNL CGR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ MURAT PAŞAOĞLU U18E B FNL BGR
SK: FİKRET AYGÜN
11.12.2018 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL GELİŞİM U14E B FNL DGR
19:30 SUADİYE BASKETBOL B FYL U18E B FNL CGR
11.12.2018 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. TANSPOR U16E C 5.GR
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM B İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK B U16E C 6.GR
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A ATAŞEHİR GENÇLİK U16E C 8.GR
11.12.2018 SALI TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN ASLANLARI ASYA KARTALLARI B U16E C 5.GR
18:30 HAYDARPAŞA LİSESİ BEYKOZ U16E C 8.GR
20:00 ANKA GENÇLİK PENDİK GÜCÜ GENÇLİK U16E C 5.GR
12.12.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT FENERBAHÇE U16K A
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ BEŞİKTAŞ U16K A
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E B FNL BGR
12.12.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E C 5.GR
18:30 FYL HAZNEDAR DORUK U14E C 1.GR
20:00 UPS BORUSAN OTOMOTİV U16E B FNL BGR
12.12.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A
18:30 BEYLERBEYİ A TEŞVİKİYE B U16E B FNL DGR
20:00 SUADİYE BASKETBOL A KAAN U18E B FNL BGR
12.12.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA B BULVARSPOR U14E C 9.GR
18:30 ADA YILDIZLARI B ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E C 5.GR
20:00 ADA YILDIZLARI YILDIRIMSPOR GENÇLİK BE B
12.12.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL A GENÇ PAŞABAHÇE U16K A
18:30 ALLSTARS İSTANBUL CSKA HALİÇ İSTANBUL U14E B FNL CGR
20:00 İSTANBUL DSİ B TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B FNL CGR
13.12.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TENİS EKSRİM DAĞCILIK GÖKBURGAZ GENÇLİK A U14E B FNL DGR
18:30 BİZİMKENT FESA A U14E B FNL AGR
20:00 BORUSAN OTOMOTİV DOĞA KOLEJİ U18E B FNL BGR
13.12.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR İSTANBUL ANKA U12K B AVR
18:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR GENÇ İSTANBULGÜCÜ U18K B
20:00 BEST DEV ATAŞEHİR U14E B FNL BGR
13.12.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FYL İTÜ GVO AYAZAĞA U16E C 1.GR
18:30 AVRUPA KARŞIYAKA ORG. EŞREF BİTLİS O. U14E C 1.GR
20:00 AYKA İSTANBUL VARDAR U14E C 1.GR
13.12.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL B GENÇ KOLEJ BASKETBOL U16E B FNL DGR
18:30 BEYLERBEYİ UPS U18E B FNL DGR
20:00 TİTAN AKADEMİ BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E B FNL AGR
13.12.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR BİRSEL VARDARLI U16E C 6.GR
18:30 ASYA KARTALLARI BAHÇELİEVLER BELEDİYE U18E B FNL DGR
20:00 İSTANBUL ATA BEYKOZ GENÇLİK U16E C 8.GR
13.12.2018 PERŞEMBE TAHA AKGÜL S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN KARTALLARI A SANCAKTEPE İSTANBUL U16E C 8.GR
18:30 MVP B TAKIM YILDIZLARI A U16E C 7.GR
20:00 MVP A GİRİŞİM B U16E C 7.GR
14.12.2018 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK MVP U18E B FNL DGR
18:30 FMV IŞIKSPOR ASYA KARTALLARI U14E B FNL DGR
20:00 FLORYA ELİT KIZILTOPRAK U18E B FNL AGR
14.12.2018 CUMA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 DARÜŞŞAFAKA ANKA BASKETBOL AKD A U16E A
19:30 ANADOLU EFES A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
14.12.2018 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETBOL AKADEMİ A YEŞİLYURT U16E C 2.GR
18:30 ATAKENT GENÇLİK ATAGÜL BASKETBOL U16E C 2.GR
20:00 HAZNEDAR DORUK TEPEBASKET U16E C 2.GR
14.12.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ B TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B FNL CGR
18:30 CSKA HALİÇ İSTANBUL BEŞİKTAŞ B U16E B FNL AGR
20:00 FESA İBB A U16E A
14.12.2018 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MAVİ YILDIZLAR MALTEPE DOĞUŞ U16E C 8.GR
18:30 ADA YILDIZLARI A POTANIN KARTALLARI B U16E C 7.GR
20:00 PARLAYAN YILDIZLAR İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK A U16E C 7.GR
14.12.2018 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM İSTANBUL MARMARA U16E C 6.GR
18:30 BOĞAZİÇİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16E C 5.GR
20:00 TANSPOR SANCAKTEPE BELEDİYE U16E C 5.GR