Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul U18 Erkekler AA Ligi Fikstürü Belli Oldu

[InPostAds ad=”1″]

İstanbul U18 Erkekler AA Ligi’nde A ve B Gruplarının fikstürü 26 Ağustos Cuma günü yapılan kura çekimi sonrasında belli oldu.

İşte gruplar ve genel fikstür;

U18 AA ERKEKLER A GRUBU
1. TAKIM İTÜ
2. TAKIM İBB
3. TAKIM GALATASARAY
4. TAKIM BEŞİKTAŞ
5. TAKIM BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR
6. TAKIM DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK.
7. TAKIM YEŞİLYURT
8. TAKIM UPS
9. TAKIM FMV IŞIKSPOR
10. TAKIM ANADOLU EFES
1. HAFTA
GALATASARAY İBB
BEŞİKTAŞ İTÜ
BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR FMV IŞIKSPOR
DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. UPS
YEŞİLYURT ANADOLU EFES
2. HAFTA
İTÜ BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR
İBB BEŞİKTAŞ
UPS YEŞİLYURT
FMV IŞIKSPOR DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK.
ANADOLU EFES GALATASARAY
3. HAFTA
BEŞİKTAŞ GALATASARAY
BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR İBB
DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. İTÜ
YEŞİLYURT FMV IŞIKSPOR
UPS ANADOLU EFES
4. HAFTA
İTÜ YEŞİLYURT
İBB DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK.
GALATASARAY BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR
FMV IŞIKSPOR UPS
ANADOLU EFES BEŞİKTAŞ
5. HAFTA
BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR BEŞİKTAŞ
DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. GALATASARAY
YEŞİLYURT İBB
UPS İTÜ
FMV IŞIKSPOR ANADOLU EFES
6. HAFTA
İTÜ FMV IŞIKSPOR
İBB UPS
GALATASARAY YEŞİLYURT
BEŞİKTAŞ DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK.
ANADOLU EFES BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR
7. HAFTA
DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR
YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ
UPS GALATASARAY
FMV IŞIKSPOR İBB
ANADOLU EFES İTÜ
8. HAFTA
İBB İTÜ
GALATASARAY FMV IŞIKSPOR
BEŞİKTAŞ UPS
BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR YEŞİLYURT
DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK. ANADOLU EFES
9. HAFTA
İTÜ GALATASARAY
YEŞİLYURT DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE BASK.
UPS BEYLİKDÜZÜ BLD. İSTANBULSPOR
FMV IŞIKSPOR BEŞİKTAŞ
ANADOLU EFES İBB
U18 AA ERKEKLER B GRUBU
1. TAKIM İSTANBUL DSİ
2. TAKIM FENERBAHÇE
3. TAKIM KIZILTOPRAK
4. TAKIM ACIBADEM ÜNİ.
5. TAKIM ATAŞEHİR YILDIZLARI
6. TAKIM SUADİYE BASKETBOL
7. TAKIM FESA
8. TAKIM İTO
9. TAKIM DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
10. TAKIM PERTEVNİYAL
1. HAFTA
KIZILTOPRAK FENERBAHÇE
ACIBADEM ÜNİ. İSTANBUL DSİ
ATAŞEHİR YILDIZLARI DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
SUADİYE BASKETBOL İTO
FESA PERTEVNİYAL
2. HAFTA
İSTANBUL DSİ ATAŞEHİR YILDIZLARI
FENERBAHÇE ACIBADEM ÜNİ.
İTO FESA
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ SUADİYE BASKETBOL
PERTEVNİYAL KIZILTOPRAK
3. HAFTA
ACIBADEM ÜNİ. KIZILTOPRAK
ATAŞEHİR YILDIZLARI FENERBAHÇE
SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL DSİ
FESA DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
İTO PERTEVNİYAL
4. HAFTA
İSTANBUL DSİ FESA
FENERBAHÇE SUADİYE BASKETBOL
KIZILTOPRAK ATAŞEHİR YILDIZLARI
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ İTO
PERTEVNİYAL ACIBADEM ÜNİ.
5. HAFTA
ATAŞEHİR YILDIZLARI ACIBADEM ÜNİ.
SUADİYE BASKETBOL KIZILTOPRAK
FESA FENERBAHÇE
İTO İSTANBUL DSİ
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ PERTEVNİYAL
6. HAFTA
İSTANBUL DSİ DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
FENERBAHÇE İTO
KIZILTOPRAK FESA
ACIBADEM ÜNİ. SUADİYE BASKETBOL
PERTEVNİYAL ATAŞEHİR YILDIZLARI
7. HAFTA
SUADİYE BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI
FESA ACIBADEM ÜNİ.
İTO KIZILTOPRAK
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ FENERBAHÇE
PERTEVNİYAL İSTANBUL DSİ
8. HAFTA
FENERBAHÇE İSTANBUL DSİ
KIZILTOPRAK DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
ACIBADEM ÜNİ. İTO
ATAŞEHİR YILDIZLARI FESA
SUADİYE BASKETBOL PERTEVNİYAL
9. HAFTA
İSTANBUL DSİ KIZILTOPRAK
FESA SUADİYE BASKETBOL
İTO ATAŞEHİR YILDIZLARI
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ ACIBADEM ÜNİ.
PERTEVNİYAL FENERBAHÇE


[InPostAds ad=”3″]

ALTYAPIBASKET.COM ÜYESİ KULÜPLER

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler