Fenerbahçe Doğuş’tan Hazırlık Kampı İçin 4 Genç Yabancı Takviyesi

2016-2017 sezonunu Turkish Airlines EuroLeague şampiyonu olarak noktalayan Fenerbahçe Doğuş yeni sezon hazırlıklarına başlıyor.

Milli takımlarda bulunan oyuncuların yanı sıra sakatlıklar nedeniyle eksikleri bulunan Fenerbahçe Doğuş kamp kadrosunu geçici olarak takviye etti. Marcel Ponitka (1997), Nik Slavica (1997), Petar Aranitovic (1994), Jovan Novak (1994) ile 1991 doğumlu Nemanja Jaramaz hazırlık kampında Fenerbahçe Doğuş forması giyecek.

İşte sarı-lacivertli kulüp tarafından yapılan açıklama;

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, 2017-2018 sezonu hazırlıklarına 4 Eylül Pazartesi günü (yarın) başlıyor.

Eurobasket 2017’de forma giyen Melih Mahmutoğlu, Sinan Güler, Barış Hersek, Luigi Datome, Nicolo Melli, Kostas Sloukas ve Marko Guduric’ten yoksun bir şekilde hazırlıklarına başlayacak Fenerbahçe Doğuş’ta sakatlıkları bulunan Nikola Kalinic, Ali Muhammed ve Ahmet Can Duran’a ise tedavi programı uygulanacak. Ekibimizde Jan Vesely, Pero Antic, Egehan Arna, Jason Thompson, Ahmet Düverioğlu, James Nunnally ve Yordan Minchev idmanlar için hazır bulunacak.

Hazırlık döneminde eksik oyuncuların fazlalığı nedeniyle kadroya Marcel Ponitka, Nik Slavica, Nemanja Jaramaz, Petar Aranitovic ve Jovan Novak geçici olarak dahil edilecek.

Fenerbahçe Doğuş çalışmalarını 22 Eylül tarihinde başlayacak Zadar Turnuvası’na dek İstanbul’da sürdürecek.

Kaynak: fenerbahce.org

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...