Fenerbahçe Doğuş’ta İki Önemli Ayrılık

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarından Fenerbahçe Doğuş’ta Altyapı Genel Koordinatörü Taner Günay ile yollar ayrıldı.

2017-2018 sezonunun başlamasına kısa bir süre kala Fenerbahçe Doğuş altyapısında beklenmeyen bir değişim yaşandı. Sarı-lacivertli ekipte Altyapı Sorumlusu Taner Günay’ın yanı sıra antrenörlerden Burak İşlek ile yollar ayrıldı. Her iki taraftan da konuyla ilgili olarak henüz bir açıklama gelmezken Fenerbahçe Doğuş’ta yeni sezonda Altyapı Sorumlusu olarak kimin görev yapacağı merak ediliyor.

 U18 GENÇ MİLLİ TAKIM İLE ALTIN MADALYA KAZANMIŞTI

2015 – 2016 sezonunda sarı-lacivertli ekipte görev yapmaya başlayan Taner Günay, Altyapı Genel Koordinatörlüğü görevinin yanı sıra Genç Erkek Basketbol takımını da çalıştırmıştı. Başarılı antrenör kariyeri boyunca ülkemizde birçok üst seviye takımda yardımcı antrenör ve başantrenör olarak görev yaparken, altyapılarda önemli başarılar elde etti. 2013 yılında tarihimizin ilk U18 Avrupa Şampiyonu olan Genç Erkek Milli Takımı’nın da antrenörlüğünü yapmıştı.

Burak İşlek ise geride bıraktığımız 2017 – 2018 sezonunda Fenerbahçe’de U12 Minik A Takım Antrenörü olarak görev yapıyordu. İşlek aynı zamanda sarı-lacivertli kulüpte Basketbol Okulları Teknik Sorumlusu olarak da çalışmalar gerçekleştirdi.

Etiketler:, ,
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...