Cihangir Koleji İlk Hazırlık Maçına Çıktı

Bu yıl önemli hedeflerle yola çıkan Cihangir Koleji 2006-2007 takımı yeni sezon çalışmaları kapsamında ilk hazırlık karşılaşmasına çıktı.

Sezona katıldığı tüm turnuvalarda başarı hedefiyle giren Cihangir Koleji (2006-2007) takım hazırlıklarına 19 Ağustos Cumartesi günü yaptığı antrenmanla başladı. Antrenmanlarına devam eden ortaokul takımı 23 Ağustos 2017 Çarşamba günü Galatasaray (2005) Kız takımı ile bir hazırlık maçı oynadı. Oldukça heyecanlı geçen mücadele her iki takım için de sezon öncesinde faydalı bir hazırlık karşılaşması oldu.

BASK ve Cihangir Koleji işbirliğiyle kurulan ortaokul basketbol takımı bu yıl İstanbul şampiyonluğunun yanı sıra Türkiye Şampiyonası finali oynamayı hedefliyor.Galatasaray, BASK, Borusan ve YEF gibi kulüplerde forma giyen oyunculardan oluşan takım bu önemli hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Takımın antrenörü Burak Güner yaptığı açıklamada 3 yıllık bir proje ile yola çıktıklarını ve okul yönetiminin yanı sıra iş birliği sağlayan kulüplerin destekleriyle 3 kupa hedeflediklerini söyledi.

BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ (BASK) İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...