Anadolu Efes’te Gençler A Takım İle İdmanda

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi takımlarından Anadolu Efes yeni sezon hazırlıklarına başlarken genç oyuncular da takımdaki yerini aldı.

Onuralp Bitim, Yiğitcan Saybir, Berk Demir, Muhaymin Mustafa, Arda Erdoğan ve İsmet Baran Avşar hazırlıklar kapsamında A Takım ile birlikte sezonu açtı.

Lacivert-beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Baş antrenör Velimir Perasovic yönetiminde gerçekleştirilen sezonun ilk antrenmanına, A Milli Takımımızın kadrosunda bulunan kaptan Doğuş Balbay, Hırvatistan Milli Takımı kadrosunda bulunan Krunoslav Simon ve izinli Errick McCollum haricinde şu isimler katıldı:

Derrick Brown, Bryant Dunston, Birkan Batuk, Brock Motum, Ricky Ledo, Josh Adams, Onuralp Bitim, Yiğitcan Saybir, Berk Demir, Baran Avşar, Arda Erdoğan ve Muhaymin Mustafa.

Anadolu Efes, 25 Ağustos’a kadar çalışmalarını Merter Tesisleri’nde sürdürecek ve hazırlıkların ikinci etabı için Slovenya’nın Kranjska Gora kentine gidecek.

Yurtdışı ve yurtiçinde hazırlık karşılaşmalarına çıkacak olan Anadolu Efes, sezonun ilk resmi maçında ise Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde Pınar Karşıyaka ile İzmir’de karşılaşacak.

Kaynak: anadoluefessk.org

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...