Allso Academy 2018 Yaz Kampı Kayıtları Devam Ediyor

Çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Allso Academy, 2018 Antalya Yaz kampı için kayıt almaya devam ediyor.

Allso Academy tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Allso Academy 2018 Antalya Yaz Kampı kayıtları devam ediyor! 17 Nisan’a kadar kayıt olun, hem indirimli fiyatlardan yararlanın hem de kredi kartı ödemelerinde bol taksit avantajlarına sahi̇p olun!

Allso Academy 2018 Yaz Kampımızı Antalya- Belek / Gloria Verde Resort – Gloria Sports Arena’da gerçekleştirecek. Güvenilir, tecrübeli teknik ve idari kadrosunun yanında kurucu ortakları Mihriban Oğuz ve Işıl Alben’de kampın başından sonuna kadar kafileyle beraber olacaklar.

Okulların kapanmasıyla birlikte yoğun ve zorlu bir eğitim döneminden çıkan 7 – 17 yaş arası çocuklar Allso Academy ile birlikte hayatları boyunca unutamayacakları bir kamp tecrübesi yaşayacaklar. Kampla birlikte, çocuklar spor bilincini, disiplinini, yarışma ruhunu öğrenip, takım olma olgusunu, kazanma, kaybetme ve paylaşma duygularını deneyimleyecekler.

Tüm bunları yaparken de çeşitli aktivitelerle, eğlence dolu zamanlar geçirecekler. 20 Haziran – 25 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan Allso Academy Antalya Yaz  Kampı, çocuk ve genç gruplarının yanı sıra 17 yaş üstü yetişkinlere de açıktır. Gelin bu sene kamp heyecanını Allso Academy ile beraber yaşayın!

Detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz sorularınız için aşağıdaki numaralardan ve mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Web: allso.academy
Mail: info@allso.academy
Telefon: 0533 063 6840 – 42 – 43

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...