Tofaş ile Ada Yıldızları İsim Hakkı Konusunda Anlaştı

İstanbul, Anadolu yakasında faaliyetlerini sürdüren Ada Yıldızları Spor Kulübü sezon öncesinde önemli bir adım attı.

Tofaş Spor Kulübü yetkilileri ile bir araya gelen kulüp, Bursa temsilcisinin isim hakkını kullanma konusunda bir protokol imzaladı.

Ada Yıldızları tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Kulübümüz ile TOFAŞ Spor Kulübü arasında, spor okulları protokolü imzalandı. Protokol sırasında kulübümüz adına Onursal Başkanımız Sn. Mustafa Gümüşkaynak, Başkanımız Sn. Mert Recep Gümüşkaynak ve Genel Koordinatörümüz Sn. Tibet Ertan, TOFAŞ Spor Kulübü adına ise Genel Menajer Sn. Tolga Öngören hazır bulundu. Bu anlaşmayla beraber kulübümüz, TOFAŞ Spor Kulübü’nün isim hakkını kullanma hakkına sahip oldu. Sn. Kartal Önel ve TOFAŞ Spor Kulübü A Takım Başantrenörü Sn. Orhun Ene’ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz. TOFAŞ Spor Okulları çalışmalarımız, Eylül ayı itibariyle başlayacaktır.

ADA YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ İLE TOFAŞ SPOR KULÜBÜ GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ! Kulübümüz ile TOFAŞ Spor Kulübü arasında, spor okulları protokolü imzalandı. Protokol sırasında kulübümüz adına Onursal Başkanımız Sn. Mustafa Gümüşkaynak, Başkanımız Sn. Mert Recep Gümüşkaynak ve Genel Koordinatörümüz Sn. Tibet Ertan, TOFAŞ Spor Kulübü adına ise Genel Menajer Sn. Tolga Öngören hazır bulundu. Bu anlaşmayla beraber kulübümüz, TOFAŞ Spor Kulübü'nün isim hakkını kullanma hakkına sahip oldu. Sn. Kartal Önel ve TOFAŞ Spor Kulübü A Takım Başantrenörü Sn. Orhun Ene'ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz. TOFAŞ Spor Okulları çalışmalarımız, Eylül ayı itibariyle başlayacaktır.

A post shared by Ada Yıldızları Spor Kulübü (@adayildizlari) on

Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...