İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (29.10.2017)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 29 Ekim 2017 Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

İŞTE GÜNÜN SONUÇLARI

29.10.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 EMLAK KONUT: 89 BAĞCILAR GÖZTEPE: 16 U13K A AGR
13:00 BASK: 44 İTÜ GVO AYAZAĞA: 86 U14E A CGR
14:30 BEST: 41 İSTANBUL SMAÇ: 34 U14E A CGR
16:00 BAHÇELİEVLER BEŞYILDIZ: 25 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 56 U13E A AGR
17:30 YILDIRIM BOSNA: 52 AVCILAR TANYILDIZI: 59 U13E A+ AGR
19:00 BAYRAMPAŞA SANCAK: 85 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ: 39 U18K A BGR
29.10.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 GELECEK NESİL BAKIRKÖY ASLAN ERTELENDİ
11:00 İBB: 48 GALATASARAY: 73 U14E AA AGR
18:00 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK: 20 BAŞAKŞEHİR YILDIZLAR: 0 U13E A AGR
19:30 ANKA BASKETBOL AKD: 44 FLORYA ELİT: 43 U13E A+ BGR
SK: LEVENT KÜRŞAT KIRCA
29.10.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AKADEMİ REKREASYON: 0 ŞEFKATGÜCÜ: 20 U13E A AGR
11:30 RUMELİ KUPRİVA İSTANBUL PANTERLERİ ERTELENDİ
13:00 İTO ATL: 60 BİZİMKENT: 91 U14E A BGR
14:30 ŞİŞLİ: 40 PERTEVNİYAL LİSESİ: 74 U14E A AGR
16:00 İSTANBUL VARDAR: 52 TRUVA GENÇLİK: 43 U14E A AGR
17:30 İSTBOL: 27 BASKETS: 58 U13E A+ AGR
19:00 SİSTEM GENÇLİK: 14 TEPE BASKET: 52 U13E A AGR
29.10.2017 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 KIZILTOPRAK: 19 FENERBAHÇE: 91 U16E AA BGR
13:00 FENERBAHÇE: 80 FESA: 31 U14E AA BGR
14:30 SUADİYE BASKETBOL: 48 AÇI GENÇLİK: 52 U13E AA BGR
16:00 AKADEMİ İSTANBUL: 47 FMV ERENKÖY IŞIK: 30 U14E AA BGR
17:30 AKADEMİ İSTANBUL: 76 İSTANBUL GENÇLİK GÜCÜ: 41 U18E A+ GGR
19:00 İSTANBUL YILD. BASKETBOL: 63 GENÇ İSTANBULGÜCÜ: 26 U18K A CGR
29.10.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 GENÇ PAŞABAHÇE: 82 MAVİ BİRLİK: 43 U13K A BGR
18:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL: 59 MAVİ BİRLİK: 61 U18E A+ GGR
19:30 DİNAMO: 31 ATAŞEHİR KOLEJİ: 61 U18K A CGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
29.10.2017 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:00 TİTAN AKADEMİ: 47 ATAŞEHİR GENÇLİK: 35 U13E A+ CGR
12:30 HAYDARPAŞA LİSESİ: 65 PENDİK BELEDİYESİ: 60 U18E A+ FGR
14:00 PAMUKSPOR: 36 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ: 60 U14E AA BGR
SK: ERDOĞAN ACIR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...