İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (22.10.2017)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 22 Ekim 2017 Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

İŞTE GÜNÜN SONUÇLARI

22.10.2017 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAKIRKÖY SU SPORLARI: 43 YILDIRIMSPOR GENÇLİK: 69 U16E A AGR
11:30 İTÜ GVO AYAZAĞA: 66 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK: 28 U16E A AGR
13:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 64 GELECEK NESİL: 69 U18E A DGR
14:30 ATAGÜL BASKETBOL: 53 YEŞİLYURT: 55 U15E A+ AGR
16:00 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 87 BAHÇELİEVLER BASKETBOL: 42 U15E A+ AGR
17:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL: 67 KURTULUŞ: 64 U18E A AGR
SK: ERSİN ÇELİK
22.10.2017 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTÜ: 63 ANKA BASKETBOL AKADEMİ: 76 U15E A+ AGR
11:30 DOSTLUKSPOR: 27 BEŞİKTAŞ: 89 U16K A BGR
14:00 ANADOLU EFES: 84 TED ANKARA KOLEJLİLER: 71 BGL
16:00 FMV IŞIKSPOR: 82 BOSNA BASKET: 40 U18E A+ DGR
17:30 UPS: 69 MURAT PAŞAOĞLU: 75 U18E A+ CGR
19:00 DEV ADAMLAR: 20 AS SPOR: 0 U18E A+ CGR
SK: BEKLAM BESİM ÖZGENÇ
22.10.2017 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TEPEBASKET BAHÇELİEVLER YILDIZLAR U18E A CGR
11:30 FYL: 34 PERTEVNİYAL LİSESİ: 77 U15E A BGR
13:00 ALTINELLER: 68 AVRUPA KARŞIYAKA: 55 U15E A AGR
14:30 CENNET: 43 İSTANBUL VARDAR: 64 U16E A AGR
16:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ: 61 ANADOLU HİSARI İDMAN YURDU: 64 U16E A BGR
17:30 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR: 46 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE: 64 U18E A DGR
SK: BAKİ GÜNER
22.10.2017 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ: 20 BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU: 0 U16E A DGR
11:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL: 35 BAKIRKÖY BASKET: 119 U18E A AGR
13:00 İSTANBUL SOSYAL HİZ.: 0 PERTEVNİYAL: 20 U18E A+ CGR
14:30 ALTINOVA: 18 PERTEVNİYAL: 73 U18K A BGR
16:00 İSTANBUL PANTERLERİ: 46 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 77 U18E A+ DGR
17:30 BORUSAN OTOMOTİV: 56 İSTBOL: 31 U18E A+ DGR
SK: FİKRET AYGÜN
22.10.2017 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 GENÇ PAŞABAHÇE: 24 İSTANBUL YILD. BASKETBOL: 68 U16K A CGR
18:00 İSTANBUL DSİ GENÇ İSTANBULGÜCÜ U16K A CGR
19:30 BALKAN YEŞİLBAĞLAR: 59 İSTANBUL DSİ: 102 U18E A+ EGR
SK: GÖKHAN ANGIN
22.10.2017 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 HALİÇ İSTANBUL: 88 ARMADA: 68 U18E A+ FGR
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL: 51 MVP: 59 U16E A+ CGR
18:30 ASFA GENÇLİK: 0 ELİT BASKETBOL AKADEMİ: 20 U18E A HGR
20:00 İSTANBUL AND. YILDIZLARI: 45 DOĞA KOLEJİ: 76 U18E A+ EGR
SK: AHMET YÜKSELDİ
Etiketler:
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...