İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (21.03.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 21 Mart Çarşamba günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

21.03.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 BEŞİKTAŞ: 37 GALATASARAY: 71 U16E AA FNL GR
19:00 TEŞVİKİYE: 58 PAMUKSPOR: 48 U14E AA FNL 1.GR
20:30 TEŞVİKİYE KIZILTOPRAK U16E AA KL GR
SK: YAKUP DUMAN
21.03.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FMV IŞIKSPOR: 55 FLORYA ELİT: 59 U16E AA KL GR
19:00 AÇI GENÇLİK: 59 İSTANBUL YILDIZLARI BASK.: 56 U16K A FNL GR
20:30 BAKIRKÖY BASKET: 65 İSTANBUL MARMARA: 49 U16E AA KL GR
SK: NEJDET SERÇEK
21.03.2018 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
İPTAL TEŞVİKİYE AKADEMİ BİZİMKENT U15E A+ KL 1.GR
İPTAL BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK TEŞVİKİYE AKADEMİ U16E A+ KL 2.GR
İPTAL TEŞVİKİYE AKADEMİ İSTANBUL ANADOLU YILDIZLARI U18E A+ KL AGR
SK: FİKRET AYGÜN
21.03.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 CENNET: 73 BAHÇELİEVLER BASKETBOL: 59 U18E A AGR
19:00 İSTBOL: 43 PERTEVNİYAL: 78 U16E A+ FNL 1.GR
20:30 PERTEVNİYAL LİSESİ: 31 GÖKBURGAZ GENÇLİK: 75 U13E A BGR
SK: BAKİ GÜNER
21.03.2018 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FYL: 63 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 55 U16E A+ FNL 2.GR
19:00 AVCILAR TANYILDIZI: 28 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 69 U13E A+ KL GR AVR
20:30 AVCILAR TANYILDIZI: 42 İSTANBUL PANTERLERİ: 69 U18E A+ KL AGR
SK: ERSİN ÇELİK
21.03.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 DEĞİŞİM: 30 ANADOLU EFES: 93 U15E AA FNL GR
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI: 42 ANADOLU EFES: 101 U16E AA FNL GR
20:30 İSTANBUL DSİ: 86 FENERBAHÇE: 81 U16E AA FNL GR
SK: ALİ BOZOĞLU
21.03.2018 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 FESA: 53 ÜSKÜDAR BASKETBOL: 63 U16E A+ FNL 1.GR
19:00 TİTAN AKADEMİ: 68 İBB: 71 U16E AA FNL GR
SK: ERKAN YURTAY
21.03.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 BATI: 41 MAVİ BİRLİK: 33 U13E A EGR
20:30 BASKETBOLUN YILDIZLARI: 49 BASKETS: 72 U16E A+ FNL 2.GR
SK: HURŞİT CEM AKAN
Etiketler:
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...