İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (21.01.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 21 Ocak Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN PROGRAMI

21.01.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 RUMELİ KUPRİVA: 52 İTO ATL: 46 U14E A BGR
13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ: 53 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR: 33 U13E A CGR
14:30 YEŞİLYURT: 52 UPS: 51 U14E A+ BGR
16:00 BAĞCILAR GÖZTEPE: 21 GALATASARAY: 75 U13K A AGR
17:30 YILDIRIM BOSNA: 39 GALATASARAY: 75 U14E AA AGR
SK: ORHAN TAGA
21.01.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 BASK: 45 ŞİŞLİ: 23 U15E A CGR
14:00 KUTUP YILDIZI: 65 GAZİ MAHALLESİ: 18 U13K A AGR
15:30 İSTANBUL ANKA: 0 KUTUP YILDIZI: 20 U11K A
17:00 EGE MAVİSİ: 33 KURTKÖY YILDIZLAR: 64 U16K A KL GR
18:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 36 PERTEVNİYAL: 58 U16K A KL GR
SK: FİKRET AYGÜN
21.01.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ANKA BASKETBOL AKD: 67 SİSTEM GENÇLİK: 28 U12E A BGR
11:30 VEFA: 78 AVCILAR TANYILDIZI: 64 U15E A+ KL 2.GR AVR
13:00 AVCILAR TANYILDIZI: 64 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE: 60 U12E A+ KL GR AVR
16:00 GELECEK NESİL: 50 ATAKENT GENÇLİK: 54 U13E A CGR
17:30 ŞİŞLİ: 20 MODA BASKETBOL ATLETİK: 66 U13E A BGR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
21.01.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TÜRK TELEKOM BGL
15:00 SUADİYE: 49 PENDİK YEDİTEPE: 29 U12E A DGR
16:30 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR: 25 İDEALTEPE: 50 U12E A DGR
SK: ERKAN YURTAY
21.01.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ADA YILDIZLARI: 60 2014 MALTEPE GENÇLİK: 41 U13E A FGR
19:30 ALLSTARS İSTANBUL: 67 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK: 74 U18K A KL GR
SK: GÖKHAN ANGIN
21.01.2018 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 HAYDARPAŞA LİSESİ: 25 EKARE: 61 U13E A DGR
14:30 BOĞAZİÇİ: 50 FENERBAHÇE KOLEJİ: 47 U13E A DGR
16:00 BOĞAZİÇİ: 45 TEKYILDIZ: 17 U11E A DGR
SK: ERDOĞAN ACIR
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...