İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (18.03.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 18 Mart Pazar günü oynanan karşılaşmalarla birlikte devam etti. 

GÜNÜN SONUÇLARI

18.03.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK: 47 BAYRAMPAŞA SANCAK: 60 U16K A FNL GR
11:30 AÇI GENÇLİK: 27 FENERBAHÇE: 66 U14K A FNL GR
13:00 FMV IŞIKSPOR: 68 TEŞVİKİYE: 60 U18E A+ YF
14:30 POTANIN KARTALLARI: 52 HAYDARPAŞA LİSESİ: 22 U13E A DGR
16:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR: 51 BOĞAZİÇİ: 33 U13E A DGR
17:30 YILDIRIM BOSNA: 38 FLORYA ELİT: 65 U13E A+ KL GR AVR
19:00 ELİT ATLETİK: 55 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK: 51 U14E A+ KL 2.GR
SK: ERSİN ÇELİK
18.03.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 POTANIN ASLANLARI: 24 EKARE: 43 U13E A DGR
11:00 ES SPOR: 39 GÜMÜŞSUYU: 40 U13E A EGR
12:30 SANCAKTEPE İSTANBUL: 24 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR: 30 U13E A EGR
14:00 ANADOLU EFES: 87 İBB: 57 U14E AA FNL 1.GR
15:30 GENÇ PAŞABAHÇE: 22 TAKIM YILDIZLARI: 49 U13E A EGR
17:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 18 GENÇ PAŞABAHÇE: 34 U16K A KL GR
18:30 İSTANBUL BASKET: 75 BEYLERBEYİ: 53 U16E AA KL GR
SK: BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
18.03.2018 PAZAR BAĞCILAR S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 71 ALTINELLER: 66 U15E A AGR
11:30 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK: 54 BAKIRKÖY SU SPORLARI: 36 U16E A AGR
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ: 59 SEKBANLAR: 30 U12E A AGR
14:30 İSTANBUL PANTERLERİ: 36 ANKA BASKETBOL AK: 70 U12E A BGR
16:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR: 86 KASIMPAŞA: 40 U15E A BGR
17:30 CENNET: 76 BAKIRKÖY BASKET: 45 U15E A BGR
19:00 BEŞYILDIZ: 77 SİSTEM GENÇLİK: 47 U13E A AGR
SK: BAKİ GÜNER
18.03.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ALTINOVA: 16 DOSTLUKSPOR: 56 U15E A CGR
11:30 MEGABASKET: 39 FYL: 41 U15E A BGR
13:00 YEŞİLYURT: 70 BEST: 79 U16E A CGR
14:30 ŞİŞLİ: 35 GELECEK NESİL: 62 U15E A CGR
16:00 KUTUP YILDIZI: 53 GELECEK NESİL: 30 U13E A CGR
17:30 AVRUPA KARŞIYAKA: 45 ŞEFKATGÜCÜ: 20 U12E A AGR
19:00 ATAKENT GENÇLİK: 74 AVRUPA KARŞIYAKA: 53 U14E A+ KL 2.GR
SK: FİKRET AYGÜN
18.03.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 PENDİK BELEDİYESİ: 42 SİLİVRİ BASKETBOL: 71 U18E A+ KL BGR
13:00 PENDİK BELEDİYESİ: 46 FENERBAHÇE KOLEJİ: 54 U13E A DGR
14:30 İSTANBUL ANADOLU YILDIZLARI: 0 AVCILAR TANYILDIZI: 20 U18E A+ KL AGR
17:30 Z10 SPORTS: 46 UNO: 62 U18E A EGR
19:00 İSTANBUL DSİ: 71 AKADEMİ İSTANBUL: 73 U18E A+ YF
Bu haberle ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz...